استان ها

مدیر تیم هوادار: با شجاعی به توافق نهایی رسیدیم/ باشگاه اعتقادی به جذب مربی یا بازیکن خارجی ندارد

مدیر تیم هوادار: با شجاعی به توافق نهایی رسیدیم  باشگاه اعتقادی به جذب مربی یا بازیکن خارجی ندارد

مدیر تیم هوادار گفت: شجاعی مدرک اروپایی دارد و چون کاپیتان تیم ملی بوده، همکاری ویژه‌ای با وی برای صدور کارت مربیگری می‌شود.

علی طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره انتخاب مسعود شجاعی به عنوان سرمربی جدید تیم هوادار اظهار کرد: توافق نهایی با شجاعی انجام شده و دستیاران وی در حال تمرین دادن تیم هستند.

مدیر تیم هوادار در مورد اینکه شجاعی مدرک مربیگری A آسیا را ندارد و چگونه می‌خواهد در بازی‌های لیگ برتر روی نیمکت هوادار بنشیند، تصریح کرد: با توجه به دوره مربیگری که شجاعی در اروپا پشت سر گذاشته، تطابق و معادل سازی می‌شود و با توجه به استعلامی که گرفتیم فکر نمی‌کنم مشکلی برای نشستن روی نیمکت و هدایت تیم داشته باشد.

طهماسبی در خصوص اینکه اگر مدرک اروپایی شجاعی معادل مدرک A آسیا تشخیص داده نشود  تکلیف چه خواهد بود عنوان کرد: با توجه به اینکه شجاعی کاپیتان تیم ملی بوده و سال‌ها برای تیم ملی بازی کرده، همکاری ویژه‌ای با او انجام خواهد شد. در حال رایزنی هستیم تا مشکلی برای صدور کارت مربیگری شجاعی پیش نیاید. تمام سعی خود می‌کنیم تا بتوانیم شرایط حضور شجاعی بر روی نیمکت فراهم شود، چون به حضور او در کنار تیم نیاز داریم.

مدیر تیم هوادار در خصوص مدت قرارداد با شجاعی و اینکه دستیار خارجی برای وی گرفته می‌شود، گفت: هنوز مدت قرارداد مشخص نشده و باید توافق شود. دستیار خارجی برای شجاعی نمی‌گیریم، چون مدیریت باشگاه اعتقادی به مربی و بازیکن خارجی ندارد.

دکمه بازگشت به بالا