عمومیکسب و کار ایرانی

فروش اقساطی خودرو بدون پیش پرداخت در کرمان

 

امروزه داشتن خودرو یکی از نیازهای اساسی همه ماست. بشر برای رفت و آمدهای درون شهری و برون شهری به یک خودروی مناسب نیاز دارد و یک اتومبیل شخصی بهترین گزینه برای رفع این نیاز است. اما قیمت بالای خودرو بر هیچ کس پوشیده نیست. بنابراین برای خرید خودرو لازم است تا مدتی به پس انداز پول نقد بپردازیم. اما چقدر و تا کی؟ ممکن است با توجه به تورم موجود این کار تا چندین سال به طول بینجامد پس خرید خودروی اقساطی بهترین انتخاب است. از این رو توصیه می­کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

4 نکته مهم برای خرید خودرو اقساطی

خرید اقساطی خودرو مزایا و معایب خاص خود را دارد. همچنین باید توجه داشته ­باشید که خرید ماشین قسطی نیازمند دانستن و رعایت کردن یک سری اصول می­باشد. عمل به برخی از این موارد یک امر بدیهی است اما قوانین دیگری نیز وجود دارند که در قرارداد ذکر می­شوند. بنابراین نادیده گرفتن هر یک از آن­ها ممکن است حق مالکیت خودرو را از شما سلب نماید. پس با دقت نکات زیر را مطالعه فرمایید:

 1. پرداخت مبلغ بیشتر در ازای خريد خودرو اقساطی

اول از همه باید بدانید که در اغلب موارد پس از خرید یک کالای قسطی، مجموع مبلغی که شما در طول اقساط می­پردازید، بیشتر از قیمت اصلی محصول است. در مورد خرید قسطی خودرو نیز این مسئله صدق می­کند. به عبارت دیگر می­توان گفت که به دلیل تورم موجود، در صورتی که فروشنده خودرو را با همان قیمت اولیه اما به صورت قسطی به خریدار بفروشد، ضرر بزرگی می­کند. فروشنده برای جلوگیری از زیان خود، در ازای خرید اقساطی خودرو هزینه­ی اضافه ­ای از خریدار دریافت می­نماید.

 1. حق مالکیت ماشین قسطی

دیگر نکته مربوط به حق مالکیت ماشین پس از فروش قسطی خودرو می­باشد. البته این نکته در قرارداد ذکر می­شود و بسته به فروشنده متفاوت است. از آنجا که خریدار ملزم به پرداخت اقساط می­باشد و پس از تحویل خودرو هزینه ی آن را به طور کامل پرداخت نمی­کند، حق مالکیت (در برخی از قراردادها) تا انتهای پرداخت اقساط به فروشنده تعلق دارد. بنابراین خریدار در این بازه زمانی حق  مورد نظر را ندارد. اما در مواردی نیز به محض عقد قراردارد، حق مالکیت به خریدار واگذار می­شود. در حالتی که هیچ صحبتی در این باره در زمان تهیه قرارداد صورت نگیرد، مالک رسمی خودرو، فرد خریدار می­باشد.

 1. تحقیق درباره فروشنده

فروشندگانی که به فروش خودرو قسطی می­پردازند، معمولا در ازای این کار چک، سفته، وثیقه و یا دیگر مدارک با ارزش را از خریدار طلب می­کنند. همچنین برخی دیگر نیز خواستار دریافت مدارک یک فرد دارای صلاحیت به عنوان ضامن می­باشند. البته هستند فروشندگانی که برای راحتی بیشتر مشتری، اقدام به فروش اقساطی خودرو با شرایط تحویل فوری بدون ضامن می­کنند. بنابراین باید پیش از خرید اقساطی درباره فروشنده و یا فروشگاه مورد نظر تحقیق کافی انجام داده و از معتبر بودن آن­ها اطمینان حاصل نمایید زیرا قرار است مدارک مهمی را به آنان تحویل دهید.

 1. تعیین میزان جریمه تاخیر پرداخت اقساط

پس از عقد قرارداد خریدار ملزم می­شود تا به موقع اقساط خود را پرداخت کند. در صورت کوتاهی خریدار در این زمینه باید به مفاد قرارداد مراجعه کرد. در چنین شرایطی ممکن است فروشنده بتواند قرارداد را فسخ کرده و حق مالکیت خودرو را از خریدار سلب نماید. همچنین می­تواند در ازای تاخیر، مبلغی را به عنوان جریمه از فرد و یا ضامن او دریافت کند.

مزایای خرید اقساطی خودرو

خرید خودرو با شرایط اقساطی مانند هر خرید دیگری محاسن و معایب خاص خود را دارد. بنابراین از جمله نقاط مثبت این مسئله می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با داشتن مبلغ اولیه بسیار کمی در مقابل قیمت اصلی خودرو، صاحب ماشین می­شوید.
 • بدون نیاز به دریافت وام به خرید خودرو قسطی بپردازید.
 • خرید قسطی ماشین یک سرمایه گذاری خوب به حساب می­آید.
 • پرداخت اقساط می­تواند شیوه صحیح پس انداز پول را به خریدار آموزش دهد.
 • در فروش اقساطی برخی از شرکت­ها از جمله ، خریدار خود می­تواند تعداد اقساط را تعیین نماید.

معایب خرید اقساطی خودرو

در کنار جنبه ­های مثبت خرید و فروش خودرو اقساطی، معایبی نیز وجود دارند که خریدار پیش از اقدام باید به آن­ها توجه نماید. برخی از این نقاط منفی به شرح زیر هستند:

 • امکان فروش خودرو تا پایان دوره پرداخت اقساط وجود ندارد.
 • خریدار ناگزیر به پرداخت مبلغ بیشتری در برابر قیمت اصلی خودرو می­باشد.
 • تا پایان دوره یک نگرانی بابت بازپرداخت ماهانه اقساط وجود دارد.
 • هر چه تعداد اقساط بازپرداخت بیشتر باشد، خریدار باید سود بیشتری بپردازد.
 • در صورت درخواست فروشنده، باید یک فرد دارای صلاحیت را به عنوان ضامن معرفی کرد در حالی که در خرید نقد به چنین شخصی نیاز نیست.

مدارک مورد نیاز برای خرید خودرو اقساطی

فروشندگان در صورتی حاضر به فروش قسطی ماشین می­شوند که در ازای آن، مدارک معتبر از خریدار دریافت نمایند. مدارکی که هویت فرد و درآمد او را اثبات کرده و نشان دهد گردش مالی مناسبی در مدت اخیر داشته ­است. همچنین بیان دارد که خریدار قادر به پرداخت اقساط می­باشد. از جمله مدارک مورد نیاز برای خرید خودروهای اقساطی داخلی و خارجی می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خریدار
 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه ضامن (در صورت نیاز به ضامن)
 • تکمیل و تحویل فرم­های ثبت نام ارائه شده توسط فروشنده
 • ارائه پرینت گردش حساب خریدار در چند مدت اخیر (این زمان بسته به نظر فروشنده متفاوت است)
 • مدارک احراز محل سکونت و شماره تلفن خریدار و ضامن
 • تحویل چک و سفته بنا به قرارداد

موارد مذکور اصلی­ترین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خودرو اقساطی هستند. البته بنابه به نظر فروشنده ممکن است مدارک دیگری نیز لازم باشند که در زمان عقد قرارداد ذکر می­شوند.

بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو

اما سوالی که هر خریداری می­پرسد، این است که بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو چیست؟ فروشندگان مختلف شرایط گوناگونی را در ازای فروش خودرو اقساطی به مشتری ارائه می­دهند. بنابراین بهتر است هر خریدار قبل از اقدام به خرید درباره شرکت­ها و نمایندگی­های مختلف تحقیق نماید. اما به طور کلی از جمله بهترین شرایط می­توان به خرید خودرو اقساطی، ، ارائه چندین برنامه زمانی مختلف برای پرداخت اقساط، فروش اقساطی بدون نیاز به ضامن، فروش خودرو اقساطی تحویل فوری و سابقه درخشان مرکز فروش اشاره کرد.

چگونه برای خرید خودرو آماده شویم؟

خرید خودرو یک تصمیم بزرگ به شمار می­رود بنابراین نباید در مورد آن ریسک کرده و یا مرتکب کوچک­ترین اشتباهی شد. از رو لازم است پیش از خرید تمام جوانب را سنجیده و با اطمینان خاطر کامل وارد معامله شویم. اگر فکر می­کنید آماده خرید خودرو هستید، پیشنهاد می­کنیم قبل از هرگونه اقدام، موارد زیر را مطالعه بفرمایید.

 1. نوع وسیله نقلیه را تعیین کنید

نوع وسیله نقلیه اولین عامل در تصمیم گیری شماست. هاچ­بک، سدان، کوپه، شاسی بلند و … انواع مختلف خودرو هستند که در قیمت، عملکرد، وزن و سایر ویژگی­ها با یکدیگر تفاوت دارند. تحقیق درباره نوع اتومبیل، ساخت و مدل آن و یا میخواهید خودروی داخلی بگیرید یا خارجی؟ و یا قصد شرکت در یا فروش اقساطی کرمان موتور را دارید؟ این موارد از ضروریات قبل از خرید اقساطی خودرو است.

 1. نیازهای خود را مرور کنید

همیشه قبل از خرید هر چیزی از خود بپرسید که برای چه می­خواهم این وسیله را تهیه کنم؟ مرور نیازها در یک تصمیم گیری درست کمک شایانی به شما می­کند. مسلما اگر دائما در سفر هستید، به خودروی بهتری نیاز دارید تا یک اتومبیل معمولی برای رفت و آمدهای درون شهری. همچنین توجه به این موضوع تعیین می­کند که یک خودروی داخلی برطرف کننده نیاز شماست یا بهتر است یک اتومبیل خارجی تهیه نمایید.

 1. تصمیم بگیرید که آیا خودروی نو می­خواهید یا دست دوم

یک خودروی جدید معمولا از پیشرفته­ترین فناوری­ها در ایمنی، راحتی و عملکرد برخوردار است. از همین رو قیمت بالاتری را نیز به خود اختصاص داده و ارزش بیشتری دارد. در صورتی که یک اتومبیل دست دوم در ازای قیمت پایین­تر، ممکن است دارای اشکالات و نواقص فنی باشد.

 1. به بودجه خود توجه کافی داشته ­باشید

قبل از اقدام به خرید باید از منابع مالی خود اطمینان یابید. اگر پول کافی ندارید، جهت دریافت وام به بانک مراجعه کنید. همچنین اگر به دنبال خرید ماشین قسطی هستید، حداکثر توان مالی خود برای پرداخت اقساط را در نظر داشته­باشید.

ماشین قسطی را از کجا خریداری کنیم؟

فروش شرایطی ماشین بسته به نظر فروشنده دارد. بسیاری از نمایشگاه ­ها و بنگاه­ های ماشین امکان پرداخت قسطی را در اختیار مشتریان خود قرار نمی­دهند بنابراین خریدار تنها در صورت پرداخت اصل مبلغ ماشین قادر به تهیه آن خواهد بود.از طرفی، هستند شرکت­های معتبری که در ازای دریافت مدارک با ارزش، اقدام به فروش اقساطی خودرو با اقساط 36 ماه می­کنند. شما می­توانید با مراجعه به وب سایت خودروی دلخواه خود را انتخاب کرده و شرایط فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری را مشاهده نمایید.

طرح  و فروش اقساطی کرمان خودرو تحویل فوری بهترین پیشنهاد برای خریداران ماشین­های داخلی هستند. همچنین  دیگر راهکار ما به دوستداران این شرکت خودروسازی می­باشد. بنابراین خرید هر خودرویی بسته به نظر شماست پیشنها میکنیم که برای خرید اتومبیل مورد علاقه خود به کیان خودرو مراجعه بفرمایید. خالی از لطف نیست که در اینجا یادآوری کنیم که کیان خودرو با فروش اقساطی خودرو با اقساط 36 ماهه سال 1401 یاری رسان مشتریان عزیز است.

مزایای خرید خودرو از کیان خودرو چیست؟

کیان خودرو یکی از شرکت های با سابقه در زمینه فروش نقدی و اقساطی انواع مدل های داخلی و خارجی است. اما چرا خرید اقساطی از کیان خودرو را انتخاب کنیم؟ مزایای خرید از این مجموعه چیست؟

اگر برای خرید ماشین دلخواه خود مجموعه کیان خودرو را انتخاب می کنید، باید بدانید که فروش اقساطی خودرو با اقساط بلند مدت یکی از محبوب ترین شرایط این شرکت است. فروش خودرو در اقساط 12 ماهه، 24 ماهه و یا 36 ماهه به راحتی می تواند شما را مالک وسیله نقلیه دلخواهتان کند.

علاوه بر این، تنها کافیست ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید تا افراد ما در مجموعه کیان خودرو با فروش اقساطی خودرو با تحویل 24 ساعته در تهران و تحویل 3 الی 4 روز کاری برای شهرستان ها در سریع ترین زمان ممکن اتومبیل دوست داشتنی تان را به شما تحویل دهند. فروش اقساطی خودرو با ارائه تسهیلات بانکی، دریافت حداقل پیش پرداخت و مشاوره رایگان از دیگر مزایای خرید خودرو از کیان خودرو هستند.

امکان خرید اقساطی برای کدام یک از ماشین های داخلی وجود دارد؟

اگر کیان خودرو را برای خرید اتومبیل دلخواه خود انتخاب می کنید، می توانید هر یک از محصولات شرکت های سایپا، ایران خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور و پارس خودرو را برگزینید. این مجموعه در تلاش است تا با فروش انواع خودروهای داخلی، بهترین شرایط را برای مشتریان خود فراهم سازد.

در طرح فروش اقساطی محصولات سایپا نام خودروهای شاهین، کوییک، ساینا، تیبا، پراید و سراتو آپشنال به چشم می خورد. همینطور اگر خواهان خرید ماشین های ایران خودرو هستید، می توانید یکی از مدل های دنا، تارا، هایما، پژو 206، پژو 207، پژو 2008، رانا، سمند، پژو پارس و سورن را انتخاب کنید.

اما به آن دسته از افرادی که متقاضی محصولات کرمان موتور هستند باید بگوییم که کیان خودرو زمینه فروش دستگاه های جک S3، جک J4، جک اس5، KMC J7 و KMC T8 را فراهم آورده است.

خودروهای دیگنیتی، فیدلیتی پرستیژ و فیدلیتی 5 نفره و 7 نفره، از جمله اتومبیل های کمپانی بهمن موتور هستند که نام آن ها در طرح خرید خودرو اقساطی با شرایط مناسب توسط این مجموعه به چشم می خورد.

در آخر باید بگوییم که اگر دوستدار سواری با یک ماشین از کمپانی پارس خودرو هستید، می توانید به سراغ خرید یکی از ماشین های کوییک R و یا کوییک اتوماتیک بروید.

فروش مدل های خارجی توسط شرکت کیان خودرو

اما این ها تنها خودروهای ایرانی بودند که کیان خودرو اقدام به فروش آن ها به صورت اقساطی کرده است. ماشین های خارجی به دلیل محاسن بسیاری که دارند، در بین ایرانیان طرفداران بسیاری پیدا کرده اند اما متاسفانه قیمت زیاد آن ها اصلی ترین چالش بر سر راه خریداران است. اگر شما هم از شیفته های ماشین های لوکس خارجی هستید، می توانید ماشین دلخواه خود را از یکی از برندهای هیوندای، رنو، کیاموتورز، تویوتا، نیسان، فولکس واگن و یا سانگ یانگ خریداری نمایید.

سخن پایانی

طبق تحقیقات انجام شده بسیاری از افراد حتی پول کافی برای خرید خودروی دست دوم را نیز ندارند بنابراین خرید خودرو اقساطی می­تواند راهکاری فوق­العاده برای این اشخاص باشد. کیان خودرو با  یاری کننده شما عزیزان در این امر می­باشد.

سوالات متداول

پرداخت اقساط ماشین قسطی چه مدت طول می­کشد؟

مدت زمان پرداخت اقساط بسته به شرکت فروشنده متفاوت است بنابراین تعداد اقساط در قرارداد ذکر می­شود. شایان ذکر است که در سایت کیان خودرو خریدار می­تواند مهلت پرداخت اقساط را از 12 ماه تا 36 ماه، خود تعیین نماید.

آیا در صورت عدم پرداخت اقساط، خودرو توقیف می­شود؟

حق مالکیت ماشین قسطی در هنگام عقد قرارداد تعیین می­شود. از آنجا که خریدار در ازای دریافت خودرو تنها بخشی از پول آن را پرداخت می­کند، بنابراین ممکن است حق مالکیت تا پایان پرداخت اقساط به او تعلق نگیرد. البته توافق بر سر این مسئله بسته به نظر فروشندگان مختلف، متفاوت است.

بنابراین در صورتی که خودرو به نام خریدار نباشد، در صورت عدم پرداخت اقساط، فروشنده می­تواند ماشین را توقیف کند. همچنین در غیر این صورت، فروشنده از طریق چک و سفته­های دریافتی و یا مدارک ضامن می­تواند اقدام به دریافت پول خود نماید.

خرید خودروی اقساطی بهتر است یا نقدی؟

این انتخاب وابسته به شرایط و نظر خریدار است. بدیهی است که با خرید نقدی خودرو، به طور قطع خریدار مالک اصلی ماشین می­شود. همچنین نیازی به پرداخت سود بیشتر و یا معرفی ضامن ندارد. از طرفی خرید قسطی یک انتخاب عالی برای زمانی است که خریدار پول کافی نداشته ­باشد.

فروش ماشین قسطی که بازپرداخت اقساط آن تمام نشده، امکان پذیر است؟

اگر فروشنده حق مالکیت خودرو را تا اتمام پرداخت اقساط به خریدار ندهد، بدیهی است که فروش خودرو غیر ممکن می­باشد. از طرفی اگر این حق به خریدار داده شده ­باشد، باز هم امکان فروش ماشین وجود ندارد. از آنجا که پس از خرید خودروی اقساطی، ماشین در رهن شرکت فروشنده قرار می­گیرد، امکان فروش به صورت قانونی میسر نمی­باشد. چنانچه فرد خریدار ناگزیر به فروش ماشین باشد، باید پیش از اقدام، با فروشنده تسویه حساب کرده و تمام پول باقی مانده از خرید خودرو را به طور کامل بپردازد.

آیا خرید خودرو اقساطی به صرفه است؟

خرید خودرو اقساطی بهترین راه برای ماشین دار شدن قشر ضعیف جامعه از نظر مالی است. از آنجا که بسیاری از افراد پول کافی برای خرید نقدی اتومبیل را ندارند و پس انداز کردن پول برای خرید ماشین در طی مدت­ها اصلا کار عاقلانه ­ای نیست، بنابراین خرید ماشین قسطی می­تواند به صرفه باشد. هرچند که خریدار مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری در ازای این نوع خرید می­باشد.شرایط فروش کرمان موتور

فروش اقساطی کرمان خودرو را نیز می توانید توسط سایا خودرو دریافت نمائید و از محصولات باکیفیت این شرکت بهره لازم را ببرید. از جمله خودرهای مجموعۀ کرمان خودرو می توان به سری خودرو لیفان و جک اشاره نمود که دارای مدل های متفاوت سواری و شاسی بلند می باشند و طرفداران خاص خود را دارد و علاقه مند هستند که یکی از این مدل ها را خریداری نمایند. با استفاده از شرایط فروش کرمان موتور شما می توانید این مدل خودروهای گروه کرمان موتور را برای مسافرت و ترددهای درون شهری استفاده کنید.

در شرایط اقتصادی فعلی، آیا همچنان خرید اقساطی کرمان موتور متقاضی دارد؟!

هنوز هم شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور، ایران خودرو، و دیگر کمپانی‌های خودروساز، مونتاژ کننده و وارد کننده یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های متقاضیان خرید ماشین است.

ممکن است این تصور پیش آمده باشد که با توجه به گرانی‌های اخیر و بالا رفتن قیمت کالاهای اساسی و از سوی دیگر بالا بودن قیمت محصولات کرمان موتور، تقاضای کمتری برای خرید اقساطی محصولات کرمان موتور و دیگر خودروها به وجود آمده است، اما اعداد و ارقام روی کاغذ که حاکی از معاملات روزانه مراکز فروش ماشین است، بیانگر این امر نیست.

به هر حال مشتری ایرانی سال‌هاست که در بازار بی‌ثبات داخلی نفس کشیده و بارها با شوک اقتصادی مواجه شده است، اما این شوک‌ها، هرگز به سمت و سویی حرکت نکرده است که قدرت خرید بالاتر برود و یا کالاهای اساسی و نیازهای درجه یک معیشتی ارزان شده باشد.

بنابراین طبیعی است که دغدغه شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور همچنان وجود داشته باشد و عده‌ای مترصد فرصتی باشند تا از محدودیت‌ها و بازار بی ثبات ایجاد شده، بیشترین بهره‌برداری را بکنند.

فروش اقساطی کرمان موتور 1401

سایا خودرو که همواره سرآمد عرضه محصولات ایرانی و وارداتی بوده است، شرایط فروش کرمان موتور را به نحوی تعیین کرده که آرزوی افرادی که سودای نشستن پشت فرمان خودروهایی مانند جک را داشتند، برآورده کند.

براین اساس فروش اقساطی کرمان موتور 1401 همچنان مشمول تمام مزایایی می‌شود که تا پیش از این سایا خودرو به مشتریان خود ارائه می‌داد. اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود، بلکه شرایط بازپرداخت، مبلغ اقساط و نیز میزان سرمایه اولیه برای تصاحب محصولات کرمان موتور نیز دستخوش تغییراتی شده است که به سود مشتری باشد.

طبق آنچه گفته شد، خرید اقساطی کرمان موتور تحویل فوری را در پی خواهد داشت و علاوه بر این شما با کمترین پیش پرداخت و طی اقساط بلند مدت می‌توانید، محصولات جذاب این شرکت را از آن خود کنید و از رانندگی با آن لذت ببرید.

خرید اقساطی کرمان موتور در تهران

امکان خرید قسطی کرمان موتور از سایا خودرو برای هموطنان سراسر کشور وجود دارد، اما مراکز فروش مجموعه ما تنها در پایتخت دایر هستند.

بنابراین اگر شما هم مانند یکی از صدها متقاضی خرید قسطی محصولات کرمان موتور، قصد دارید زلزله‌ای هشت ریشتری در سطح معیشت و رفاه خانوادگی‌تان ایجاد کنید و لذت رانندگی کردن را بچشید، کافی است ابتدا با تماس با مراکز فروش سایا خودرو اطلاعات کامل و موثقی درباره طرح‌های قسطی مانند خرید اقساطی دریافت نمایید و از مشاوره رایگان پیش از خرید توسط کارشناسان بهره‌مند شوید.

سپس برای خرید اقساطی کرمان موتور در تهران برنامه ریزی کنید و به صورت حضوری برای شرکت در طرح فروش قسطی محصولات کرمان موتور عازم پایتخت شوید.

نحوه خرید اقساطی کرمان موتور چگونه است؟

به هیچ مقدمات خاصی احتیاج نیست. برای شرکت در طرح فروش قسطی کرمان موتور که توسط سایا خودرو عرضه می‌شود، لازم نیست اقدامات خاص و سختی انجام دهید. شما با هر میزان سرمایه و پیش پرداختی می‌توانید در طرح‌های خرید اقساطی  یا خرید اقساطی جک T8 شرکت کنید و مطمئن باشید که با قیمتی واقعی و حاشیه سودی متعارف اقدام به شرکت در طرح می‌کنید.

محبوب‌ترین محصولات برای خرید اقساطی کرمان موتور کدامند؟

اکثر افرادی که به دنبال شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور هستند، سودای خرید اقساطی در سر دارند. جک به سبب ظاهر جذابش، یک کراس اوور مقرون به صرفه در بازار ایران به شمار می‌رود.

به عبارتی شما با خرید جک، با یک تیر دو نشان می‌زنید، هم یک خودرو جمع و جور شهری می‌خرید و هم یک کراس اوور جذاب دارید که حس لذت بخشی از قدرتمندی به راننده و سرنشینان القا می‌کند.

بر همین اساس، خرید اقساطی نیز بسیار مورد توجه متقاضیان خرید محصولات کرمان موتور است.

خودروهای جک از لحاظ فنی نیز امکانات و سواری مطلوبی در اختیار راننده می‌گذارند و سانروف برقی برگ برنده آن‌ها در حوزه امکانات رفاهی است.

چنانچه قصد خرید اقساطی یا سایر مدل‌ها از این خودرو را دارید و یا حتی مایلید تا درباره شرایط خرید اقساطی کرمان موتور و قیمت روز محصولات آن بیشتر بدانید، هر روز در ساعات کاری می‌توانید با مراکز فروش مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور در سریع ترین زمان ممکن!

به دلیل هزینه های بالایی که خودروها دارند، امکان خرید نقدی برای عموم بسیار دشوار می باشد، به همین دلیل فروش اقساطی خودرو، به عنوان بهترین گزینه به خریداران ارائه شد و بدین وسیله افرادی که محصولات کرمان خودرو را برای خرید مد نظر داشتند، بتوانند خودرو خود را به صورت قسطی خریداری نمایند. البته قابل ذکر است تمام شرایط پرداخت طبق توافق طرفین صورت می گیرد. بدین وسیله شرایط خرید قسطی  موجب شده خیلی از افراد صاحب خودرو مورد علاقۀ خود شوند.

فروش اقساطی محصولات کرمان موتور

فروش اقساطی خودروهای داخلی مشمول محصولات کرمان موتور نیز می باشد و شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش قسطی محصولات کرمان خودرو با واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید و نسبت به شرایط فروش اقساطی خودرو پرسش های خود را مطرح نمائید و در صورت تأیید و پسند، خودرو مورد نیاز خود را برای خرید اقساطی ثبت نمائید و کارشناسان مربوطه در اسرع وقت هماهنگی های لازم را در خصوص تنظیم مفاد قرارداد محیا نمایند و بدین وسیله بر اساس شرایط مالی و اقتصادی که دارید به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت و پرداخت پیش قسط، مالک خودرو شوید.

فروش اقساطی محصولات کرمان موتور اگر به صورت رسمی باشد، بهترین انتخاب برای خرید خودرو باشد و فشار اقتصادی را به شما تحمیل نکند و بر اساس تمکن مالی خود، مناسب ترین خودرو را برای خود و خانواده خریداری نمائید.

فروش محصولات کرمان موتور

با استفاده از شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور که از سوی سایا خودرو عرضه می‌شود، شما می‌توانید اقدام به خرید یک خودروی مدرن و یا تعویض خودروی مستعمل خود با یکی از محصولات لوکس این شرکت خودروساز و مونتاژ کننده ایرانی نمایید.

فروش اقساطی خودرو سبب می‌شود تا لذت رانندگی با خودروهای روز جهان را تجربه کنید و سطح زندگی و معیشت خود را ارتقا دهید. به علاوه اگر قرار باشد شما اقدام به خرید نقدی خودرو نمایید، ناگزیر، باید شرایط مالی‌تان را در نظر بگیرید و به اصطلاح پایتان را به اندازه گلیمتان دراز کنید!

در نتیجه اگر موجودی حساب شما به اندازه قیمت یک خودروی فنی و فول آپشن نباشد، ناچارید به سراغ خودروهای کارکرده و یا خودروهای نو با سطح فنی پایین‌تر بروید، اما خرید خودرو قسطی شعاع دایره گزینه‌های پیش روی شما را گسترش می‌دهد و حتی شرایطی را برای شما مهیا می‌کند که پشت فرمان خودروهای لوکس و جذابی مانند جک و لیفان بنشینید.

تا پیش از این امکان فروش اقساطی خودروهای مونتاژی و یا وارداتی وجود نداشت و تنها شرکت‌های خودروساز و سایپا بودند که محصولات خود را در قالب طرح‌های قسطی به فروش می‌رسانند.

اما اینک وجود مجموعه‌هایی مانند سایاخودرو که در بازار خودرو تجربه و سابقه درخشانی دارند، امکانات ویژه‌ای پیش روی هموطنان سراسر کشور فراهم کرده است که تنها با پرداخت نیمی از قیمت کلی خودرو، به صورت آنی و فوری از خودروی جدیدشان سواری بگیرند و با پرداخت اقساطی که با توجه به شرایط مالی خریدار تنظیم شده است، با آرامش خاطر پا به جاده‌ها بگذارید.

به این ترتیب خرید اقساطی محصولات کرمان موتور مانند لیفان و جک بسیار به صرفه‌تر و منطقی‌تر از خرید نقدی این خودروهاست، چراکه شما می‌توانید هم خودروی محبوبتان را از آن خود کنید و هم اگر به اندازه خرید یک خودروی جک سرمایه داشته باشید، با پرداخت بخشی از پس‌انداز خود به عنوان‌ پیش‌پرداخت در طرح اقساطی، می‌توانید بقیه موجودی خود را در امور دیگری سرمایه‌گذاری کنید.

خرید کرمان موتور به‌صورت نقد و اقساط از سایا خودرو

گروه صنعتی کرمان خودرو مانند دیگر کمپانی‌های خودروساز، مونتاژکننده و واردکننده ایرانی، تحت شرایطی خاص اقدام به واگذاری و عرضه محصولاتش می‌کند. از این رو شرایط به این آسانی‌ها نیست که هر وقت اراده کردید، یک محصول مدرن و جذاب این کمپانی را به خانه ببرید؛ یعنی به دفاتر فروش آن مراجعه کنید، کارت بکشید، سند را تحویل بگیرید و پشت فرمان بنشینید! نه!

نه‌تنها امکان خرید اقساطی کرمان موتور از طریق کارخانه برای متقاضیان وجود ندارد، بلکه برای خرید نقدی هم لازم است تا در طرح‌های پیش فروش یا فروش فوق‌العاده شرکت کنید و سرنوشت صاحب خودرو شدن را به اما و اگرها بسپارید. بر این اساس اگر شانس یارتان باشد و اسمتان در قرعه‌کشی برنده شود، می‌توانید برای خرید کرمان موتور از کمپانی اقدام کنید. در غیر این صورت باید همچنان منتظر بمانید تا مدیران فروش این گروه صنعتی مجددا تصمیم به عرضه خودرو بگیرند.

نکته‌ای که در این میان حائز اهمیت است اینکه حتی اگر نامتان در میان هزاران متقاضی خرید کرمان موتور با قیمت مناسب هم دیده شود، به این معنا نیست که فردا بروید و ماشین دلخواهتان را تحویل بگیرید. معمولا شرایط پیش فروش یا فروش فوق‌العاده به این ترتیب است که شما مبلغ مشخصی را به شماره حساب اعلامی واریز خواهید کرد و در تاریخی که به شما اعلام می‌شود، باید مابقی قیمت تمام‌شده خودرو را بپردازید. سپس تاریخ تحویل به شما اعلام می‌گردد.

بنابراین اگر قصد خرید محصولات کرمان موتور با تحویل فوری را دارید، بهتر است قید خرید از کارخانه را بزنید! اگر هم مشکل در تامین بودجه دارید که تکلیف روشن است؛ باید به‌دنبال طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور بگردید. اما در هر دو صورت یعنی چه به‌دنبال خرید نقدی تحویل فوری باشید و چه قصد خرید قسطی با تحویل فوری را داشته باشید، کمپانی نمی‌تواند چنین امتیازی را در اختیار شما بگذارد.

گاهی مشکلات خرید کرمان موتور از شرکت خودروساز باعث می‌شود تا متقاضی عطای خرید خودرو صفر را به لقایش ببخشد و برای دور زدن مشکلات موجود، به بازار خودروهای دست دوم روی بیاورد. هم ما می‌دانیم و هم شما که خودرو دست دوم مشکلات خاص خودش را دارد؛ از شرایط نگهداری که معلوم نیست به چه صورت بوده است تا ایرادات احتمالی که یکی پس از دیگری پس از خرید سر بر می‌آورند. بنابراین وقتی پول به اندازه کافی موجود است، دلیلی برای خرید ماشین کارکرده وجود ندارد.

به‌جای اینکه محدودیت‌های خرید خودرو از کارخانه را با خرید از بازار دست دوم مرتفع کنید، بهتر است به یک گزینه منطقی‌تر فکر کنید. بهترین راه‌حلی که در این شرایط پیش روی شما قرار می‌گیرد، استفاده از بهترین شرایط فروش کرمان موتور است که توسط مجموعه‌های خصوصی ارایه می‌شود.

منظور ما از بهترین شرایط چیست؟! بهترین شرایط یعنی تمام انتظارات خریدار از یک خرید لذت‌بخش برآورده شود. این انتظارات از نحوه برخورد احترام‌آمیز فروشنده آغاز می‌شود، تا ارایه مشاوره رایگان پیش از خرید خودرو، تا قیمت منصفانه فروش کرمان موتور، تحویل فوری، تنظیم قرارداد قانونی و مواردی از این دست.
تمام این شرایط توسط مجموعه ما سایا خودرو در هنگام عرضه محصولات کرمان موتور در دستور کار قرار می‌گیرد و بستر فروش به‌نحوی ایجاد می‌گردد که مشتری بتواند از خرید خودرو جدید خود نهایت لذت را ببرد.

مشتری‌مداری و رعایت کرامت انسانی دو اصلی است که همواره تلاش شده است تا در تک تک معاملات مجموعه ما در اولویت قرار بگیرد. بنابراین مهم نیست که شما قصد خرید اقساطی کرمان موتور را دارید، یا می‌خواهید انواع جک، لیفان و دیگر محصولات این کمپانی را به‌صورت نقدی خریداری کنید. در هر حال از مزایای تحویل فوری، تنظیم قرارداد شفاف و قانونی، مشاوره رایگان پیش از خرید و قیمت منصفانه برخوردار خواهید بود.

با شرکت در طرح فروش محصولات کرمان موتور به‌صورت نقدی دیگر لازم نیست نگران تعداد خودروهایی باشید که به نام شما ثبت شده‌اند، دل‌نگرانی برای ثبت نام در موعد مقرر در سامانه مربوط به شرکت خودرو ساز را نخواهید داشت و نگران نتیجه قرعه‌کشی نخواهید بود. حتی دیگر خبری از انتظارهای بی‌سر و ته برای تحویل خودروهای کرمان موتور هم نیست.

به‌راحتی برای انجام معامله در مراکز فروش سایا خودرو حاضر خواهید شد و ماشین مورد علاقه‌تان را تحویل می‌گیرید و به خانه می‌برید. اگر هم مشکل کسری سرمایه دارید و فکر می‌کنید، خرید اقساطی کرمان موتور برای شما به‌صرفه‌تر است، خودرو محبوبتان را با بهترین شرایط قسطی خریداری کنید.

چرا محصولات کرمان موتور را اقساطی بخریم؟

خرید اقساطی کرمان موتور مزایای متعددی برای خریدار به همراه دارد. از جمله:

با مبلغ کمتر صاحب ماشین مدل بالاتر می‌شوید

اگر قرار باشد نقدا خودرو مورد نظر خود را بخرید، چاره‌ای ندارید، جز اینکه به اندازه جیبتان، انتخاب کنید. واضح است که انتخاب‌هایتان محدود به موجودی حسابتان می‌شود و شاید حتی نتوانید خودرو صفر بخرید و ناچار شوید یک خودرو کارکرده را در انتها انتخاب کنید.

خرید خودرو کارکرده مشکلات خاص خودش را دارد. مثلا اگر خیلی اهل شناخت خودرو نباشید، ماشین کف آفتاب دیده و رنگ خورده را به جای یک خودرو همه چیز تمام به شما می‌فروشند و بعد چند ماه تازه متوجه می‌شوید چه کلاهی سرتان رفته است. خرید اقساطی کرمان موتور یک فرصت طلایی پیش روی شماست که با پول کمتر انتخاب‌های لوکسی داشته باشید و بتوانید یک خودرو مدرن را از آن خود کنید.

برنامه‌ریزی مالی را یاد می‌گیرید

وقتی قرار باشد اول ماه قسط بدهید، یاد می‌گیرید که چگونه برای حقوقتان برنامه ریزی کنید. بنابراین با شرکت در طرح خرید اقساطی کرمان موتور و خرید یک خودرو مدرن، مخارج اضافی را خط می‌زنید و با برنامه ریزی درست، هزینه اقساط و دیگر مخارج زندگی را کنار می‌گذارید.

سطح رفاه زندگی شخصی‌تان را بالا می‌برید

در اوضاعی که تورم با سرعت نور سیر صعودی طی می‌کند، اگر منتظر باشید که به صورت نقدی خانه بخرید، باغ بخرید یا ماشین‌دار شوید، قطعا از زندگی عقب خواهید ماند. زیرا حقوق‌ها همپای تورم رشد نمی‌کند و بر عکس، مخارج زندگی هر روز نسبت به روز قبل بیشتر می‌شود.

شرکت در طرح‌های خرید اقساطی کرمان موتور فرصت مناسبی است تا سطح زندگی خود را ارتقا دهید و سطح جدیدی از رفاه را تجربه کنید.

برای خرید اقساطی محصولات کرمان موتور از سایا خودرو چقدر سرمایه لازم است؟

خوشبختانه سایا خودرو شرایط را به نحوی رقم زده است که با هر میزان سرمایه‌ای که دارید می‌توانید صاحب یکی از محصولات کرمان موتور شوید. بله! درست متوجه شدید. شما با کمترین پیش قسط هم می‌توانید در طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور شرکت کنید و صاحب ماشین دلخواهتان شوید.

کافی است با مراکز فروش این مجموعه تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب آن مشاوره کنید تا بهترین طرح‌ها را به شما ارایه دهند و بتوانید از نشستن پشت فرمان خودرو دلخواهتان لذت ببرید.

 قیمت روز محصولات کرمان موتور چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت روز محصولات کرمان موتور بر اساس آخرین معامله محصولات این شرکت در بازار تعیین خواهد شد. شما هر روزی که قصد معامله با سایا خودرو را داشتید، می‌توانید پیش از اقدام با تماس با مراکز فروش این مجموعه قیمت روز محصولات کرمان موتور را استعلام کنید و با آگاهی کامل پای میز مذاکره بنشینید.

البته این نوید را به شما می‌دهیم که در سایا خودرو خبری از سودهای بی حساب و کتاب و قیمت‌های نجومی نیست. مطمئن باشید که خرید اقساطی کرمان موتور با قیمت واقعی را در سایا خودرو تجربه خواهید کرد.

در واقع مجموعه‌ای مانند سایا خودرو که سال‌هاست اعتبار کسب کرده است هرگز بابت چندین میلیون تومان سود اضافه، سابقه درخشان کاری خود را خدشه دار نمی‌کند. بنابراین با خیال راحت پای قرارداد را امضا کنید و خودرو مورد علاقه‌تان را از آن خود کنید.

لیست قیمت محصولات کرمان خودرو اقساطی

با نگاهی به لیست قیمت محصولات کرمان خودرو اقساطی که توسط برخی مراکز فروش قسطی خودرو اعلام شده است، آشکار می‌شود که برخی مجموعه‌ها با قیمت‌هایی غیر واقعی و غیرمنصفانه اقدام به عرضه و فروش محصولات این کمپانی مونتاژکننده و واردکننده خودرو می‌کنند.

درست است که مشتری با شرکت در طرح فروش اقساطی کرمان موتور قصد دارد تا یک ماشین لوکس خارجی را با هدف ارتقای سطح معیشتی، سرمایه‌گذاری یا سواری گرفتن از یک ماشین مدرن، از آن خود کند، اما قرار هم نیست به اسم عرضه قسطی، قیمت‌های نجومی به خریدار تحمیل شود و حاشیه سود نامتعارفی در نظر گرفته شود.

بنابراین چنانچه قصد شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کرمان خودرو تحویل فوری 1401 را دارید، کافی است با مراکز فروش ما تماس بگیرید تا در جریان قیمت روز خودروها قرار بگیرید. شما می‌توانید در گفتگو با کارشناسان ما قیمت روز جک j4، جک k7 ، جک S3 ، جک S5، ث جک S5 TURBO GDI را استعلام کنید و شرایط شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور برای خرید این محصولات را مطلع شوید.

حتی اگر قرار است برای خرید این محصولات در بازار دست دوم اقدام کنید و یا با مجموعه دیگری سر میز معامله بنشینید، باز هم اطلاع از لیست قیمت محصولات کرمان خودرو اقساطی که با توجه به واقعیت بازار تنظیم شده باشد، می‌تواند برای شما راه‌گشا باشد. برای دریافت این لیست نیز همیشه می‌توانید روی سایا خودرو حساب کنید.

فروش اقساطی محصولات کرمان موتور در سراسر کشور

بنا به درخواست مکرر کاربران وب‌سایت مجموعه که از اقصی نقاط ایران عزیز، درخواست ارائه طرح‌های فروش اقساطی محصولات کرمان موتور در سراسر کشور را داشتند، مدیران فروش سایا خودرو بر آن شدند تا طرح‌های عرضه قسطی کرمان خودرو و را گسترش داده و در دسترس هم‌وطنان قرار دهند. بر این اساس دیگر فرقی ندارد که ساکن پایتخت باشید یا یک روستای خوش آب و هوا در ارتفاعات رودبار یا یک شهر کوچک در دل کویر یزد، می‌توانید با شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کرمان موتور یکی از انواع مدل‌های جک را مالک شوید و از سواری گرفتن از آن لذت ببرید.

فروش اقساطی خودرو کمترین پیش پرداخت در کرمان

شاید شما مخاطب گرامی در جریان نباشید، اما شرکت کرمان موتور که در این مقاله به طرح فروش محصولاتش پرداختیم، در منطقه ارگ جدید در محلی نزدیک به ارگ تاریخی بم تاسیس شده است و به زودی پایان سومین دهه از فعالیت خود را جشن خواهد گرفت. با این مقدمه می‌خواهیم اصطلاحا زیره به کرمان ببریم و اعلام کنیم چنانچه به دنبال طرح‌های فروش اقساطی خودرو کمترین پیش پرداخت در کرمان هستید، سایا خودرو یک مرجع مطمئن برای شماست. نه تنها محصولات جذاب و مدرن کرمان موتور بلکه کلیه خودروهای ایرانی و خارجی را می‌توانید با بهترین شرایط از مجموعه ما خریداری کنید. برای اطلاع از جزییات طرح فروش اقساطی کرمان موتور همین الان تماس بگیرید.

فروش اقساطی کرمان موتور در اصفهان

در شهرهای صنعتی مانند اصفهان، محصولات کرمان موتور از محبوبیت بیشتری برخوردارند. این استقبال از طرح‌های فروش و محبوبیت انواع مدل‌های جک، دو علت اساسی دارد. نخست اینکه اصفهان به سبب دارا بودن تعداد قابل توجهی از نیروگاه‌ها، کارخانه‌ها و شرکت‌های مهم کشور، پذیرای بخش قابل توجهی از مردم است و از طرف دیگر دغدغه‌های زیست محیطی باعث شده است تا خرید خودروهایی که استانداردهای آلایندگی را در بالاترین سطح رعایت می‌کنند، بیشتر مورد توجه قرار گیرد. چنانچه شما به دنبال طرحی برای فروش اقساطی کرمان موتور در اصفهان میگردید، ما پایان جستجوهای شما هستیم. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید تا تمام مقدمات برای خرید، فراهم شود و تنها برای عقد قرارداد در مرکز فروش سایا خودرو حضور به هم رسانید.

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، بستر خرید قسطی محصولات کرمان موتور برای هموطنان سراسر کشور در سایا خودرو مهیا شده است؛ آن هم با بهترین شرایط! شما ساکن هر نقطه از ایران که باشید می‌توانید از مزایای تحویل فوری، خرید با کم‌ترین پیش‌پرداخت، اقساط بلند مدت، ثبت سند به نام خریدار و مشاوره رایگان پیش از خرید، بهره‌مند شوید.

آیا خرید اقساطی خودرو در حال حاضر منطقی است؟

شرایط حاکم بر بازار کالاهای اساسی و اقلام مصرفی خانوار این روزها به گونه‌ای شده است که بازار التهاب بی سابقه‌ای را پشت سر می‌گذارد.
گمانه‌زنی‌ها درباره نحوه عرضه انواع کالاها نیز همچنان ادامه دارد و هرکس نظریه خودش را دارد و راهکار جداگانه‌ای برای برون رفت از بن‌بست کنونی ارایه می‌دهد.
اما هیچ کس نیست که از علم اقتصاد سر رشته داشته باشد و خرید اقساطی خودرو را تجویز نکند.
خرید اقساطی فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در جوامعی است که اقتصاد درگیر با تورم را تجربه می‌کنند. زیرا هر چقدر که زمان پیش می‌رود از ارزش پول، کم می‌شود و ارزش مادی اقساط پایین و پایینتر می‌آید.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور تحویل فوری ۱۴۰۱ چگونه است؟

واقعیت این است که هیچ شرایط اقساطی کرمان موتور از سوی این شرکت برای سال جاری ارایه نشده است. به نظر هم نمی‌رسد که چنین طرحی در دست بررسی باشد و یا اجرایی شود. کما اینکه در سال‌های گذشته نیز چنین اتفاقی نیفتاده است.
اما این مقدمه به این معنی نیست که فروش اقساطی کرمان موتور تحویل فوری وجود ندارد. به این معنی هم نیست که شما به هر تبلیغات بی پشتوانه‌ای با عناوین جذابی مانند «شرایط فروش کرمان موتور» یا «طرح پیش فروش کرمان موتور» توجه کنید و در دام سود جویان بیفتید.
در این مواقع عاقلانه‌ترین راهکار این است که سراغ مراکزی بروید که اعتبارشان زبانزد است و امتحان صداقت و مشتری مداری را پس داده‌اند.
مراکزی مانند سایا خودرو که بالاترین میزان رضایتمندی از مشتریان را همواره از آن خود کرده است.

سایا خودرو با چه شرایطی محصولات کرمان موتور را عرضه می‌کند؟

سایا خودرو برای سال ۱۴۰۱ امتیازات ویژه تری برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا افراد بیشتری بتوانند از این فرصت برای تصاحب خودرو مورد علاقه شان استفاده کنند.
در طرح فروش کرمان موتور سایا خودرو، شما با قیمت واقعی و به دور از حباب‌های کذایی بازار می‌توانید صاحب خودرو دلخواهتان شوید.
شروط تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار نیز همچنان پابرجاست. ارایه مشاوره رایگان پیش از خرید محصولات کرمان موتور اقساطی این بار رنگ و بوی تخصصی گرفته است و کارشناسانی با شما صحبت خواهند کرد و به شما راهنمایی ارائه می‌دهند، که بهترین‌های این عرصه هستند.

چرا روز به روز بر محبوبیت محصولات کرمان موتور اضافه میشود؟

واضح است که انسان همواره میل به بالا و بالاتر رفتن دارد. این بالاتر رفتن به خصوص در حوزه اقتصادی در خانه خوب، لباس خوب، لوازم منزل لوکس و ماشین مدرن بروز و ظهور پیدا می‌کند.
محصولات کرمان موتور اکثرا وارداتی و مدرن هستند و مخاطب خاص دارند. از طرفی امکانات رفاهی متعددی برای این خودروها در نظر گرفته شده است و که رانندگی و سفر را برای راننده و سرنشین جذاب‌تر می‌کنند.
به طور کلی باید گفت، محصولات کرمان موتور مطابق با سلیقه مشتری ایرانی است، زیرا ظاهر جذاب و مدرن، جادار بودن، مصرف کم سوخت، سرعت خوب، ایمنی متوسط، سانروف و امکانات رفاهی مهم‌ترین آیتم‌هایی هستند که باعث می‌شوند مشتری خودرویی را بخرد یا قید آن را بزند.

لیست قیمت محصولات کرمان موتور اقساط، چگونه است؟

برای اینکه جزئیات طرح فروش اقساطی کرمان موتور را به تفکیک محصولات بدانید، باید با مراکز فروش ما تماس بگیرید تا کارشناسان به طور تخصصی و در وقت مقتضی ابهامات شما را رفع و به سوالات شما پاسخ دهند.
اما به طور کلی لیست قیمت محصولات کرمان موتور اقساط، لیستی با قیمت‌های نجومی و حاشیه سود کذایی نبوده و نخواهد بود. زیرا ما در سایا خودرو همواره تلاش کرده‌ایم تا تمامی خودروهای تولید داخل و وارداتی را با قیمت واقعی به مشتری عرضه کنیم و سود در نظر گرفته شده در طرح‌های اقساطی نیز همواره بر طبق استاندارد و عرف بازار در بین فروشندگان مجاز و معتبر خودرو بوده است.
پس از این بابت خیالتان راحت باشد که در معامله‌ای برد برد قدم خواهید گذاشت که فروشنده تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بالاترین سطح آرامش و رضایتمندی را برای شما فراهم کند.
چنانچه قصد خرید اقساطی محصولات کرمان موتور را دارید، به عنوان مثال یکی از مدل‌های جک دلتان را برده و گمان می‌کنید خرید اقساطی آن نیازمند پیش زمینه‌های خاص و ویژه‌ای است، این نوید را به شما می‌دهیم که واقعا چنین خبری نیست! با هر میزان سرمایه و هر توان مالی که دارید، روی سایا خودرو حساب کنید. در کنار شما هستیم تا پشت فرمان خودرویی بنشینید که دوستش دارید.

فروش اقساطی محصولات کرمان موتور

نام کرمان موتور به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت خودروسازی در ایران، این روزها با نام خودروهای جذاب و محبوب جک گره خورده است. با این حال کمپانی امکان خرید و تامین محصولات با استفاده از سیستم اقساط را برای مشتریان فراهم نکرده است. چنانچه به دنبال طرح‌های فروش اقساطی محصولات کرمان موتور هستید، می‌توانید از طریق بازار ازاد و مراکز فروش معتبر اقدام کنید.

سیستم اقساطی به مشتریان امکان می‌دهد تا محصولات مورد نظر خود را بدون نیاز به پرداخت کامل هزینه از طریق پرداخت‌های ماهیانه متعدد تهیه کنند. با توجه به تجربه و تخصص کرمان موتور در زمینه خودروسازی، محصولات این شرکت از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. مشتریان می‌توانند از جدیدترین محصولات کرمان موتور را انتخاب کنند و در یک بستر ویژه و استثنایی مالک یک خودرو لوکس و مدرن شوند.

سیستم فروش اقساطی کرمان موتور با ارائه شرایط مالی منعطف، به مشتریان امکان می‌دهد تا به‌راحتی و بدون دغدغه تامین سرمایه زیاد، خودرو دلخواه خود را تهیه کنند. این روش جهت دستیابی به منافع مشتریان و ارتقای سطح زندگی آنان طراحی شده است. بنابراین طرح‌های فروش اقساطی محصولات کرمان موتور که توسط مراکز مطمئنی مانند سایا خودرو ارائه شده است، برای علاقه‌مندان به خرید و تامین خودروهای با کیفیت و قابل اعتماد، یک گزینه مناسب به حساب می‌آید.

نمایندگی فروش اقساطی کرمان موتور

برای پیدا کردن نمایندگی فروش اقساطی کرمان موتور، می‌توانید از روش‌های مختلف استفاده کنید. اولین قدم می‌تواند جستجو در اینترنت باشد. با وارد کردن عبارات مرتبط به «نمایندگی فروش اقساطی کرمان موتور» در موتورهای جستجو، ممکن است صفحات وبی پیدا کنید که اطلاعات دقیقتری در این خصوص به شما ارایه دهند.  همچنین می‌توانید از دوستان، آشنایان و افرادی که تجربه خرید اقساطی در این زمینه را داشته‌اند، نظر و پیشنهاد بگیرید. آن‌ها ممکن است به شما اطلاعات مفیدی درباره نمایندگی‌های قابل اعتماد و با کیفیت در این زمینه بدهند. وقتی مرکز فروشی را پیدا کردید، مطمئن شوید که شرایط اقساطی، نحوه پرداخت و سایر جزئیات مربوط به خرید را به طور دقیق بررسی کرده‌اید تا خریدی امن و مطمئن داشته باشید.

بهترین محصولات کرمان موتور را می‌توانید به شیوه نقد و اقساط با بهترین شرایط و تحویل فوری از سایا خودرو تهیه کنید.

آیا محصولات کرمان موتور را میتوان اقساطی خرید کرد

بله، شما می‌توانید محصولات کرمان موتور را اقساطی خرید کنید. شرکت کرمان موتور یکی از شرکت‌های برجسته در صنعت خودروسازی و تولید قطعات خودرو در ایران است. اگرچه این شرکت امکان خرید محصولات خود را به صورت اقساطی فراهم نکرده است، اما مراکز فروش اقساطی کرمان موتور، خلا موجود را مرتفع کرده‌اند تا به مشتریان امکان دسترسی به خودروهای تولید و مونتاژ این کمپانی را با اقساط مناسبتر و آسان‌تر بدهند.

برای خرید اقساطی کرمان موتور، شما می‌توانید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید و درخواست خرید اقساطی را ثبت کنید. پس از بررسی شرایط و الزامات لازم، می‌توانید قرارداد خرید اقساطی را امضا کنید و با پرداخت مبلغ اولیه، محصول مورد نظر را دریافت کنید. سپس بر اساس توافقات قرارداد، میزان اقساط و مدت زمان پرداخت را تعیین می‌کنید. از طریق خرید اقساطی محصولات کرمان موتور، شما می‌توانید به‌راحتی خودروی مورد نظر خود را به دست آورده و هزینه را در بازه زمانی مناسبی تقسیم کنید.

تاریخچه کرمان موتور

شرکت خودروسازی کرمان موتور یکی از شرکت‌های برتر در صنعت خودروسازی و واردات است. تاریخچه این شرکت به سال 1373 بازمی‌گردد که با هدف تولید و واردات خودروهای دوو در کرمان تأسیس شد. کرمان موتور طی سال‌ها فعالیت خود تلاش کرده است تا با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و همکاری با شرکای خارجی، محصولات با کیفیت و با رقابت‌پذیری بالا را تولید و مونتاژ کند. تحقیق و توسعه نیز یکی از اولویت‌های این شرکت است و همواره در جستجوی روش‌ها و فناوری‌های نوین برای بهبود کیفیت و عملکرد خودروها است. از آغاز تأسیس تاکنون، شرکت خودروسازی کرمان موتور توانسته است به دلیل تولید خودروهایی با کیفیت، قدرتمند و مناسب، جایگاه برجسته‌ای در بازار خودروسازی ایران کسب کند.

چنانچه قصد خرید اقساطی کرمان موتور دارید حتما مولفه‌هایی مانند شرایط قرارداد، زمان تحویل خودرو، نحوه بازپرداخت، سود و اعتبار فروشنده را در نظر بگیرید. ضمنا سایا خودرو با بهترین شرایط طرح فروش اقساطی کرمان موتور را در دستور کار قرارداده است.

لیست خودروهای کرمان موتور

کرمان خودرو
کرمان خودرو
کرمان خودرو
کرمان خودرو
کرمان خودرو

 

در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود

برای مشاوره ی رایگان و محاسبه ی اقساط تماس بگیرید

 

دکمه بازگشت به بالا