استان ها

سیاست تشویقی شورا در خصوص تملکات تهاتری ویژه املاک واقع در طرح‌های اولویت‌دار تصویب شد

به گزارش یومیر از البرز؛ «عمار ایزدیار» در نشست خبری در پایان یکصد سی و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در تشریح مصوبات شورا بیان کرد: جوابیه کمیته انطباق در خصوص موضوعات متعدد به شورا وصول شد و پس از قرائت در صحن شورا مصوبه سیاست تشویقی اعمال تخفیفات در خصوص تأخیر و تأدیه مؤدیان وصول و به شهرداری ابلاغ خواهد شد و مؤدیان و بدهکاران به شهرداری می‌توانند در روز های آتی از این سیاست تشویقی استفاده کنند.

وی بیان کرد: همچنین بحث سیاست تشویقی شورا در خصوص تملکات تهاتری ویژه املاک واقع در طرح‌های اولویت‌دار به تصویب کمیته انطباق فرمانداری رسید و پس از ابلاغ به شهرداری، مالکینی که املاک آنان در مسیر پروژه‌های عمرانی قرار دارد می‌توانند املاک خود را بالاتر از قیمت کارشناسی از شهرداری در قالب تهاتر مطالبه کنند.

ایزدیار در ادامه افزود : با موافقت شورا، مبلغ ۳۵۰ میلیارد ریال جهت اتمام پروژه پارکینگ طبقاتی واقع در بلوار مولانا مقابل شهرداری منطقه ۸ اختصاص یافت تا در پایان سال جاری بهره‌برداری کامل از این پروژه محقق شود که در این صورت می‌تواند نقش مؤثری در انضباط عبور و مرور و تامین پارکینگ در سطح شهر داشته باشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از خرید ۱۰ دستگاه خودرو ون جهت توسعه ناوگان سازمان آرامستان‌ها خبر داد و افزود: این خودرو ها در مرحله تجهیز قرار دارند و سپس آماده خدمت‌رسانی به همشهریان خواهند بود.

ایزدیار در پایان گفت: موافقت‌نامه خرید چند رام قطار توسط دولت اخذ شده است که در روزهای آتی با جزئیات کامل به آگاهی شهروندان خواهد رسید.

46

دکمه بازگشت به بالا