ورزشی

واکنش پیروانی به جدایی آل‌کثیر و احضارش به کمیته اخلاق – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز دوشنبه پرسپولیس گفت: خوشبختانه شرایط خوب است. بازیکنان یکی پس از دیگری در حدل تمدید هستند. تقریباً سعی شده است اکثر بازیکنان حفظ شوند. تعدادی هم جدید داریم.

سرپرست پرسپولیس افزود: شرایط خوب است. پرسپولیس هستیم. سه جام گرفتیم و حالا می‌خواهیم با تمام قدرت برای قهرمانی مجدد بیاییم.

او درباره عملکرد نقل و انتقالاتی و جذب بازیکنان مورد نیاز یحیی گل محمدی تصریح کرد: اینجا پرسپولیس است و هرکسی دوست دارد با پیراهن این تیم افتخار آفرینی کند. افتخار می‌کنند در کنار باشگاه بزرگ پرسپولیس باشند. خدا را شکر شرایط به خوبی پیش می‌رود.

پیروانی درباره احضار او به کمیته اخلاق گفت: گویا نباید حقیقت را بگوییم. یک سال خیلی سخت را با ۱۹ بازیکن بزرگسال داریم که باید در لیگ برتر، جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و همچنین تیم ملی بازی کنند. ۱+۶ سهمیه خارجی داریم. گفته‌اند خارجی‌ها باید ۶۰ درصد مسابقات را باید بازی کنند. این‌طور که لیگ ما خارجی می‌شود. این به ضرر تیم ملی هم هست.

او افزود: من بحثم سقف قرارداد است. من بازیکن نیستم که بگویند از بازیکن حمایت می‌کند. با سقف قرارداد می‌توان با تیم‌های آسیایی که میلیاردی در حال هزینه هستند رقابت کرد؟ آیا بقیه باشگاه‌ها سقف را رعایت می‌کنند؟ دو سه بازیکن داشتند می‌آمدند اینجا اما یکدفعه ول کردند. همه قابل احترام هستند اما با هلدینگ و خصوصی سازی کار را پیش می‌برند. استقلال و پرسپولیس ضرر می‌کنند.

پیروانی در خصوص ماجرای ماندن علیرضا بیرانوند گفت: ما چون بخشی از سهام را در بورس رفتیم به هیچ عنوان نمی‌توانیم دور بزنیم. بیرانوند قرارداد سال گذشته‌اش بوده است. این کار را کرد به پولش برسد. او اشتباه کرد. همین جا هم می گویم. قطعاً خیلی بیشتر تلاش می‌کند تا جبران کند. او نفر اول گلرهای ایران است. اشتباه کرد اما در حال حاضر دنبال جبران است. ما ۱۰ نفر مثل بیرانوند داریم.

سرپرست پرسپولیس درباره جزئیات اردوی ترکیه گفت: پنجشنبه به مدت هشت روز به اردوی ترکیه می‌رویم. دو بازی دوستانه هم آنجا خواهیم داشت. قبل از رفتن به ترکیه با شمس آذر و پس از بازگشت هم بازی داریم. دیر شروع کردیم اما در حال آماده سازی هستیم. پرسپولیس هستیم و همواره محکوم به قهرمانی هستیم.
پیروانی درباره عدم تمدید قرارداد عیسی آل کثیر و احتمال انتقال این مهاجم به سپاهان گفت: مطمئناً همه آرزویشان بازی در پرسپولیس است.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا