فرهنگ و هنر

نفرت از جنایت‌های رژیم صهیونسیتی درغزه جهانی شد

نفرت از جنایت‌های رژیم صهیونسیتی درغزه جهانی شد

یومیر/مازندران سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: موج جهانی علیه جنابت های رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه وکشتار زنان وکودکان درغزه اکنون به یک نفرت جهانی از این رژیم تبدیل شده است.

 سردار ” رمضان شریف” سه شنبه شب دریادواره ۳۵ شهید حوزه مقاومت بسیج بدر سپاه ناحیه شهرستان آمل در روستای ” کوکده” از توابع بخش مرکزی این شهرستان افزود: امروز دنیا کاملا متوجه ماهیت و پلیدی کشتار بی رحمانه رژیم غاصب صهیونیستی شده و این اثابت حقانیتی است که مردم آزادی خواه جهان آن را در بیشتر شهرهای جهان هرروز با تجمع های گسترده فریاد می زنند.
وی ادامه داد: متاسفانه این رژیم به هیچ قانونی در مجامع بین المللی و جهانی پایبند نیست و با حمایت سرسختانه آمریکا همچنان به جنایت های بی‌شرمانه خود علیه مردم بی دفاع فلسطین ادامه می دهد.
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس با بیان اینکه در هیچ کجای دنیا وحشیگری هایی که اکنون سربازان رژیم صهونیستی در غزه به راه انداختند، مشاهده نشده است، گفت: اهمیت نامگذاری قدس شریف توسط امام راحل و اینکه فلسطین قبله نخست مسلمانان باید گرامی داشته شود و نیز ماهیت پلید رژیم صفاک صهیونیستی برای رهبران و ملت ما مشخص شده بود و اکنون بعد از سالها مردم دنیا به ماهیت وپلیدی این رژیم پی بردند.
سردارشریف اضافه کرد: برای همه مردم دنیا آشکار شد که سازمان ملل متحد و شورای امنیت این سازمان در۸۰ روز از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه قادر نیست این رژیم را از بمباران به بیمارستانها، مراکز آموزشی و خانه های مردم بی دفاع منصرف کند و جالب‌تر این که آمریکا نیز همه معاهده ها را به نفع این رژیم وتو کرد.
وی با بیان اینکه رژیم اسرائیل غاصب یک محدوده در باریکه غزه را درچند سال گذشته محصور کرده و اجازه هیچ فعالیتی را نمی دهد و در حال سرکوب و کشتار مردم بی گناه این منطقه است، گفت: این صبر، ایستادگی و مقاومت و شجاعت مردم فلسطین برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس و راهبرد بازماندگان هشت سال دفاع مقدس ایران اسلامی است که باعث شنیده شدن فریاد آزادی خواهی فلسطینی های در جهان شده است.
 ده‌ها سردارمخلص ایرانی همانند شهید رضی موسوی آماده جان فشانی هستند
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با محکوم کردن ترور کور سردارسیدرضی موسوی از مستشاران درسوریه به دست رژیم صهیونیستی، گفت: شهدای ما حاضر وناظر باشند که ادامه دهندگان راه شما، چه همرزمان و یا نسل های پس از شماها ، لحظه و آنی از یاد، راه و آرمان های شما و نظام اسلامی را فراموش نکردند و در خاک ایران اسلامی و دفاع از اسلام آماده فداکاری هستند.
سردارشریف افزود: نمونه این مجاهدان در راه خدا و اسلام، شهید سیدرضی موسوی بود که به عنوان یکی از تاثیرگذارهای جبهه مقاومت در سوریه رنج و زحمت های زیادی کشیده و در فراهم کردن همه امکانات مورد نیاز برای مقابله با داعش جنایتکار زبانزد بود.
وی با هشدار به سران رژیم صهیونیستی که ما را از شهادت نترسانید و با این اقدام های کور نمی توانید ما را از مسیر شهدا دور کنید، تصریح کرد: امروز ده‌ها سردار و از جان گذشته هایی مثل شهید سیدرضی موسوی در ایران اسلامی به صف هستند که در مکتب همت، کاظمی و سلیمانی ها پرورش یافته اند.
 دلمان از اختلاس و دزدی های برخی ها در کشور خون است
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دربخش دیگری با اشاره به اینکه کم و کاستی و مشکلات در کشور وجود دارد و منکر اینها نیستیم، گفت: البته با همه این وضعیت، دشمن سعی می کند و هدفش هم همین هست که نقاط ضعف در کشور را برجسته کند و پیشرفت ها و قدرت های ایران اسلامی را نادیده بگیرد.
سردار شریف افزود: در۴۵ سال گذشته کشور ما در سخت ترین شرایط توانسته از همه گردنه های دشمن با صلابت عبور کند و زیر سایه این تحریم های ظالمانه نیز خم نشده است.
وی با بیان اینکه هرچند دل ما هم از برخی اقدام های ناشایست برخی افراد در اختلاس و دزدی و برخی عملکردهای ناشایست خون هست، گفت: انتظار داریم وباید مردم ما افراد خادم را از افراد خائن تفکیک کنند واین عده معدود را به پای همه نیاورند.
وی اضافه کرد: دشمنان این کشور هم از این فرصت نهایت سوء استفاده را می کنند تا به بهانه های اختلاس و رفتارهای برخی مسئولان، کل کشور و نظام را زیر سوال و چالش ببرند.
 هدفگذاری دشمن برای انتخابات پیش رو در ایران
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش پایانی سخنان خود در این مراسم با اشاره به اینکه ما با یک امتحان بزرگ در کشور در اسفندماه روبرو هستیم، گفت: این انتخابات از دو منظر حضور پرشور و باصلابت مردم درپای صندوق های اخذ رای هست که این حضور باعث عقب نشینی دشمن از پیاده کردن نقشه های شوم آنها در کشور خواهد شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری فرهنگ و هنر

معنا و زیبایی را به یکجا می‌برم و با قلمی شیرین، نثر و شعر را به هم می‌آمیزم.
دکمه بازگشت به بالا