حوادث

گسترش همکاری پلیس با سازمان بورس/ جنگ امروز دشمن، جنگ تمام عیار اقتصادی است

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه سرمایه گذاران باید با آرامش خاطر فعالیت خود را ادامه داده و اجازه ندهند فضای اقتصادی کشور جولانگاه متخلفان باشد،گفت: امروز بازار سرمایه به سمت اعتماد آفرینی در حال حرکت است و پلیس امنیت اقتصادی نیز در کنار سازمان بورس برای حفاظت از سرمایه‌های مردم فعالیت می‌کند.

به گزارش یومیر، سردار حسین رحیمی در مراسم آشنایی با مفاهیم و کلیات بازار سرمایه ویژه پلیس امنیت اقتصادی و در جمع رؤسای ادارات پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی کشور که در محل سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. با تاکید بر اینکه پلیس امنیت اقتصادی برای همکاری با سازمان بورس و همچنین افزایش توانمندی و علم و آگاهی در بازار سرمایه تلاش جدی می‌کند. اظهار کرد: جایگاه واقعی پلیس که برقراری نظم و امنیت در حوزه‌های تجارت، اقتصاد و کسب و کار است باید به درستی شناسانده شود.

وی با بیان این که در هفته جاری و طی دو روز با مفاهیم و کلیات بازار سرمایه آشنا خواهیم شد. اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی در حال تلاش جدی است که با مجرمان و متخلفان اقتصادی در حوزه بازار سرمایه بیش از پیش برخورد کرده و نسبت به پیشگیری از وقوع برخی تخلف‌ها اقدامات اساسی انجام دهد.

سردار رحیمی ادامه داد: امنیت اساسی‌ترین موضوعی است که هر جامعه به آن نیاز دارد و اگر امنیت نباشد. هیچ فعالیتی در بُعد سیاسی، اقتصادی و تجارت مؤثر واقع نخواهد شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید بر اینکه سخت‌ترین کار برقراری امنیت در کشور است. افزود: امنیت، زیرساخت، مبنا و پایه هر کاری است که امروزه شاهد برقراری آن در کشور هستیم. بحث امنیت اقتصادی موضوع نوپایی است که باید به آرامی به آن عمق بیشتری بخشیده شود. بحث امنیت در بازار سرمایه از جمله موضوع‌های جدی و حیاتی است. براساس آن پلیس امنیت اقتصادی ارتباط خود را با سازمان بورس و اوراق بهادار مستحکم و نزدیک‌تر کرده است.

سردار رحیمی با بیان این که عملکرد مناسب سازمان بورس و اوراق بهادار در دوره جدید، آرامش را به بازار سرمایه بازگردانده و دیگر شاهد نوسان‌های شدید نیستیم. گفت: در هر جامعه‌ای برای اینکه اطمینان بخشی سرعت جدی پیدا کند باید از مجموعه امنیت کارآفرینان در کنار خود استفاده کنند.

در ادامه رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا، با بیان اینکه وجود پلیس باید امنیت آفرین و امنیت زا باشد. گفت: پلیس در حوزه بازار سرمایه و بازار اقتصاد و همچنین فرآیند تجارت تلاش خواهد کرد. تا امنیت آفرینی را به جایگاه اصلی خود برساند.

امنیت بخشی برای فعالان حوزه بازار سرمایه

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه سرمایه گذاران باید با آرامش خاطر فعالیت خود را ادامه داده و اجازه ندهند فضای اقتصادی کشور جولانگاه متخلفان باشد، خاطرنشان کرد: امروز بازار سرمایه به سمت اعتماد آفرینی در حال حرکت است و پلیس امنیت اقتصادی نیز در کنار سازمان بورس برای حفاظت از سرمایه‌های مردم فعالیت می‌کند.

وی بیان کرد: پلیس امنیت اقتصادی در راستای مأموریت اساسی و امنیت آفرینی در حوزه اقتصادی با جدیت در کنار بخش‌های اقتصادی از جمله سازمان بورس ایستاده است و با قدرت فعالیت خواهد کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید بر اینکه کار کارشناسی خوبی شروع شده، افزود: با برگزاری دوره‌های آموزشی لازم از سوی اساتید سازمان بورس، همکاری پلیس امنیت اقتصادی با این نهاد در برخورد با متخلفان و پیشگیری از وقوع جرم گسترش می‌یابد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رحیمی با بیان اینکه جنگ امروز دشمن، جنگ تمام عیار اقتصادی است، عنوان کرد: باید به صورت جهادی به مقابله با دشمن پیش برویم و مقابله با مجرمان اقتصادی جزو اولویت‌های کاری پلیس امنیت اقتصادی است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا