ورزشی

کار «رئال مادرید» برای صعود سخت شد/ برد راحت «منچسترسیتی» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شامگاه چهارشنبه با برگزاری ۲ دیدار پیگیری شد و طی آن منچسترسیتی موفق شد با نتیجه ۳ بر یک کپنهاگن را شکست دهد و رئال مادرید هم با نتیجه یک بر یک برابر لایپزیک متوقف شد.

رئال مادرید یک – لایپزیک یک

تیم فوتبال رئال مادرید از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو میزبان لایپزیک آلمان بود که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید. در این دیدار «وینیسیوس جونیور» در دقیقه ۶۵ رئال را پیش انداخت اما خوشحالی این تیم ۳ دقیقه بیشتر دوام نداشت و در دقیقه ۶۸ «ویلی اوربن» موفق شد گل تساوی را برای لایپزیک به ثمر برساند.

رئال مادرید با این تساوی خانگی کار سختی در دیدار برگشت برابر حریف آلمانی خود خواهد داشت و باید دید شاگردان آنجلوتی چه عملکردی را در بازی برگشت از خود به نمایش خواهند گذاشت.

منچسترسیتی ۳ – کپنهاگن یک

شاگردان پپ گواردیولا در تیم منچسترسیتی شب سختی را در خانه پشت سر نگذاشتند و توانستند با نتیجه ۳ بر یک از سد کپنهاگن عبور کنند. سیتی در این دیدار یک شروع طوفانی داشت و موفق شد خیلی زود و در دقیقه ۵ با گل «مانوئل آکانجی» پیش بیفتد و هنوز به دقیقه ۱۰ بازی نرسیده بودیم که «خولین آلوارز» برای بار دوم دروازه کپنهاگن را فرو ریخت. «محمد الیونوسی» در دقیقه ۲۹ موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ارلینگ هالند در دقیقه ۳+۴۵ سومین گل سیتی را به ثمر رساند.

منچسترسیتی با این پیروزی خانگی به صعود به مرحله یک چهارم نهایی امیدوار شد اما بعید به نظر می‌رسد تیم دانمارکی کپنهاگن قصد داشته باشد به راحتی برابر حریف نام آشنای خود در خانه تسلیم شود.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا