علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

هزینه پیوند مو در بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

هزینه کاشت مو در سال ۱۴۰۲ چقدر است ؟

هزینه کاشت مو رابطه مستقیمی با میزان ریزش مو و روش انتخابی شما برای کاشت مو دارد. قیمت کاشت مو در سال ۱۴۰۲ در محدوده ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان برای روش های معمول کاشت مو تعیین شده است. البته ممکن است به دلیل مهارت بالای جراح کاشت مو، استفاده از تجهیزات مدرن تر، برداشت از بانک موی بدن و سطح بالای کیفیت پشتیبانی کلینیک تغییراتی در قیمت کاشت مو در کلینیک های مختلف شهر تهران وجود داشته باشد.

ما در این مطلب سعی کرده‌ایم علاوه بر معرفی جدیدترین روش‌های کاشت مو، مهم‌ترین عواملی که هزینه کاشت مو را تعیین می‌کنند، بررسی کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا گام به گام تمامی عوامل تاثیرگذار بر هزینه‌های کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران را بررسی کنیم.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو

همانطور که می‌دانید کاشت مو به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی شناخته می‌شود و بیمه هزینه‌ آن را به عهده نمی‌گیرد. به همین دلیل تمامی افرادی که می‌خواهند عمل کاشت مو را انجام دهند، هزینه‌ها را بزرگترین مانع پیش روی خود می‌بینند. عوامل بسیاری هزینه‌ کاشت مو را تعیین می‌کنند. این عوامل عبارتند از:

روش انتخابی کاشت مو

قطعا یکی از تعیین‌کننده‌ترین عواملی که روی هزینه کاشت مو تاثیر می‌گذارد، تکنیک کاشت مو است. برای انجام برخی روش‌ها ربه دستگاه‌های خاص و تجربه‌ بالای متخصص نیاز است و برخی روش‌ها مانند کاشت به روش FIT نیازی به تجهیزات فوق پیشرفته‌ای ندارد. تمامی این موارد باعث می‌شود که هزینه‌های پرداختی برای روش‌های کاشت مو متغیر باشد.

میزان مهارت و تجربه جراح

از مهم‌ترین نکاتی که باید برای عمل کاشت مو در نظر بگیرید، میزان تبحر و مهارت دکتر جراح است. زیرا عمل کاشت مو از حساسیت بالایی برخوردار است و اگر پزشک از تجربه کافی برخوردار نباشد، هرچقدر هم ابزارهای حرفه‌ای و به‌روز دنیا را در اختیار داشته باشد، باز هم نمی‌تواند نتیجه مطلوبی را به دست آورد.

تجهیزات کلینیک کاشت مو

تعرفه‌هایی که کلینیک‌ها برای هزینه‌ کاشت مو در نظر می‌گیرند بسیار متفاوت است که اکثرا این هزینه‌ها بر اساس خدماتی که ارائه می‌دهند، تعیین می‌شود. برخی کلینیک ها با در اختیار داشتن ابزارها و تجهیزات مدرن نه تنها موجب راحتی کاشت مو برای پرسنل خود شده، بلکه میزان رضایتمندی مراجعین و نتیجه نهایی کاشت مو را بهتر می کنند. داشتن تجهیزات بروز هزینه بر بوده و در نتیجه هزینه نهایی کاشت مو را افزایش می دهد

تعداد گرافت‌های کاشته شده

هرچقدر وسعت نواحی طاس بیشتر باشد، طبیعتا به گرافت‌های بیشتری برای کاشت نیاز است؛ همچنین میزان طاسی می‌تواند مدت زمان عمل را افزایش دهد که در نهایت باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود. تعداد گرافت کاشته شده از مهمترین عوامل تعیین هزینه کاشت مو می باشد.

نوع بانک مو

اگر در قسمت بانک مو، موها از تراکم نسبتا خوبی برخوردار باشد، متخصص می‌تواند به راحتی گرافت‌های مورد نیاز خود را استخراج کند و بدون هیچ چالشی آن‌ها را در جای مناسب و تعیین شده قرار دهد. اما اگر وضعیت بانک مو مساعد نباشد، قطعا جراح با چالش‌های فراوانی مواجه خواهد شد تا بدون کمترین آسیب ممکن، گرافت‌ها را برداشت و کاشت کند. در این صورت، زمان عمل را بالا می‌برد و باعث می‌شود که هزینه‌های مربوط به عمل افزایش پیدا کند.

همچنین در صورتی که متقاضی کاشت مو از بانک موی قوی برخوردار نباشد، ممکن است به درخواست او از ناحیه زیر ریش نیز برای برداشت گرافت اقدام کرد که این روش چون نیازمند تخصص و تجربه بیشتری است در نتیجه هزینه نهایی کاشت مو را افزایش می دهد.

محل جغرافیایی کلینیک کاشت مو

محل جغرافیایی کلینیک کاشت مو بر هزینه آن موثر است. کلینیکی که در بهترین نقطه شهر قرار دارد قطعا هزینه بیشتری نسبت به کلینیک در منطقه متوسط و پایین دارد. همچنین محل جغرافیایی کلینیک بر کیفیت کاشت موی شما موثر نیست و پزشک یا تکنسین کاشت مو نقش مهمی در کیفیت نهایی دارد. شما باید تلاش کنید بهترین متخصص کاشت مو در تهران را انتخاب و به آن مراجعه کنید.

هزینه های جانبی کاشت مو

هزینه های کاشت مو شامل لوازم مراقبتی بعد کاشت مو و هزینه آزمایشات قبل کاشت می‌باشد. داروهای تجویز شده توسط پزشک، داروها، شامپوی مخصوص و …. است.

هزینه کاشت مو در روش های مختلف

آگاهی پیش نیاز مهم‌ترین قدم‌هایی است در زندگی بر‌می‌دارید، کاشت مو یکی از این قدم‌های مهم است. اگر می‌خواهید بهترین نتایج ممکن را از عمل کاشت موی خود کسب کنید، باید به خوبی تکنیک‌های کاشت مو را بشناسید. روش کاشت مو یکی از اصلی‌ترین عواملی است که روی هزینه کاشت مو تاثیر می‌گذارد.

# روش کاشت مو هزینه (میلیون تومان)
۱ روش FUE ۱۲ تا ۱۵
۲ روش SFUE و SFUEplus ۲۰ تا ۳۰
۳ روش MICRO FIT ۱۵ تا ۲۰
۴ روش میکروگرافت ۱۵ تا ۲۰
۵ روش ترکیبی و سوپرترکیبی ۱۲ تا ۱۵
۶ روش SUT ۱۲ تا ۱۵
۷ روش DHI ۲۵ تا ۳۰
۸ روش Sapphire FUE ۵۰ تا ۶۵
۹ روش ARTAS ۳۰۰ تا ۳۵۰

هزینه کاشت مو به روش FUE

Follicular Unit Extraction یا FUE یکی از بهترین و به‌روزترین روش‌های کاشت مو است. این روش دارای تائیدیه‌های بین‌المللی از FDA و متخصصین پوست و موی آمریکا است. به همین دلیل توانسته به عنوان یکی از کاربردی‌ترین روش‌های کاشت مو معرفی شود. در این روش فقط امکان برداشت فولیکول به صورت واحد و تکی وجود دارد که بیشتر برای افرادی که دچار ریزش موی شدید بوده‌اند و بانک موی بسیار ضعیفی دارند توصیه می‌شود. روش FUE با سرعت قابل قبول و کیفیت بسیار بالایی انجام می‌شود که در نهایت نتیجه کاشت مو بسیار طبیعی به نظر می‌رسد.

از دیگر کاربردهایی که این روش دارد کاشت ریش، سیبیل و ابرو است. ابزارهایی که در این تکنیک مورد استفاده قرار می‌گیرد، معمولا سوراخ‌هایی را با قطر ۱ میلی‌متر ایجاد می‌کنند، به همین دلیل می‌توان از این ابزارها برای کاشت ابرو نیز استفاده کرد.

آیا کاشت مو جلوی سر در تهران متفاوت است؟

هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟ هزینه کاشت مو تهران با توجه به روش انتخابی، میزان مهارت و تخصص پزشک، سن فرد و …. متفاوت است. هزینه کاشت موی جلو سر با توجه به اینکه به تعداد گرافت‌های کمتری نیاز دارد و هدف افزایش تراکم مو می‌باشد، کمتر است. ولی زمانی که کاشت مو برای کل نواحی طاسی سر انجام می‌شود با توجه به اینکه به تعداد گرافت‌های بیشتری نیاز است، هزینه بیشتری در بردارد.

ارزان‌ترین کاشت مو در تهران کجاست؟

هزینه کاشت موی طبیعی چقدر است؟ برخی از افراد به دلیل هزینه‌های کاشت مو به دنبال ارزان‌ترین جراحی برای کاشت موهای خود هستند. اما سوال اینجاست که آیا می‌توان با ارزان‌ترین قیمت کاشت مو به نتیجه دلخواه و رضایت بخشی دست پیدا کرد؟

بهتر است برای پاسخ به این پرسش در ابتدا به دلایلی که باعث کاشت مو ارزان تهران می‌شود اشاره کنیم:

  • عدم داشتن تجربه و سابقه کافی پزشک
  • عدم داشتن تخصص لازم پزشک برای جراحی
  • عدم استفاده از مواد با کیفیت برای کاشت مو
  • انجام تعداد عمل جراحی‌ بیشتر در طول یک روز
  • توجه به کمیت جراحی‌ها و عدم توجه به کیفیت آن
دکمه بازگشت به بالا