حوادث

پیش‌بینی برف و باران در گردنه‌های برفگیر شاهرود/ لزوم به همراه داشتن تجهیزات زمستانی

یومیر/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به پیش‌بینی بارش برف و باران در شاهرود از رانندگان خواست در سفر به این شهرستان و خصوصا چند گردنه برفگیر حتما تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.

سرهنگ علیرضا شائینی شامگاه جمعه ۴ اسفندماه ضمن هشدار به رانندگان در خصوص رانندگی در محورهای برفی و بارانی اظهار کرد: توصیه ما به رانندگان این است که از ترددهای غیر ضروری در محورها و گردنه های برفگیر و از جمله توسکستان و خوش ییلاق خودداری کرده و قبل از سفر از وضعیت راه‌ها و شرایط بارش برف و باران در محورها اطلاع پیدا کنند.

وی با اشاره به گزارش های هواشناسی و احتمال بارش برف در استان سمنان و شهرستان شاهرود توصیه کرد: رانندگان، مسافران و  همشهریان شاهرودی در یکی دو روز آینده و خصوا در ایام تعطیل نیمه شعبان از سفر غیرضرور اجتناب کرده و توصیه های همکاران پلیس راه را جدی بگیرند.

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود اضافه کرد: انتظار می رود که رانندگان همواره رعایت سرعت مطمئنه و جوانب احتیاط را در شرایط برفی و بارانی مد نظر قرار دهند.

وی بر لزوم به همراه داشتن تجهیزات زمستانی خصوصاً زنجیر چرخ هنگام عزیمت به محورهای برفی این شهرستان تأکید کرد و گفت: سالم بودن سیستم گرمایشی اطمینان از پر بودن باک سوخت خودرو و سالم بودن برف پاک کن هم از جمله موارد مهمی است که رانندگان باید به آن توجه کنند.

رئیس پلیس شاهرود با بیان اینکه کارشناسان پلیس راهور و پلیس راه فرماندهی انتظامی در تمامی محورها آماده خدمت‌رسانی به مردم و رانندگان هستند، خاطرنشان کرد: امیدوارم رانندگان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفری ایمن و بدون حادثه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا