اجتماعیکسب و کار ایرانی

تجارت حیرت آور از فروش کتاب دست دوم، روزنامه و کاغذ باطله

با فروش کتاب دست دوم، روزنامه و کاغذ باطله به درآمد حیرت آور برسید

به گزارش این وبسایت، قصد داریم در خصوص فروش کتاب دست دوم، کاغذ باطله و روزنامه قدیمی و تجارت با فروش آن ها را با شما عزیزان صحبت کنیم. در ضمن در خصوص خریدار کاغذ، کتاب و روزنامه باطله صحبت می کنیم. پس با ما همراه باشید.

بیشتر اوقات کاغذ، کتاب و روزنامه فقط در سطل زباله ریخته می‌شود، یا به این دلیل که بازیافت می‌تواند بسیار طول بکشد یا به این دلیل که منطقه شما برنامه بازیافت مناسبی ندارد (شاید تعجب کنید که تعداد زیادی از آنها این کار را ندارند!). اما من نمی دانم که آیا امکان دریافت دستمزد برای بازیافت کاغذ ممکن است افراد بیشتری را به انجام این کار ترغیب کند؟

بازیافت یک ضرورت برای محیط زیست است و هر چه تعداد افراد بیشتری در این اقدام شرکت کنند، می توانیم ردپای کربن خود را بهبود ببخشیم.و دریافت پول برای کمک هرگز ضرری ندارد، درست است؟ این راهنما همه چیز در مورد کسب درآمد از کاغذ بازیافت است – و حتی ممکن است به شما کمک کند بازیافت را به یک تجارت کامل تبدیل کنید.

چگونه می توان از روزنامه و کاغذ باطله، کتاب دست دوم پول در آورد

روزنامه های باطله، مقوا و موارد دیگر را بفروشید! مراحلی که در زیر نشان خواهم داد به شما کمک می کند تا با بازیافت کاغذ شروع کنید.

مسئله این است که شما نیازی به صرف زمان برای بازیافت کاغذ ندارید و چیزی از آن به دست نمی آورید. شما در واقع می توانید با انجام این کار درآمد کسب کنید، و اگر آن را به درستی انجام دهید، می توانید آن را به شغل خود تبدیل کنید. برای اینکه بتوانید از آن پول در بیاورید، کاغذ زیادی لازم است (ما در معنای واقعی کلمه خیلی صحبت می کنیم)، بنابراین باید راه هایی برای جمع آوری کاغذ بیشتر از صرف استفاده منظم از خانواده خود بیابید.

کسب درآمد اضافی با بازیافت مواد قابل بازیافت به ویژه اگر در حال بازیافت فلز قراضه یا آلومینیوم هستید مفید است. بازیافت کالاهای کاغذی ممکن است از برخی شرکت ها نیز درآمد کسب کند. با این حال، من شک دارم که تنها از بازیافت کاغذ بتوان درآمد ثابتی به دست آورد. اگر به دنبال یک جریان نقدی ثابت هستید، بهتر است بازیافت یا تولید را برای افزایش سود خود در نظر بگیرید.

اگر می‌خواهید با بازیافت روزنامه‌های قدیمی درآمد کسب کنید، بیرون بروید و این کار را انجام دهید! اگر قرار نیست از آن درآمد زیادی کسب کنید، چرا کاغذ را بازیافت کنید؟ حتی اگر گرفتن مقداری پول برای روزنامه عالی باشد، احتمالاً دلیل دیگری برای انجام این کار وجود دارد.

وقتی سهم خود را برای محیط زیست انجام می دهید، معمولاً به خاطر چیزی است که در ازای آن دریافت می کنید، اما بیشتر از چیزی است که به طبیعت و جهان به طور کلی می دهید.

به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست، نزدیک به یک چهارم زباله های ایالات متحده در سال 2014 به کالاهای کاغذی نسبت داده شده است. یک تخمین محافظه کارانه می تواند 67 میلیون تن کاغذ باشد که بیشتر آن ممکن است به محل های دفن زباله (قبل از بازیافت) ختم شود. کاغذهایی که قبلاً برای تولید کالاهای کاغذی استفاده شده است مجدداً استفاده می شود. برای انجام این کار، درختان کمتری باید قطع شوند. با این حال، پول ممکن است یک مزیت اضافی باشد، اما ممکن است مشوق های جایگزینی برای ترویج فزاینده بازیافت کاغذ کشف کنید.

چرا کاغذ بازیافت کنیم؟

بازیافت کاغذ به طور باورنکردنی هم برای محیط زیست و هم برای اقتصاد مفید است. برای محیط زیست، مواردی را که نیازی به وجود ندارند از محل های دفن زباله دور نگه می دارد. مواد بازیافتی اغلب زمانی در محل‌های دفن زباله مورد نیاز ما اشغال می‌شوند که در عوض به چیزی جدید تبدیل می‌شوند. بازیافت همچنین می‌تواند مانع از ریختن زباله‌های کاغذی در خیابان‌ها، حیاط‌ها و منابع آب شود که می‌تواند به اکوسیستم‌های ساکن در محله‌های ما آسیب برساند.

نقل قول: “نکته مهم: کاغذ و مقوا، به اصطلاح بازیافت ترین محصولات در دنیا هستند. از چنین ضایعاتی می توان برای تولید محصولات کاغذی جدید استفاده کرد که برای اقتصاد جوامع بسیار بسیار مفید است. تقریباً همه انواع Paperها قابل بازیافت هستند. پاکت های قهوه ای و صنایع دستی، کاغذ کربن، دستمال کاغذی، بسته بندی آب نبات، فنجان قهوه و جعبه پیتزا، انواعی از مواد هستند که معمولاً در سطل های جمع آوری مجاز نیستند.

مقوا، روزنامه و مجلات، کتابچه‌ها و کتابچه‌ها، و کاغذهای مختلف اداری از رایج‌ترین مواد بازیافتی هستند. پوشال های مختلف هم قابلیت تبدیل دوباره به اقلام کاغذی را دارند که باید با جمع آوری و نظم دهی به آن ها متوجه ارزش پوشال ها باشیم و از آن ها استفاده های بهینه کنیم.”

هنگامی که محصولات کاغذی را برای بازیافت قرار می دهید، به کارخانه های بازیافت نیز اجازه می دهید تا وظایف خود را انجام دهند تا کاغذ مصرف شده را به کاغذ جدید تبدیل کنند که انرژی کمتری نسبت به تولید کاغذ از درختان دارد. برای اقتصاد، کاغذ بازیافتی قیمت تمام شده محصولات را کاهش می دهد!

این بدان معناست که شما برای کالایی که از کاغذ بازیافتی استفاده می‌کند در مقایسه با کالایی که از محصولات کاغذی جدید استفاده می‌کند، کمتر پرداخت خواهید کرد. شرکت‌هایی که برای محصولات خود به کاغذ نیاز دارند همچنین با استفاده از مواد بازیافتی در تولید آن محصولات صرفه‌جویی می‌کنند، بنابراین برای همه یک برد-برد است. در نهایت، بازیافت کاغذ به شما کمک می‌کند تا پول دربیاورید، و ما اکنون به نحوه انجام این کار می‌پردازیم.

برای پول یا محیط زیست، در اینجا مراحل آسان بازیافت کاغذ آورده شده است

ابتدا به دنبال سایت‌های بازیافت در نزدیکی خود باشید که هزینه کاغذ بازیافتی شما را پرداخت می‌کنند. سایت‌های بازیافتی که برای آلومینیوم پرداخت می‌کنند یا به شما امکان بازیافت بطری‌های شیشه‌ای را برای پول نقد می‌دهند، اغلب در دسترس هستند.

پیدا کردن یک سایت بازیافت کاغذ با پرداخت نقدی ممکن است کمی نیاز داشته باشد. با جستجوی «کاغذ بازیافت نزدیک من» در اینترنت شروع کنید. برای پیدا کردن مکان‌های بازیافت در نزدیکی، باید بتوانید فهرستی بسازید. پس از دریافت لیستی از امکانات بازیافت محلی، می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر، وب سایت های این مراکز را بررسی کنید.

ممکن است مجبور شوید برای رها کردن مواد بازیافتی در برخی مکان‌ها هزینه بپردازید. شخص دیگری به شما پول می دهد. مراکز بازیافتی که انواع مواد را مصرف می کنند باید مورد توجه قرار گیرند. سایر شرکت ها بر روی یک نوع محصول خاص مانند ضایعات فلزی تمرکز می کنند. پذیرفتن انواع محصولات متنوع برای بسیاری از تاسیسات بازیافت یک روش استاندارد است.

در صورت لزوم، به وب سایت مرکز مراجعه کنید یا مستقیماً با مرکز تماس بگیرید. مکان‌های محلی را پیدا کنید که برای کاغذ شما بازپرداخت می‌کنند. ممکن است بخواهید به شرکت های کاغذ نیز نگاه کنید. در برخی موارد، ممکن است بتوانید برای کاغذ بازیافتی پولی دریافت کنید. از همسایگان خود که روزنامه روزانه دریافت می کنند اطلاعات بخواهید. هر کسی که تحویل های زیادی دریافت می کند، به خصوص آنهایی که در شبکه شخصی شما هستند. افرادی که صاحب چنین جعبه هایی هستند می توانند آرزو کنند که از شر آنها خلاص شوند. با اعضای خانواده که مقالات زیادی را از طریق پست دریافت می کنند، بحث کنید.

مراکز بازیافت ممکن است در دستورالعمل های خود برای انواع کاغذ قابل قبول متفاوت باشند. پذیرش روزنامه و مجلات یک چیز است، اما نپذیرفتن مقوای راه راه یک موضوع بسیار متفاوت است.

انجام مطالعه قبل از سفر تضمین می کند که خانه را بدون آمادگی ترک نمی کنید. اکیداً توصیه می‌شود که وقت خود را برای یافتن اینکه آیا هر مکان انواع کاغذ را می‌پذیرد یا خیر از دست ندهید.

از دانش آموزان خود بخواهید محصولات کاغذی را جمع آوری کرده و به مرکز بازیافت مدرسه بیاورند.

قبل از شروع جمع‌آوری، باید دریابید که کدام تأسیسات بازیافت و شرکت‌های کاغذ، کالاهای کاغذی خاص را می‌پذیرند. بازیافت انواع کاغذ در مکان های مختلف امکان پذیر است.

یک مثال خوب برای این امر تحویل محصولات کاغذی به طور مستقیم درب منزل است. همچنین می‌توانید از دیگرانی که در نزدیکی زندگی می‌کنند، اقوام، دوستان یا شغلتان وجوه جمع‌آوری کنید، البته تا زمانی که از قبل به آنها اطلاع داده باشید. اگر می خواهید از امکانات بازیافت مدارس خصوصی یا دولتی محلی استفاده کنید، از قبل به آنها اطلاع دهید. در مورد مکان ها و افرادی که می شناسید تحقیق کنید و با آنها تماس بگیرید تا ببینید آیا کاغذ بازیافتی دارند یا خیر. بسته به نوع کاغذی که به دنبال آن هستند و کدام نوع کاغذ بیشترین پول را پرداخت می کنند، امکانات بازیافت را پیدا کنید. با این کار ارزش جمع آوری و بازیافت کاغذ افزایش می یابد.

    “مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی به عنوان اولین مجموعه خریدار کاغذ، کتاب و روزنامه باطله در کل ایران، اقدام به جداسازی کتاب های باطله و غیر باطله کرده و از این بابت یک نو آوری بزرگی در صنف مورد نظر انجام داده است. جمع آوری کتاب های قدیمی و کهنه در مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی، از جمله خدماتی است که منجر به پاکسازی و مرتب سازی خانه ها و انباری های شما می شود و باعث اشتغالزایی در زمینه فرهنگی و حفظ کره زمین می شود. کتب ادبی، تاریخی و شعر در صورتی که ارزش بالایی داشته باشند به صورت دانه ای خریداری می شوند و از بازیافت آن ها جلوگیری می گردد.”

برای تلاش های خود پول دریافت می کنید

بنابراین، شما می دانید که کدام مرکز تولید کاغذ قادر به پرداخت بیشتر است. همه چیز با توجه به نوع کاغذ آن سازماندهی و برچسب گذاری شده است. مرحله بعدی این است که برای جمع آوری درآمد خود به مرکز بازیافت بروید. از قبل بررسی کنید تا ببینید ساعت کار چقدر است. زمان کافی برای خود بگذارید. مدتی طول می کشد تا کاغذ وزن شود و اپراتور مطمئن شود که شما آن را به درستی مرتب کرده اید.

پس از رها کردن کاغذ، به یکی از دو روش پرداخت خواهید شد. یا در محل به شما پول می دهند یا برخی از مراکز چک را پست می کنند. هر چند باید فورا رسیدی دریافت کنید که وزن کاغذ خود را ذکر می کند. اکنون می توانید از آن پول برای پرداخت بدهی، پس انداز برای تعطیلات یا داشتن مقداری پول سرگرم کننده اضافی استفاده کنید. در حالی که از بازیافت کاغذ پولدار نخواهید شد، ممکن است از این پول نقد اضافی برای چیزی سرگرم کننده استفاده شود. شاید به شما کمک کند هدایای کریسمس بخرید یا پول نقد اضافی برای استفاده برای گل های جدید باغچه های خود به دست آورید.

نوآوری با تحقیق آغاز می شود.

قبل از شروع مطالعه خود، باید یک سری کارهای آسان را انجام دهید تا به شما کمک کند تا تحقیقات خود را سریع شروع کنید. همچنین باید با بازیافت‌کنندگان مرکز بازیافت محلی خود صحبت کنید و بفهمید که چقدر برای بارهای کاغذ پرداخت می‌کنند. کاغذ معمولاً مبنای قیمت گذاری آنها است. علاوه بر این، باید بپرسید که آیا بازیافت کننده انواع مختلف کاغذ را می پذیرد یا خیر. همچنین ممکن است در شهر خود تحقیقاتی انجام دهید تا بدانید چه کسی بازیافت می کند و قیمت آنها چقدر است.

از مدارس، دفاتر، و فروشگاه‌های خرده‌فروشی اطراف درباره نحوه دفع زباله‌های کاغذی سؤال کنید. اگرچه ممکن است شما را متعجب کند، اما بسیار رایج است که این شرکت ها حذف زباله های کاغذی خود را به یک شرکت دفع زباله برون سپاری می کنند. در نهایت، دریابید که آیا برای اداره شرکت بازیافت کاغذ خود، بر اساس مقررات ایالتی و محلی خود، به مجوز یا مجوز خاصی نیاز دارید یا خیر.

داشتن ابزار مناسب بسیار مهم است.

برای برداشتن کاغذهای باطله و آوردن آن به بازیافت به ماشین یا تریلر نیاز دارید. اگر فقط به پیکاپ هفتگی نیاز دارید، در ابتدا یک کامیون اجاره کنید. برای کمک به انتقال کاغذ از محل مشتری به کامیون خود، به آدمک‌هایی یا جعبه‌های quilling نیاز دارید. این اغلب در اینترنت ظاهر می شود. جدا از این منابع اولیه، برای کسب درآمد از بازیافت کاغذ فقط به یک جفت دستکش محکم و یک پشتی محکم نیاز دارید.

“قیمت روزنامه باطله برحسب وزن آن ها مشخص می گردد و در مجموعه بازیافت ابراهیمی، روزنامه های شما را با قیمت بسیار بالاتر نسبت به دیگر مجموعه ها، خریداری می کنیم. ابراهیمی به عنوان یک مجموعه متخصص و کاملاً حرفه ای در زمینه خرید انواع کاغذ های قدیمی در کل استان زیبای تهران، انواع روزنامه ها و مجلات قدیمی، کتاب های مدرسه، کاغذهای باطله، کاغذهای اداری و جزوات درسی را خرید می کند.

با یک تماس از طرف شما، در دسترس هستیم تا به شما در فروش روزنامه های قدیمی، فروشندگان، صنایع و همچنین انجام صحیح فرآیند بازیافت آن ها کمک کنیم. با ارائه سرویس های حرفه ای شرکت ابراهیمی، فروش ضایعات کاغذی بسیار آسان و بدون مشکل شده است، شما عزیزان به راحتی می توانید خدمات را رزرو و ضایعات کاغذی خود را به ما بفروشید. ابراهیمی به منظور حفظ آرامش خاطر شما بزرگواران، از ترازوی دیجیتالی برای وزن کردن ضایعات کاغذی استفاده می کند”.

با برنامه ریزی قبلی درآمد بلندمدت ایجاد کنید

با رشد تجارت بازیافت کاغذ، آمادگی برای آینده مهم خواهد بود. اول از همه، می توانید از شر پولی خلاص شوید، که ممکن است از آن برای خرید ماشین بزرگتر در جاده استفاده کنید. تصمیم گیری در مورد اینکه چقدر ممکن است بخواهید یک کارمند یا کارگر موقت اضافه کنید، ممکن است بخشی از این مرحله نیز باشد. در صورت نیاز، ممکن است بخواهید دیگر جریان های بازیافت خاص مانند کامپیوتر، شیشه و پلاستیک را بازیافت کنید.

برای بسیاری از ما، کسب درآمد خوب با بازیافت کاغذ عملی نیست. جمع آوری یک تن کاغذ به زمان و فضای زیادی نیاز دارد. بنابراین، تنها راه برای اطمینان از دوام مالی بلند مدت، انجام تجارت در مقیاس بزرگ است. اگر می‌خواهید موفق شوید، به همه حمایت‌هایی نیاز خواهید داشت. برای تبدیل این امر به یک سرمایه گذاری سودآور، این اقدامات را در نظر بگیرید.

مشتریان خود را انتخاب کنید

برای زباله‌های حیوانات خانگی، می‌توانید از کیسه‌های پلاستیکی در فروشگاه استفاده مجدد کنید، و برای پوشش سطل‌های زباله کوچک، حتی می‌توانید از آنها در خانه استفاده مجدد کنید.

پس از اتمام تحقیق، زمان آن فرا رسیده است که به دنبال مشتریان بالقوه بگردید. شما مشتریان زیادی از این شرکت ها دریافت می کنید زیرا آنها هستند که هزینه دفع زباله را پرداخت می کنند. به منظور جذب مشتریان جدید برای بازیافت، ممکن است بخواهید درصدی از سود را به یک موسسه خیریه محلی کمک کنید.

برای اینکه بفهمید آیا مشتریان شما از یافته های شورای هوای پاک آگاه هستند، مبنی بر اینکه هر کارمند دفتر ایالات متحده هر روز نزدیک به دو پوند کاغذ باطله تولید می کند، می توانید از آنها بپرسید که آیا کاغذ بازیافت می کنند یا خیر. بسیار مهم است که بفهمید سطل زباله کاغذی مشتری شما چه زمانی آماده برداشت است تا از غافلگیری ناخوشایند جلوگیری کنید. ممکن است ماهانه یا روزانه باشد. زمانی که بدانید کاغذ باطله هر مشتری چه زمانی تمام می شود، می توانید یک برنامه زمان بندی جمع آوری تعریف کنید.

کاغذ، کتاب و روزنامه جمع آوری کنید تا سبک کنید

خرید و جمع آوری کاغذ به هر شکلی، از روزنامه گرفته تا جعبه، از چند جهت برای شما مفید است: اول اینکه به محیط زیست کمک می کند زیرا زباله ها را کاهش می دهد و در نتیجه آلودگی را کاهش می دهد. دوم، از نظر مالی برای شما سودمند است زیرا خریدهای شما به پس انداز کمک می کند.

حتی می توانید کاغذهایی را که در منطقه خود پیدا می کنید از دیگرانی که از آن استفاده کرده اند جمع آوری کنید. از طرف دیگر، ممکن است کارت پستال هایی برای آنها ارسال شود که از آنها بخواهند از یک ظرف بازیافت در دسترس برای کاغذ قدیمی خود استفاده کنند.استخدام این افراد در تاریخ ها و زمان هایی که از پیش تعیین کرده اید را در نظر بگیرید و تمام اسنادی را که جمع آوری کرده اند جمع آوری کنید. اگرچه در واقع آنها خوشحال می شوند که از شر آن خلاص شوند. برای مکان هایی که امکانات بازیافت ندارند، این بسیار مفید خواهد بود.

ایده خوبی است که با مشاغل محلی تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها مسئول جمع آوری کاغذهای باطله یک بار در هفته هستند یا خیر. سوپرمارکت ها و شرکت های خرده فروشی مقادیر زیادی جعبه مقوایی را در اختیار شما قرار می دهند. شما فقط باید به آنها مراجعه کنید و آنها ممکن است بتوانند جایگزین های دیگری را برای دریافت این نوع کالا به شما ارائه دهند. ممکن است بخواهید به جمع آوری انواع مختلف کاغذ به شکل روزنامه، کاغذ ضایعات و دفترچه تلفن ادامه دهید، قبل از اینکه کاغذها را به مرکز بازیافت محلی خود بیاورید، جایی که پول را دریافت خواهید کرد.

نکته مهم دیگر خرد کردن کاغذ است. برای هر کسی که به سادگی آن را برمی دارد، کاغذ خرد شده زیادی بدون هیچ هزینه ای در دسترس خواهد بود. با این حال، باید مطمئن شوید که امکانات بازیافت در منطقه شما کاغذ خرد شده را می پذیرند زیرا ممکن است اکثر مکان ها نخواهند با کاغذ خرد شده کار کنند.

بازیافت کاغذ، کتاب و روزنامه باطله را به بخش های مختلف دسته بندی کنید

اکنون که حجم زیادی کاغذ جمع آوری کرده اید، باید مجموعه خود را بر اساس نوع کاغذ دسته بندی کنید. برای ذخیره کاغذ طبقه بندی شده خود، به یک مکان بزرگ مانند زیرزمین یا گاراژ نیاز دارید. اول از همه، شما به دنبال انواع مختلفی از کاغذ هستید که بتوانید بیشترین پول را برای آن به دست آورید. سپس باید آنها را بر اساس نوع مرتب کنید. روکش (براق)، بدون روکش، مقوای ضخیم و غیره

ما باید تمام کالاهای کاغذی خود را در گروه های مناسب دسته بندی کنیم. برای کمک به شما در انجام وظایف خود، اکثر تسهیلات بازیافت هزینه وزن کاغذ را به شما می پردازند و به شما اجازه نمی دهند کالاهای کاغذی دیگر را وارد کنید.

آنها در عوض می خواهند همه انواع کاغذ را به دسته های مجزا تقسیم کنند. پلاستیک ممکن است به جای دیگری برود. ممکن است لازم باشد تخته راه راه را به دسته دیگری جدا کنید.

اگرچه رسانه‌های چاپی احتمالاً در مجموعه‌های خودشان قرار می‌گیرند، اما احتمالاً رسانه‌های چاپی در مجموعه‌های خودشان قرار می‌گیرند. برای بازگرداندن سریع و آسان پول خود، کاغذ خود را مرتب و مرتب نگه دارید.

کسب درآمد از بازیافت روزنامه و کاغذ باطله و کتاب دست دوم

کمبود امکانات بازیافت منجر به کمبود راه های بازیافت کاغذ و کسب درآمد از انجام آن نمی شود. محموله کاغذ شما زمانی که به مرکز بازیافت انتخابی شما آورده می شود به صورت نقدی دریافت و پرداخت می شود. با این حال، می توانید از کاغذ در بسیاری از پروژه های صنایع دستی استفاده کنید. این می تواند بیش از 75 دلار برای هر تن کاغذ برای شما به ارمغان بیاورد. تعدادی از اقلام وجود دارد که می توانید برای پول نقد بازیافت کنید.

علاوه بر کاغذ، می توانید مواد بیشتری را برای کسب درآمد بازیافت کنید. تخمین زده می شود که حدود 85 درصد از زباله های ناخواسته ای که ما هر روز تولید می کنیم واقعاً درآمدزایی است. مکان‌های اطراف شما که مراکز بازیافت دارند، اغلب هزینه زیادی از این زباله‌ها می‌پردازند. برای یادگیری نحوه بازیافت مواد مختلف، در اینجا منابعی برای شروع کار آورده شده است:

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خریدار کتاب دست دوم،  خریدار کاغذ باطله و روزنامه قدیمی به وبسایت ابراهیمی (kaghazkerab.ir) مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا