عمومیکسب و کار ایرانی

سفره یکبار مصرف کیلویی ارزان

در بسیاری از کشورها برای غذا خوردن، به جای این که روی میز، بنشینند روی زمین و از سفره استفاده میکنند. سفره در هر اقلام ،در جنس های متفاوتی بوده به عنوان مثال در جنس: حصیر، پارچه، پوست حیوانات، پلاستیک، چرم و…بوده است. به مرور زمان برای راحتی و عدم نیاز به تمییز کردن سفره ،سفره یکبار مصرف تولید شد. که سفره های یک بار مصرف از مواد پلیمری ساخته شده اند.

سفره های یک بار مصرف برای مهمانی ها با جمعیت بالا، تفریح و مسافرت کاربرد بسیاری دارد. در واقع امروزه استفاده بیش از حد سفره های یک بار مصرف به دلیل، وزن پایین، قیمت مقرون به صرفه، بهداشتی بودن، عدم نیاز به تمیز کردن و موجود بودن انواع طرح های مجلسی و شیک مخصوص مهمانی های مجلل در جوامع و بین عموم دیده می شود.

انواع سفره های یکبار مصرف از نظر جنس:

سفره یکبار مصرف پلی اتیلن

این نوع سفره، از پر کاربرد ترین نوع سفره می باشد. که دارای ضخامت ها و طرح های مختلفی می باشد. این نوع سفره، در دونوع ضخامت: نازک و ضخیم استفاده میشود.

سفره یکبار مصرف کاغذی

این نوع سفره ها، از نظر مقدار ضخامت به سفره های ضخیم بسیار شبیه می باشند.که لایه های تشکیل دهنده آن از جنس دستمال کاغذی و یک لایه پلی اتیلن می باشد. این نوع سفره ها دارای تنوع و ظاهر بسیار زیبایی می باشند و مانع عبور هر گونه مایعات که روی آن ریخته میشوند می باشد.

سفره یک بار مصرف OPP

این نوع سفره ها به تازگی تولید و وارد بازار شده اند. این سفره ها از نظر ظاهری، بسیار شبیه سفره های پلی اتیلنی می باشند. ولی ظاهری شفاف و دارای طرح های بسیار متنوع و زیبایی دارند.

کاربرد سفره‌ یکبار مصرف

 کاربرد سفره یکبار مصرف بر کسی پوشیده نیست. همه شما با کاربردهای آن آشنا هستید. شما می‌توانید در مجالس و دورهمی های دوستانه و یا رسمی، جشن تولد، مهمانی‌های کوچک و بزرگ، پیک نیک و … از این سفره‌ها استفاده کنید. همچنین در اکثر هتل‌ها و مهمان خانه‌ها استفاده از این سفره ها بسیار متداول است و هزینه پایینی نیز دارد. از دیگر موارد مصرف این سفره می‌توان به هیات‌ها و مدارس اشاره کرد.

دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف

دستگاه مورد استفاده برای تولید سفره‌های یکبار مصرف فلکسو است، که برای چاپ نایلون و نایلکس هم استفاه از آن استفاده ‌می‌کنند. پس از تولید نایلون رول شده را در دستگاه چاپ سیلک چاپ قرار ‌می‌دهند که دارای چند گردونه و مخزن رنگ و لوح‌های چاپی ‌می‌باشد. در تولید نایلون و سفره‌ها مراحل تولید کاملا با دستگاه بدون دخالت دست بوده و این موضوع باعث بهداشتی بودن محصول خواهد شد. که بعضی از تولیدی‌ها میکس مواد اولیه را به صورت دستی انجام ‌می‌دهند و مقدار کربنات را افزایش ‌می‌دهند که این عمل باعث تولید غیر بهداشتی سفره است. دستگاه چاپ سفره دائمی‌ یا با دوام با یک بار مصرف فرق چندانی ندارد تنها تفاوت در خط برش آن است که سفره‌های خانگی بدون آن تولید ‌می‌شود.

نتیجه میگیریم: سفره های یکبار مصرف در زندگی روزمره انسان ها کاربرد بسزایی دارد، اما باید حتما توجه داشت که از چه جنس سفره یکبار مصرفی استفاده میکنیم که ضرری برای محیط زیست نداشته باشد. شرکت آذین پلاست باتولید سفره های بهداشتی و مقاوم لحظات با کیفیتی را برای شما میسازد.

شرکت آذین پلاست کیمیا، تمام تلاش خود را میکند تا بهترین ها را برای شما عزیزان عرضه کند، چون شما لایق بهترین ها هستید. از طریق راه های ارتباطی زیر، با ما همراه باشید.

تلفن تماس09151130934

                051-91620002

آدرس کارخانه: مشهد، شهرک صنعتی کلات فاز4، بلوار همت، همت 3، شرکت آذین پلاست کیمیا

دکمه بازگشت به بالا