اجتماعیکسب و کار ایرانی

آیا راه های دیگری برای افزایش طرفداران وجود دارد؟

راه های مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد. اما بهتر است بدانید که همه آنها نمی توانند در مدت کوتاهی به اهداف مورد نظر خود برسند. در ادامه چند نمونه از روش هایی که می توانید با استفاده از آن ها فالوور دریافت کنید را به شما عزیزان آموزش داده ایم.

خرید فالوور بهتر است یا روش های به دست آوردن آن

طبیعتا همه ما دوست داریم در بازه زمانی کوتاه به دست آورد های بزرگی برسیم، از این رو به جای فرایند های طولانی و زمان بری که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم با تهیه یک پنل اینستاگرام خوب، ارزان و ایده آل می توانیم بخشی از زمان خود را کاهش داده و در هزینه های نهایی نیز صرفه جویی کنیم.

مسابقات اینستاگرام

یکی از موثرترین راه ها برای جذب هر چه بیشتر کاربران اینستاگرام به صفحه خود، برگزاری مسابقات اینستاگرامی است. این مسابقات با استقبال خوبی مواجه می شود، به خصوص در مورد انتخاب هدایای جذاب برای برندگان.

در اکثر مسابقات اینستاگرام، از فالوورها خواسته می شود تا چند دوست خود را برای پیوستن به میدان شناسایی کنند و زیر پست مسابقه نظر یا لایک بگذارند. هیجان و اطلاعات بیشتر منعکس کننده برند مسابقه خواهد بود.

این باعث افزایش تعداد افرادی می شود که به رقابت شما می پیوندند و ترافیک بیشتری را برای صفحه شما ایجاد می کند. در حال حاضر اکثر این افراد صفحه شما را دنبال می کنند تا اخبار یا اطلاعات مسابقه را از دست ندهند و حتی بعد از مسابقه هم از شما قدردانی نمی کنند زیرا به شما فرصت انجام این کار را می دهند.

تجزیه و تحلیل رفتار فالوورهای اینستاگرام با تگ کردن Insight

با بررسی پاسخ دنبال کنندگان خود به یک پست یا استوری می توانید علایق و نیازهای آنها را درک کنید. البته اینستاگرام با ارائه صفحات تجاری با ابزار Insight آمار خود را در رابطه با رفتار فالوورهای خود نشان داد. به عنوان مثال، این ابزار به شما کمک می‌کند ساعت‌هایی را که پست‌های شما بیشترین بازدید را دارند، درک کنید.

چالش ها را در صفحه اینستاگرام خود ارسال کنید

شاید بتوانید در مدت زمان کمتری با استفاده از کارت های فالوور اینستاگرام فالوورهای بیشتری به دست آورید. اما به خاطر داشته باشید که با استفاده از تکنیک های درست تولید محتوا، همیشه می توانید تعداد زیادی از کاربران واقعی اینستاگرام را به سایت خود جذب کنید.

توصیه می کنیم برای تولید محتوا به سراغ محتوای بحث برانگیز و به روز بروید زیرا چنین پست هایی می توانند از تعداد زیادی از دنبال کنندگان شما بازخورد بگیرند. وقتی تعداد کامنت ها و لایک ها در پست شما زیاد باشد، شانس نمایش پست شما در اکسپلورر اینستاگرام افزایش می یابد. شما باید با گذاشتن پست در صفحه خود در اکسپلورر فالوورهای جدیدی پیدا کنید.

از هشتگ های خاص و محبوب استفاده کنید

هشتگ ها نقش مهمی در اینستاگرام دارند. هر کسی که به دنبال محتوا باشد، قطعا هشتگ های مرتبط را در بخش جستجوی اینستاگرام پیدا خواهد کرد. در نتیجه، استفاده از هشتگ ها می تواند محتوای شما را برای بسیاری از افراد نشان دهد.

زمانی که از یک هشتگ مرتبط و مناسب برای محتوای خود استفاده می کنید، افراد با جستجوی آن هشتگ، محتوای شما را مشاهده می کنند که این امر باعث افزایش تعداد بازدید از محتوای شما می شود. همچنین در این بین افراد زیادی از مطالب شما لذت می برند و صفحه شما را دنبال می کنند و شما فالوور رایگان دریافت می کنید.

محتوای جذاب برای پست ها و داستان ها ایجاد کنید

می توان گفت موثرترین راه برای جذب فالوور رایگان، تولید محتوای جذاب و جذاب است. تولید محتوا کاری است که همه صاحبان صفحه اینستاگرام به روشی انجام می دهند، اما ایجاد محتوای جذاب با تولید محتوای معمولی بسیار متفاوت است.

شاید شما روزانه محتوای زیادی ایجاد و ارسال می کنید. با این حال، این محتوا نمی تواند نیازهای فالوورهای شما را برآورده کند. شما باید محتوای زیبایی برای فالوورهای خود ایجاد کنید تا با دیگران به اشتراک بگذارند.

این به شما کمک می کند تا با ارسال مجدد محتوای خود، فالوورهای زیادی به دست آورید. حتی اگر محتوای شما به اکسپلورر برود، می تواند افراد زیادی را جذب کند و شما فالوورهای زیادی خواهید داشت.

تبلیغات اینستاگرام در صفحات محبوب

تبلیغات همیشه یکی از عوامل اصلی بازاریابی اینترنتی بوده است. با استفاده از تبلیغات در سایت های دیگر می توانید فالوورهای واقعی زیادی داشته باشید. اما چگونه ممکن است؟

ابتدا باید صفحاتی را پیدا کنید که از نظر تعداد فالوورها تفاوت چندانی با شما نداشته باشند، زیرا اگر تفاوت زیادی بین فالوورهای شما وجود داشته باشد، مدیر صفحه مربوطه پیشنهاد شما را نمی پذیرد. پس از یافتن صفحه مناسب باید به مدیر آن صفحه دستور دهید تا تبلیغات خود را در صفحه شما قرار دهد و آنها نیز تبلیغات شما را درج کنند.

به این ترتیب شما نیازی به پرداخت هزینه برای تبلیغات ندارید. در واقع هزینه ای که می پردازید برابر با تبلیغی است که از صفحه مورد نظر خود منتشر می کنید. این کار تریلرهای زیادی را در صفحه مورد نظر قرار می دهد تا وارد صفحه شما شوند و به جای دریافت تریلر رایگان می توانید فروش بالایی داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا