عمومی

رئیس جدید دادگستری مُهر منصوب شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید دادگستری شهرستان مُهر صبح امروز یکشنبه با حضور رئیس کل دادگستری فارس، ائمه جمعه و جماعات، مسئولان قضائی، ادارات، نهادهای دولتی و تعدادی از معتمدین شهرستان مُهر در این شهرستان برگزار شد.

رئیس جدید دادگستری شهرستان آنلاین در این آئین اظهار کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری همانند قبل تکریم ارباب رجوع را نصب العین خویش قرار داده و طبق برنامه ریزی به پیش خواهیم رفت.

بهنام نجفی زاده گفت: پرونده‌های صلح و سازش در مساجد را به پیش خواهیم برد و در پرونده‌های قضائی با سرعت هر چه بیشتر انجام خواهد شد.

وی ضمن تکریم شهدا اظهار داشت: در راستای آرمان شهدا جهت صلح و سازش از خانواده شهدا استفاده خواهیم کرد و با مسؤلین در تعامل خواهیم بود.

رئیس جدید دادگستری مُهر منصوب شد

به گزارش آنلاین، در ادامه این مراسم با تجلیل از خدمات چند ماهه سید محمد باقر حقایقی رئیس پیشین دادگستری شهرستان مُهر، با حکم رئیس قوه قضائیه، بهنام نجفی زاده که پیش از این در دادگستری شهرستان به عنوان دادستان مشغول خدمت بود به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان مُهر منصوب شد.

همچنین رئیس قوه قضائیه در حکم دیگری فرزاد زارع را نیز به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مُهر منصوب کرد.

گفتنی است؛ بهنام نجفی زاده رئیس جدید دادگستری شهرستان مُهر، زاده داراب در استان فارس و دانش آموخته دانشگاه کاشان و شیراز (کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی) است که با سابقه ۸ ساله خود به عنوان دادیار، بازپرس و دادستان در شهرستانهای مرودشت و مُهر را در کارنامه خود دارا می‌باشد.

رئیس جدید دادگستری مُهر منصوب شد

دکمه بازگشت به بالا