اجتماعیکسب و کار ایرانی

خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج برای مرد

چند ایده جدید برای هدیه سالگرد ازدواج

بسیاری از افراد هر سال سالگرد ازدواج خود را جشن می‌گیرند و این روز خاص را با کادو سالگرد ازدواج پاس می‌دارند. جشن گرفتن این روز می‌تواند به شریک زندگیتان ثابت کند که باز هم بر روی عهدی که بسته‌‌اید استوار هستید. می‌توانید یک کادو سالگرد ازدواج ارزان و در عین حال شیک به او هدیه دهید.

به طور کلی هدیه سالگرد ازدواج می‌تواند گران قیمت و یا بسیار ارزان باشد. این نیت قلبی شماست که می‌تواند شریک زندگیتان را خوشحال کند. کادو سالگرد ازدواج نشان دهنده آن است که شما به شریک زندگی خود احترام می‌گذارید و روز خاصی را که با او ازدواج کرد، هیچ وقت فراموش نمی‌کنید. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی کادو برای سالگرد ازدواج بپردازیم. هریک از این کادو‌ها را می‌توانید به صورت اینترنتی یا حضوری خریداری کنید. هر چند روش خرید اینترنتی رایج‌تر از روش حضوری است.

هدیه سالگرد ازدواج برای مرد

وقتی از مرد صحبت می‌کنیم، بسیاری از خانم‌ها موجودی زمخت را تصور می‌کنند که سلیقه‌‌اش نیز کاملا بزرگسالانه است. این در حالی است که بسیاری از مردها هنوز کادو‌های نوستالژی خود را بر هدیه‌های گران قیمت مردانه ترجیح می‌دهند. به طور کلی آن‌ها در هر سنی که باشند با دیدن هلیکوپتر کنترلی یا تفنگ‌های فندکی ذوق می‌کنند. در ادامه به معرفی چند هدیه سالگرد ازدواج برای آقایان می‌پردازیم.

۱_ ست چرم

از جمله کادوهای بسیار رایج ست چرم کیف و کمربند به همراه نوشتن یک متن عاشقانه روی آن است. این ست می‌تواند شامل کمربند، کیف پول و جا سوئیچی باشد. تجربه نشان داده است که بسیاری از مردان از این نوع کادو سالگرد ازدواج بسیار استقبال می‌کنند. این هدیه بادوام را می‌توانید به مرد زندگی خود هدیه دهید و او را شاد کنید. البته در بسیاری از مواقع این ست شامل موارد دیگری از جمله کفش و دستبند نیز خواهد بود. به هر حال با توجه به شناختی که از همسر خود و نیازهای او دارید می‌توانید ست چرم مناسب را خریداری کنید.

۲_ پیراهن

آقایان سلیقه لباسی متفاوتی دارند. بسیاری از آن‌ها دوست دارند حتی در زمستان نیز تیشرت بپوشند. برخی نیز حتی اگر دمای هوا به ۴۰ درجه برسد، باز هم از لباس‌های آستین دار خود دست بر نمی‌دارند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه همسر خود پیراهنی مناسب برای او انتخاب کنید. اگر در فصل تابستان هستید، می‌توانید از رنگ‌های روشن‌تر که گرما را دفع می‌کنند استفاده کنید و اگر در فصول سرد هستید، خرید پیراهن‌های مشکی یا بافت بیشتر توصیه می‌شود. البته خرید پیراهن مردانه تا حد زیادی بستگی به سلیقه شما دارد زیرا در نهایت این شما هستید که رنگ و جزئیات آن را انتخاب می‌کنید.

۳_تابلو بک لایت

یکی از شیک ترین چیزهایی که در کنار تابلو فرش می‌توان به یک خانم یا آقا هدیه داد، تابلو بک لایت است. تابلو بک لایت را می‌توانید به عنوان کادو سالگرد ازدواج به همسر خود بدهید. این کادو حالت شیشه ای دارد که تصاویر دلخواه شما را منعکس می کند. این تصاویر می توانند عکس های دونفره شما و همسرتان باشند. در مواردی به عنوان چراغ شب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 مصرف برق آن ها بسیار پایین است. این تابلو به دو نوع آسمان دار و بدون آسمان تقسیم می شود. نوع آسمان دار با استفاده از صورت فلکی، زمان و مکان خاصی را نشان می‌دهد‌. این زمان و مکان خاص می‌تواند تاریخ دقیق و مکان ازدواج شما باشد. طرح های بدون آسمان نیز عکس های درخواستی شما را به نمایش می‌گذارند.

۴_ ساعت

ساعت، یکی از کادو‌هایی است که در مراسم‌های مختلف به آقایان هدیه داده می‌شود. به طور کلی هیچ کس نیست که به ساعت نیاز پیدا نکند. در هر کجا که باشیم سرکار، بیرون و خانه، ساعت است که برنامه‌های روزانه ما را شکل می‌دهد.

بنابراین اگر به دنبال یک هدیه کاربردی هستید ساعت بهترین انتخاب است. غالب مردان معمولاً ساعت‌های استیل که در رنگ نقره‌‌ای هستند، را بیشتر می‌پسندند این در حالی است که ممکن است مردان جوان‌تر به ساعت‌های چرمی نیز علاقه نشان دهند. اگر همسر شما پوششی مجلسی دارد، به ساعت استیل و اگر لباس‌های اسپرت را می‌پسندد به ساعت‌های چرمی بیشتر علاقه نشان خواهد داد. ساعت به عنوان کادو سالگرد ازدواج یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود

۵_ ماگ حرارتی

از جمله کادو که نسبتا جدید محسوب می‌شود، ماگ حرارتی است که می‌تواند به عنوان هدیه سالگرد ازدواج نیز مورد استفاده قرار گیرد. یک لیوان سفالی مشکی است که با حرارت طرح روی خود را نشان می‌دهد. شما داخل آن یک مایع گرم مثل چایی می‌ریزید سپس ماگ با حرارت حاصل از آن مایع گرم، رنگ عوض کرده و طرحی را که بر روی خود دارد، نمایان می‌سازد.

این طرح می‌تواند شامل عکسهای دونفره شما یا عکس تکی همسرتان باشد. این هدیه کم هزینه می‌تواند همسر شما را وادار کند که مدام به شما فکر کند وقتی سرکار چای می‌نوشد یا قصد نوشیدن قهوه دارد، با دیدن تصویر روی لیوان شما را به یاد می‌آورد.

هدیه سالگرد ازدواج برای زن

معمولا خانم‌ها در انتخاب لوازم خود سخت پسند‌تر از آقایان هستند ولی به این معنی نیست که شما نمی‌توانید هدیه‌‌ای مناسب برای خانم تان خریداری کنید. اگر به دنبال کادو سالگرد ازدواج مناسب برای همسرتان هستید، انتخاب‌های فراوانی پیش روی شما است. این شما هستید که می‌توانید با توجه به سلیقه خانم تان و نیازها و رنگ‌هایی که دوست دارد هدیه‌‌ای مناسب برای او انتخاب کنید. در ادامه به معرفی چند هدیه سالگرد ازدواج برای زن می‌پردازیم.

۱_ گردنبند

معمولاً هر زنی از آویز خوشش می‌آید. گردنبندی که خریداری می‌کنید یا آویزی که برای او در نظر گرفته‌‌اید، می‌تواند طلا بوده یا جنس دیگری داشته باشد. امروزه آویزهای گربه یا پروانه‌‌ای رایج شده است که خانم‌های جوانان آن‌ها را بیشتر می‌پسندند. از طراحان آویز بخواهید تا حیوان سال تولد همسرتان را به صورت آویز در بیاورد. قطعاً این هدیه خاص می‌تواند او را بسیار شاد کند. البته خانم‌های میانسال گردنبند طلا با طرح گل را بیشتر می‌پسندند.

۲_ کیف

می‌توان گفت که تقریبا هیچ خانمی نیست که از کیف استفاده نکند هرچند کیف‌های کوچک باشد. دخترانی که تازه ازدواج کرده‌‌اند، معمولاً کیف‌های زرق و برق دار را بیشتر می‌پسندند. این در حالی است که خانم‌های میانسال دوست دارند برای سالگرد ازدواج کیف‌های بزرگ‌تر را که جاهای بیشتری برای گذاشتن وسایل داشته باشد، هدیه بگیرند.

اگر نمی‌دانید همسرتان کدام رنگ کیف را می‌پسندد می‌توانید از رنگ‌های غالب مانند سفید یا مشکی استفاده کنید. به کیفهای نگاهی بیاندازید تا ببینید که سلیقه او در انتخاب رنگ کیف به کدام سمت حرکت می‌کند.

۳_ النگو

النگو یکی از خاص‌ترین انتخاب‌ها به عنوان کادو سالگرد ازدواج زن است. خانم‌های ایرانی به طلا دوستی و النگو دوستی معروف هستند. می‌توانید چندین النگوی طلا برای او خریداری کنید و یا اینکه یک دستبند طلا به عنوان هدیه سالگرد ازدواج به همسرتان کادو دهید. البته اگر همسرتان النگو دارد، قطعا در پی افزایش تعداد آن‌ها است. بنابراین می‌توانید النگویی در همان طرح النگو‌های دیگر برای او خریداری کنید.

۴_ دسته گل

دسته گل تنها برای تشکر و عیادت از بیمار به کار نمی‌رود. شما می‌توانید دسته گلی از گل‌های مورد علاقه همسرتان را به او هدیه دهید تا او را شاد کنید. قطعا دسته گل یک هدیه بسیار رمانتیک است که هیچگاه همسرتان آن را فراموش نمی‌کند. نشانه‌های خوشحالی همسرتان را می‌توانید در تعریف ویژگی‌های هدیه تان برای خواهر یا دوستانشان مشاهده کنید. همسرتان معمولاً دسته گل را در گلدانی بسیار زیبا و در معرض دید قرار می‌دهد که مدام با نگاه کردن به آن به یاد شما بیفتد.

۵_ بالش‌های طرحدار

وقتی هدیه برای همسرتان خریداری می‌کنید، این هدیه باید مختص او باشد نه وسایل منزل اما بالش‌های طرح دار از این مسئله مستثنی هستند. طرح‌هایی که بر روی بالش به وجود می‌آید، می‌تواند عکس‌های دو نفره شما و همسرتان باشد که آن را در اتاق خواب استفاده کنید. طراحان با استفاده از روش‌های و فناوری‌های به روز هر کسی را که بخواهید بر روی کوسن‌ها به وجود می‌آورند. قطعاً این هدیه خاص می‌تواند همسر شما را بسیار خرسند سازد و بهترین کادو سالگرد ازدواج باشد.

۶_ بالبینگ

بالبینگ‌ها چراغ شب‌هایی هستند که تصویر دلخواه شما را منعکس می‌کنند. این تصاویر بلوری می‌تواند عکس همسر تان باشد. بالبینگ در دهه اخیر وارد صنعت کشور شده است. این در حالی است که در سال‌های بسیار قبل افراد برای استفاده از بالبینگ ناچار به سفارش آن به طراحان خارجی می‌شدند. اگر این هدیه فراموش نشدنی را به همسر خود بدهید، قطعاً در نگاه او به یک مرد کامل تبدیل خواهید شد.

استفاده از بالبینگ به عنوان چراغ شب و یا یک شئ برای تزیین اتاق خواب رایج‌تر است. البته بانوان دوست دارند آن را در معرض دید قرار دهند که به همه نشان دهند چقدر برای همسر خود مهم هستند که چنین هدیه خاصی را برای خریداری کرده است. بنابراین بهتر است در انتخاب جای مناسب برای بالبینگ چندان با او بحث نکنید.

مهم‌ترین نکات لازم در خرید کادو سالگرد ازدواج

  • با کادو خود چیزی را به او گوشزد نکنید. اگر همسرتان چاق است، هرگز به او قرص لاغری یا لباس‌هایی با اندازه کوچکتر به او هدیه ندهید این مسئله می‌تواند او را بسیار ناراحت کند و شما نتیجه عکس بگیرید.
  • هیچگاه به همسر خود به عنوان هدیه، لوازم خانگی ندهید. شما می‌توانید مادر خود را با لوازم خانگی که به آن نیاز دارد مانند ماشین لباسشویی و جاروبرقی شاد کنید ولی باید برای همسر خود هدیه‌‌ای مختص به خود او خریداری کنید.

اگر لوازم خانگی به او هدیه دهید چندان در نظر او مهم جلوه نمی‌کند. هر چنو که بسیار گران قیمت باشد زیرا لوازم خانگی وسایلی هستند که نیازهای عمومی افراد خانواده را برطرف می‌کنند و نه خود خانم.

  • سعی کنید در خرید کادو سالگرد ازدواج سلیقه همسرتان را در نظر بگیرید. این که او چه نوع پوشسی را بیشتر می‌پسندند می‌تواند در انتخاب لباس مناسب بسیار تاثیر گذار باشد.

ممکن است همسر شما رنگ‌های روشن‌تر ترجیخ دهد و یا اینکه نوع خاصی از زیورآلات را دوست داشته باشد. در مواردی می‌توانید برای خرید کادو مناسب برای همسر خود با یک خانم یا آقا مشورت کنید.

  • بهتر است در انتخاب هدیه به نیازهای همسر خود نیز توجه داشته باشید. ممکن است همسر شما به یک کیف پول شیک نیاز داشته باشد و یا اینکه گوشواره‌‌ای برای استفاده در مجالس نداشته باشد.

وقتی نیازهای او را در نظر می‌گیرید با یک تیر دو نشان می‌زنید. هم او را با یک هدیه خاص شاد می‌کنید و هم از هزینه‌های اضافی دیگر که برای رفع آن نیاز لازم است جلوگیری خواهید کرد.

ارزان‌ترین کادویی که میشه برای این مناسبت خرید

یکی از ارزان‌ترین کارهایی که می‌توانید به همسر خود هدیه دهید، شاخه گل می‌باشد. شما این اختیار را دارید تا گل‌های مختلفی به عنوان کادو سالگرد ازدواج استفاده کنید.

البته حتما لازم نیست که برای همسر خود هدیه مادی و ملموسی خریداری کنید، می‌توانید او را با یک هدیه معنوی شاد کنید. این هدیه می‌تواند گرفتن امضای هنرمند مورد علاقه او باشد. در مواردی می‌توانید همسر خود را با بلیط فیلمی که دوست دارد، شاد کنید. با هم به سینما بروید و سالگرد ازدواجتان را به روزی به یاد ماندنی تبدیل کنید. امکان خرید  یک خودکار شیک با قاب مخصوص نیز وجود دارد.

البته بالبینگ‌ها نیز می‌توانند هدیه اس مناسب باشند. در این میان ماگ‌های طرح دار و بدون طرح نیز از قیمت مناسبی برخوردارند. این سلیقه شماست که در نهایت به خرید هدیه مناسب می‌انجامد.

مشورت همواره یکی از بهترین راهکارها برای انتخابی درست و مطمئن است. مشورت با نزدیکان همسرتان می‌تواند یکی از بهترین نتایج را در بر داشته باشد. به این صورت می‌توانید از نگاه آن‌ها نیز نیازها و سلایق همسرتان را بررسی کنید تا ببینید در نهایت باید چه کادویی خریداری کنید.

چکیده کادو سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج یکی از به یاد ماندنی‌ترین روزها را به یاد همسرش تان می‌آورد. شما چه مرد باشید و چه زن می‌توانید با یک کادو سالگرد ازدواج هرچند کوچک همسر خود را شاد کنید. این هدیه می‌تواند بالبینگ، ماگ و یا یک لباس باشد. کادو سالگرد ازدواجی که خریداری می‌کنید باید مختص به خود او باشد و مربوط به لوازم خانگی نباشد زیرا به این صورت ممکن است، همسر شما فکر کند هدیه سالگرد ازدواج را برای رفع نیاز اعضای خانواده خریداری کرده‌اید. در برشمردن مثال برای کادو سالگرد ازدواج ارزان می‌توان به بلیط سینما، شاخه گل، ماگ و یا یک خودکار با طرح خاص اشاره کرد.

دکمه بازگشت به بالا