فرهنگ و هنر

هزینه طراحی پست اینستاگرام توسط سئوسل چقدر است؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در این خبر قصد داریم شما را با یک سایت بسیار خوب حهت طراحی پست های اینستاگرام شما آشنا کنیم که با تعرفه ای بسیار عالی به ارائه خدمات در این زمینه مشغول می باشد. سایت سئوسل یکی از بهترین سایتهای حوزه طراحی سایت و سئو و شبکه های اجتماعی می باشد که با خدمات با کیفیت بالا تاکنون توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید.

طراحی پست اینستاگرام بعد از تولید محتوای متنی، مهمترین موضوعی است که لازم است به آن توجه کنیم. اما سوال اینجاست که ساخت پس زمینه پست اینستاگرام چگونه باشد که بتوانیم کاربران پیج و اکانت اینستاگرام را جذب کنیم؟

ساخت پست اینستاگرام ، اولویت فعالیت اینستاگرامی

وقتی اکانت اینستاگرام شما دارای موضوع مشخصی بوده و حتی تولید محتوای مناسبی نیز دارید، اما طراحی جذابی ندارید، نمی توانید انتظار داشته باشید که کاربر تبدیل به مشتری شود.

برای تبدیل کاربر حاضر در پیج اینستاگرام به مشتری خود، نیاز به طراحی پست اینستاگرام به صورت حرفه ای دارید.

قالب پست اینستاگرام چیست؟ 

اگر فرمت محتوای شما مشابه بوده و نیازمند طراحی پست های کاملا متفاوت ندارید، شما نیازمند یک قالب پست اینستاگرام هستید که تمامی پست های خود را در آن قالب ها طراحی کنید.

در واقع با طراحی قالب اینستاگرام، تمامی پست های شما مشابه همان قالب طراحی خواهند شد و تنها جایگاه تصویر و متن در پست های طراحی شده تغییر خواهند کرد.

قالب های اینستاگرام معمولا دارای نوار بالایی یا پایینی (هدر یا فوتر) هستند که در این نوارها، لوگو، شماره های تماس و… به صورت ثابت و همیشگی درج می شوند.

پیج هایی همچون پیج های فروشگاهی، همکاری در فروش، پیج های بازاریابی و مارکتینگ معمولاً به این سبک از طراحی نیاز دارند.

برای اینکه مطمئن شوید کدام طرح و سبک طراحی اینستاگرام برای شما مناسب تر و همینطور برای آکاهی از تعرفه و هزینه و قیمت طراحی پست اینستاگرام است کافیست با تیم سئوسل در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر را لطفا از این صفحه از سایت seocell.ir بخوانید:

https://seocell.ir/instagram-post-design/

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا