اقتصادیکسب و کار ایرانی

خرید آنلاین محصولات پروتئینی با بهترین قیمت و کیفیت در تهران و کرج

شما به شکل روزانه می‌توانید محصولات پروتئینی مورد نیاز خود را با خرید آنلاین گوشت گوسفندی، گوشت گوساله، گوشت مرغ تازه و ماهی و میگو در فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهید. لیست قیمت محصولات پروتئینی و قسمت‌های مختلف از گوشت آنها در سایت فروشگاهای اینترنتی به صورت آنلاین وجود دارد و قیمت‌ها هر روز به‌روز‌رسانی می‌شود. قیمت‌ها در این نوع فروش بسیار مقرون به صرفه است و نگران گرانی و یا در دسترس نبودن وجود ندارد. برای خرید آنلاین گوشت تازه در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید اقدام نمایید و هر تعدادی که نیاز داشته باشید را سفارش دهید.

خرید آنلاین گوشت مرغ تازه در تهران و کرج

خرید مرغ تازه یکی از نیاز‌های مردم است و باید شرایط تهیه کردن این ماده غذایی برای همه مردم فراهم باشد. گوشت مرغ جزء گوشت سفید محسوب شده و باید یکی از وعده های غذایی باشد. خرید گوشت مرغ تازه به یکی از مهم‌ترین و بیشترین خرید گوشت در میان مردم تبدیل شده است زیرا هم خاصیت گوشت سفید بیشتر است و هم قیمت مناسبتری نسبت به گوشت قرمز دارد. هم از نظر قیمت نسبت به گوش قرمز متعادل‌تر است.

علاوه بر بسته‌بندی‌هایی که از مرغ کامل در بازار وجود دارد، بخش‌های مختلف مرغ (اعم از ران، فیله، سینه، کتف، بال، سنگدان، دل و جگر، پای مرغ) نیز به شکل جداگانه‌ای به فروش می‌رسد. اگرمثلا فقط به ران مرغ برای تهیه غذا نیاز داشته باشید، می‌توانید صرفا خرید ران مرغ را داشته باشید.

خرید محصولات پروتئین در تهران و کرج بیشتر به صورت اینترنتی در حال انجام است و روش خرید آنلاین مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. فروشگاه‌های اینترنتی کار را بسیار آسان کرده‌اند و  بدون حضور فیزیکی می‌توانید در زمان کمی خرید خود را انجام  دهید. ولی با این وجود به مقدار کافی در فروشگاه‌های اینترنتی  وجود دارد و ساکنان تهران و کرج به هر میزان که نیاز داشته باشند می‌توانند اقدام به خرید اینترنتی گوشت مرغ و یا  قسمت‌های بسته‌بندی شده دیگر نمایند.

خرید آنلاین گوشت گوسفندی در تهران و کرج

اصولاً باید بگوییم که گوشت گوسفند یا بره گوشتی است که از گوسفند اهلی گرفته می‌شود. این گوشت استخوان‌دار است و قیمت به مراتب مناسب‌تری نیز دارد.

هر قسمت از گوشت گوسفندی برای یک نوع غذا کاربرد دارد. مثلا شانه گوسفندی به همراه سبزیجات می‌توانید کباب و میل کنید. از قلوه‌گاه گوسفندی که سفت‌ترین قسمت بدن گوسفند است برای تهیه حلیم، آبگوشت استفاده کنید و حتی با مخلوط کردن با چربی برای تهیه کباب کوبیده استفاده کنید. در خرید آنلاین گوشت گوسفندی به صورت آنلاین می‌توانید قسمت‌های مختلف گوشت گوسفندی را در بسته‌بندی‌های جداگانه همراه با قیمت مشاهده کنید.

 • شقه گوسفندی: نصف بدن یک گوسفند که مناسب کباب کردن و درست کردن خورشت است.
 • راسته: گوشت دو طرف ستون فقرات (گاو و گوسفند)
 • سردست: یک‌سوم گوشت قسمت‌های گردن، دست جلو و دنده‌ها
 • کف‌دست: گوشت یک تکه سینه و قلوه‌گاه
 • ماهیچه: گوشت لخت بدون چربی عضلات
 • فیله: گوشت پشت کمر و پشت جگر سفید
 • سیرابی: شکمبه گوسفند و گاو
 • کله پاچه: گوشت عضلات ساق پای دام

خرید آنلاین گوشت گوساله در تهران و کرج

اصولاً گوشت قرمز به عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات پروتئینی در برنامه و سبد غذایی جزء ملزومات به شمار می‌رود. یکی از انواع گوشت قرمز که معمولاً به عنوان مطلوب‌ترین منبع پروتئین شناخته می‌شود گوشت گوساله است. معمولاً این نوع از گوشت هزینه زیادی دارد، اما شما می‌توانید با خرید برش‌هایی از آن هزینه به مراتب کمتری را نیز پرداخت کنید. بخش‌های متفاوتی از گوشت گوساله شامل این موارد می‌شوند:

 • گوشت ران: این قسمت از گوشت گوساله با استخوان بریده می‌شود و می‌توان آن را آب‌پز کرده و یا در انواع غذا‌های سنتی استفاده کرد. گوشت ران گوساله شبیه به ماهیچه است و به همین دلیل نیز لازم است که آن را با مایعات زیاد و همین‌طور به صورت آرام بپزید.
 • گوشت سرسینه: این بخش از گوشت گوساله پرطرفدارترین قسمت آن به حساب می‌آید.
 • گوشت روی دنده: این قسمت از گوشت گوساله از زیر شکم تهیه می‌شود و هزینه بسیار کمی نیز دارد.
 • گوشت قلوه‌گاه: این بخش، برشی استیکی است که از زیر شکم گاو گرفته می‌شود. شما می‌توانید گوشت قلوه‌گاه را چرخ هم بکنید و آن را در غذای خود مورد استفاده قرار دهید.
 • گوشت سردست: این قسمت از گوشت گوساله که به بخش بالایی بدن گاو تعلق دارد باید خرد شده و به آرامی پخته شود.
 • گوشت کمر: گوشت کمر گوساله چربی بسیار کمی دارد.
 • گوشت بالای ران: این قسمت نیز همچون قلوه‌گاه ضخامت زیادی دارد و باید آن را در حرارت بسیار کمی بپزید.

خریداران مواد پروتئینی به دلیل اینکه این ماده از اصلی‌ترین مواد تغذیه‌ای به شمار می‌رود. به دنبال خرید  بهترین مواد غذایی هستند. به عنوان نمونه  برای خرید گوشت گوساله و یا بخش‌های مختلف آن خواستار گوشت گوساله تازه، کشتار روز و بسته‌بندی کاملا بهداشتی و مناسب می‌باشند.

خرید آنلاین محصولات پروتئینی تازه با قیمت ارزان

برای خرید محصولات پروتئینی نیازی به منتظر ماندن در صف به شکل حضوری نیست و یا لزومی ندارد تا مسافت طولانی را برای خرید مقداری گوشت طی نماید. خرید گوشت تازه به شکل اینترنتی به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. در هر ساعت شبانه روز شما می‌توانید گوشت قرمز یا سفید مورد نیاز خود را برای خرید ثبت نمایند و در زمان کوتاهی آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا