ورزشی

چرفچنکو: در بازی برگشت منتظر پرسپولیس هستیم

سرمربی استقلال تاجیکستان می‌گوید که منتظر پرسپولیس برای بازی برگشت است.

به گزارش یومیر، ایگور چرفچنکو، سرمربی استقلال تاجیکستان پس از شکست تیمش در هفته سوم لیگ لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس ایران در نشست خبری گفت: برد پرسپولیس را تبریک می‌گویم چرا که بازی بسیار خوبی انجام داد. ما شانس‌های خیلی خوبی داشتیم اما نتوانستیم به گل برسیم. هنوز چند بازی دیگر در پیش داریم و می‌توانیم در بازی‌های آینده به موفقیت برسیم. منتظر پرسپولیس در شهر دوشنبه، پایتخت تاجیکستان خواهیم بود.

خلاصه بازی پرسپولیس ۲ – استقلال تاجیکستان صفر

پرسپولیس با امضای بیرانوند استقلال را در آسیا برد

مربی تیم فوتبال استقلال تاجیکستان در واکنش به اینکه آیا این تیم می‌تواند مقابل پرسپولیس در تاجیکستان انتقام شکست بگیرد؟ گفت: ما منتظر پرسپولیس در تاجیکستان هستیم. مردم ما خیلی مهمان‌نواز هستند.

او در واکنش به این پرسش که به نظر می‌رسد بعد از از دست دادن پنالتی روحیه تیمتان خراب شد، گفت: فوتبال همین است و همه توپ‌ها الزاماً نباید تبدیل به گل شوند. در فاصله دو نیمه هم با بازیکنان صحبت کردم که شرایط روحی و روانی خود را حفظ کنند.

مربی تیم فوتبال استقلال تاجیکستان در خصوص عملکرد هنانوف، بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس گفت: در خصوص این بازیکن از سرمربی پرسپولیس بپرسید چرا که تمرکز من روی تیم خودم بود.

اوکورو: تلاش می‌کنیم در بازی برگشت پیروز باشیم

اوکورو، بازیکن تیم فوتبال استقلال تاجیکستان پس از این شکست‌ گفت: بعضی روزها در فوتبال پیروز هستید و بعضی اوقات هم شکست خواهید خورد. باید تلاش کنید و در بازی‌های پیش رو فعال‌تر باشیم. می‌توانستیم نمایش بهتری داشته باشیم اما تلاش می‌کنیم در بازی برگشت مقابل پرسپولیس به پیروزی برسیم.

ادامه دارد…

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا