استان ها

نیروی دریایی سپاه و ارتش قدرت بلامنازع خلیج‌فارس و دریای عمان هستند

یومیر/هرمزگان فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروی دریایی سپاه و ارتش قدرت بلامنازع خلیج‌فارس و دریای عمان هستند.

دریادار عباس غلامشاهی در گفت وگو با یومیر، ضمن گرامیداشت روز نیروی دریایی سپاه پاسدران، اظهار کرد: ۱۶ مهرماه سال ۱۳۶۶ حماسه بزرگی رخ داد که هرساله این روز فرصت خوبی برای تبیین شجاعت و شهامت جوانان ایرانی برای شکستن هیمنه استکبار جهانی در منطقه خلیج‌فارس محسوب می‌شود.

وی، با ذکر این نکته که اقتدار و عزت نیروهای مسلح برگرفته از روح قدسی امام راحل بود، عنوان کرد: جوانان زیادی در دوران دفاع مقدس و حتی پس از آن در نیروی دریایی سپاه پاسداران موجب افتخار و اقتدار ندسا و تحقیر استکبار جهانی شده‌اند.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به روحیه الهی و تقوای پرسنل نیروهای مسلح ایران و تفاوت آن‌ها با سایر کشورها، بیان کرد: تفنگداران آمریکایی که توسط دریادلان ایرانی دستگیر شده بودند از برخورد بسیار خوب و محبت پاسداران قدردان بود؛ چراکه علی‌رغم تمام ظلم‌های آن‌ها، با بهترین شرایط با آن‌ها برخورد کردند که این مهم نشان دهنده تفاوت منش سربازان ولایت و سربازان آمریکایی است.

دریادار غلامشاهی تصریح کرد: امروز به برکت شهدای حماسه ۱۶ مهرماه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار نیروی دریایی ارتش به عنوان یک قدرت بلامنازع در خلیج فارس و دریای عمان بدون هیچ ترس و واهمه‌ای فعالیت می‌کند. آن روزها دست ایران خالی بود و برخی از دشمنان جنایاتی را علیه ما مرتکب شدند اما امروز دوران بزن و در رو تمام شده است و امروز به برکت خون شهدا دستمان پر است و با تمام توان نظامی خود و اعتقاد و اعتماد به مقام عظمای ولایت، آمادگی صد برابری در برابر دشمن داریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا