عمومیکسب و کار ایرانی

بهترین شرکت تولید کننده فرش مسجد، سجاده ای، محرابی کاشان

بهترین شرکت تولید کننده فرش مسجد، سجاده ای، محرابی کاشان: چرا برای مسجد، فرش سجاده ای بخریم؟ برای خرید فرش به منظور مفروش کردن مسجد، حسینیه، بقاع متبرکه و یا هر محلی که درآن نماز برگزار می شود، انتخاب های مختلفی از دستبافت تا ماشینی وجود دارد.

امروزه به دلیل تفاوت قیمت بسیار زیاد فرش دستبافت با فرش ماشینی و عین حال بالا رفتن کیفیت فرش های ماشینی به لحاظ زیبایی و دوام، بیشتر مسجدی ها ترجیح می دهند سجاده فرش ماشینی تهیه کنند. فرش دستبافت نیز این روزها کارکردهای دیگری دارد. این نمونه از فرش بیشتر به عنوان کالایی لوکس و خاص و برای باشکوه جلوه دادن منزل و اصالت آن استفاده می شود.

چرا فرش مسجد و سجاده ای کاشان بخریم؟

به طور کلی سوال مهم این است که چرا باید فرش نماز سجاده ای تهیه کنیم؟ در پاسخ به این سوال هم دلایل کلی انتخاب فرش ماشینی را خواهیم گفت و هم مزایای سجاده فرش مسجد:

– سلیقه های خرید فرش مسجد عوض شده است

حتما شما هم دقت کرده اید که نیاز و سلیقه مردم برای تهیه فرش ماشینی مدام در حال تغییر است. هیئت امنای مساجد هم از این قاعده مستثنی نیستند و نیاز و خواسته هایشان با گذشته فرق کرده است. طرح ها و نقشه های فرش نماز نیز بنا بر نیاز درخواست کنندگان و سلیقه بازار تغییر می کند. حتی ممکن است مسجدی ها بخواهند طرح دلخواهشان را روی فرش سجاده ای اجرا کنند که این امر نیز با پیشرفت تکنولوژی ممکن شده است.

– انعطاف پذیری در صنعت فرش ماشینی و سجاده فرش

انعطاف پذیری در حوزه فرش ماشینی با خرید فرش سجاده ای متفاوت است. برای مثال شما می توانید تصویر چهره عزیزانتان را روی تابلوفرش ماشینی اجرا کنید و رنگ دلخواهتان را نیز سفارش دهید. برای سجاده فرش نیز دست شما برای انتخاب انواع طرح و نقشه های مختلف باز است. همچنین می توانید در نقشه های اصلی هر کارخانه تغییرات دلخواهتان را اعمال کنید. تغییراتی چون حذف گل و بوته ها و خلوت تر کردن نقشه و یا بالعکس، شلوغ کردن و افزودن گل و بوته ها یا المان های مختلف به نقشه.

– قیمت سجاده فرش ماشینی متناسب با بودجه مالی شما

قیمت فرش مسجد نسبت به سایر کفپوش ها بسیار متعادل است. خوبی فرش سجاد های ماشینی این است که از پایین ترین قیمت و سطح کیفی متوسط تا بالاترین قیمت و سطح کیفی عالی در بازار وجود دارد.

 خریدار می تواند با توجه به میزان بودجه خود، نوع سجاده فرش را با شانه و تراکم دلخواهش انتخاب کند. پس لازم نیست نگران قیمت های بالای فرش باشید. از نخ بی سی اف و ویرجین گرفته تا نخ پلی استر و اکرولیک در بازار موجود است و این تنوع دست شما را در انتخاب باز می گذارد.

تعویض فرش مسجد با فرش نو

قیمت قابل قبول سجاده فرش باعث می شود تا شما بتوانید آن را زود به زود عوض کنید. اگر می خواهید رنگ و روح جدید و تازه ای به فضای مسجد بدهید، می توانید سجاده فرش های کهنه و قدیمی را به مساجد دور افتاده در مناطق محروم بسپارید و فرش نو تهیه کنید.

از طرفی اگر یکی از رول های فرش نماز آلوده یا کثیف شود، می توانید به راحتی آن را بشویید و یا حتی تعویض کنید.

مقاوم فرش مسجد در برابر شست و شو

سجاده فرش های ماشینی به خصوص آنهایی که با الیاف مقاوم اکرولیک تولید شده اند، به دلیل جنس محکمشان در برابر شستشو مقاوم هستند. شما می توانید هر ساله با شروع ایام ماه مبارک رمضان و در دوره هایی که غالبا مساجد به غبارروبی و نظافت مشغولند، فرش ها را نیز به قالیشویی بدهید و از بابت دوامشان خیالتان کاملا راحت باشد.

حق انتخاب بیشتر و دیدن انواع طرح فرش سجاده ای

از آنجا که کارخانه های تولید فرش ماشینی زیاد هستند، شما می توانید تمام طرح های فرش مسجد را از همه برندها ببینید و بهترینشان را انتخاب کنید. بهترین شرکت تولید کننده فرش مسجد، سجاده ای، محرابی کاشان، در حال حاضر سجاده کارپت است که با مراجعه به این کارخانه می توانید طرح دلخواهتان را از میان انبوهی از طرح ها انتخاب کرده و سفارش دهید.

گارانتی – ضمانت و خدمات پس از فروش فرش سجاده ای

اگر برند اصیلی را برای تهیه فرش مسجد انتخاب کنید حتما فرش سجاده ای تولید شده را ضمانت خواهند کرد و خدمات پس از فروش خوبی به شما ارائه خواهند داد.

– بافت در انواع شانه و تراکم فرش سجاده ای

فرش ماشینی سجاده ای که آن را با نام فرش مسجد یا فرش محرابی می شناسند، امکان تولید در انواع شانه و تراکم هاست. از 440 شانه تا 1500 شانه. اما بهترین شانه و تراکم سجاده فرش نماز 700 شانه با تراکم 2100 یا 2550 است.

از کجا بهترین فرش نمازخانه ای و فرش مسجد را بخریم؟

شما می توانید با مراجعه حضوری و یا آنلاین به شرکت سجاده کارپت کاشان، بهترین و مرغوب ترین فرش نماز را تهیه کنید و سال های سال از دوام و استحکام و زیبایی آن لذت ببرید.

راه ارتباطی جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش: 09133617256 آقای مهندس سلمانی

منبع: خرید فرش سجاده ای (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا