عمومی

اختصاص ۴۲ هزارو ۸۲۰میلیارد ریال به حوزه امنیتی کهگیلویه و بویراحمد

در سفر دوم رئیس جمهور:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سفر دور دوم رئیس جمهور به این استان افزون بر ۴۲ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال به این حوزه‌ها اختصاص یافته است.

اختصاص ۴۲ هزارو ۸۲۰میلیارد ریال به حوزه امنیتی کهگیلویه و بویراحمدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد، سید جواد هاشمی آنلاین گفت: پس از دو سفر رئیس جمهور به این استان، کهگیلویه و بویراحمد در حوزه زیرساختی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در مسیر تحول قرار گرفته است.

عنوان کرد: در سفر دوم رئیس جمهور به استان اعتباراتی به حوزه امنیت و فرهنگی اختصاص یافته که کم نظیر است. در مجموع ۴۲ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بخش‌های امنیت و فرهنگ استان اختصاص یافته است.

هاشمی آنلاین عنوان کرد: در حوزه نظم و امنیت عمومی هفت هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، درمان ۶ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، فرهنگ و هنر سه هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، رسانه و ورزش سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال، آموزش فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش ۹ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال، آموزش عالی چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال، زنان و خانواده یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال، میراث فرهنگی و دستگاه‌های حمایتی ۶ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال به استان اختصاص یافته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همچنین از محل سفر نخست و دوم رئیس جمهور پنج هزار و ۵۰۰ ریال به تکمیل موزه دفاع مقدس استان، ۳۹۰ میلیارد ریال هم برای ساماندهی یادمان شهدای استان، ۱۵۰میلیارد ریال برای ساخت ایستگاه ایست و بازرسی میمند در استان اختصاص یافت .

وی تصریح کرد: پارسال ۱۳ میلیارد ریال به شهرداری‌های کمتر برخوردار استان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و هشت هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال به ورزش و جوانان استان برای خرید تجهیزات ورزشی و یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برای به نشکل‌های مردم نهاد برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ۲۵ هزار میلیارد ریال برای تجهیز پارک بانوان در شهرستان‌های بویراحمد، لیکک و دوگنبدان اختصاص یافت.

 

دکمه بازگشت به بالا