ورزشی

داورزنی: نتایج تیم ملی در آسیا مورد پسند هیچ کس نبود

رئیس فدراسیون والیبال در مجمع عمومی سالانه این فدراسیون گفت: نتایج تیم ملی بزرگسالان در آسیا مورد پسند هیچ کس نبوده و امیدواریم تغییر نسل را به خوبی پشت سر بگذاریم.

به گزارش یومیر، مجمع عمومی سالانه فدراسیون والیبال امروز یک‌شنبه ۱۹ شهریورماه در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک در حال برگزاری است.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش، آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، مهین فرهادی‌زاد نماینده کمیته ملی المپیک، نواب رئیس و دبیر فدراسیون، روسای هیات‌های استانی والیبال، نمایندگان باشگاه‌ها و سازمان های عضو مجمع و … از جمله نفرات شرکت کننده در این مجمع بودند.

محمدرضا داورزنی در این مجمع اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک را پشت سر بگذاریم و بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم. به همه دوستان خسته نباشید می‌گویم. همه اتفاقاتی که در دو دهه گذشته رخ داده حاصل کار همه دوستان است. قانونا باید مجمع را به دلیل مصوبات و گزارش عملکرد برگزار کنیم و پرونده سال ۱۴۰۱ را ببندیم. البته ۶ ماه سخت از نظر برنامه و نتایج در رده پایه سال ۱۴۰۲ هم گذشته است. نتایج تیم ملی بزرگسالان در آسیا مورد پسند هیچ کس نبوده و امیدواریم این تغییر نسل را به خوبی پشت سر بگذاریم.

رییس فدراسیون والیبال گفت: این که در تیم زیر ۱۶ سال توانستیم سهمیه جهانی بگیریم‌ خیلی خوشحال کننده است هم‌چنین نتایجی که در رده‌های دیگر به‌دست آمد نشان می‌دهد که پشتوانه خوبی در آینده خواهیم داشت. هم‌چنین امیدواریم در ساحلی و بخش زنان هم تلاش کنیم تا فاصله را کم‌تر کنیم و بتوانیم در رده‌های پایه سرمایه‌گذاری بیش‌تر کنیم تا نتیجه بگیریم. امیدوارم تیم ملی برای سومین دوره هم قهرمان بازی‌های آسیایی شود و با روحیه‌ای بهتر کار را برای کسب سهمیه المپیک ادامه دهیم. امیدواریم رنک خود را حفظ کنیم و سهمیه بگیریم و برای سومین‌بار در المپیک حضور داشته باشیم. ایران باید جزو تیم‌هایی باشد که مداوم در المپیک حضور داشته باشد و این موضوع ممکن نیست مگر با کمک همه دوستان.

ادامه دارد…

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا