ورزشی

میلان تا ساعت آخر دست بردار طارمی نیست

آفتاب‌‌نیوز :

علاقه میلان به مهدی طارمی چیزی فراتر از شایعات تابستانی رسانه هاست چرا که روسونری برای جذب آقای گل لیگ برتر پرتغال، گام‌های جدی برداشته و قصد دارد به هر طریقی که شده، مهاجم بوشهری را به سن سیرو ببرد تا اولیویه ژیرو یک جانشین مناسب داشته باشد.

حتی استفانو پیولی نیز این موضوع را در نشست خبری روز شنبه و پس از پیروزی چهار بر یک برابر تورینو بیان کرد که تیمش به یک مهاجم دیگر نیاز دارد و او نمی‌تواند تنها با تکیه بر اولیویه ژیرو در تمامی تورنمنت‌ها حضور یابد. موضوعی که باعث شده مدیران روسونری در پی جذب مهاجم دیگری باشند.

بحث علاقه میلان و پیولی به طارمی، موضوعی جدیدی نیست. آن‌ها در ابتدای پنجره تابستانی نیز در پی به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی بودند و قصد داشتند تا تنها سهمیه غیراروپایی خود را به این بازیکن اختصاص دهند، اما خواسته‌های مالی زیاد پورتو و درخواست ۳۰ میلیون یورو جهت اجازه خروج طارمی از دودراگائو، باعث عقب نشینی آن‌ها شد و روسونری در نهایت ساموئل چوکووئزه را از ویارئال به خدمت گرفت.

چند روز بعد و با تغییر قوانین سری آ درخصوص بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا، میلان یک سهمیه دیگر برای جذب بازیکن غیراروپایی به دست آورد و پیولی می‌خواهد آن را به مهاجم ایرانی اختصاص دهد. مهدی به خوبی می‌داند که این آخرین شانس او برای حضور در یک لیگ معتبر اروپایی است.

همین مسئله سبب شده تا طارمی برای جدایی به مدیران پورتو فشار بیاورد. اتفاقی که برای اولین بار در طول دوران حضور این بازیکن در دراگائو رخ داده است. پس از انتشار اخباری از سوی چندین خبرنگار مطرح اروپایی در مورد تمایل میلان و مهدی به شکل گیری این انتقال، حالا نیز فابریتزیو رومانو برای نخستین بار از زمان مطرح شدن شایعات درباره این ایرانی، به انتشار خبری در این زمینه اقدام کرده است.

رومانو در توییتر خود نوشته است که میلان برای مهدی طارمی پیشنهاد شفاهی خواهد داد. هیچ برنامه‌ای برای رسیدن با قیمت درخواستی بیش از ۲۵ میلیون یورویی که پورتو درخواست کرده، وجود ندارد. اما با وجود این مسئله، میلان می‌خواهد تا پایان تلاش کند و مهاجم ایرانی را به سن سیرو بیاورد.

این خبرنگار مطرح دنیای نقل و انتقالات در ادامه نوشت: طارمی قبلاً چند هفته پیش به میلان چراغ سبز نشان داده بود و او مشتاق این جابجایی است. در پایان، این به باشگاه پورتو بستگی دارد که از خواسته‌های خود عقب نشینی کرده و با فروش طارمی که فقط یک سال دیگر با تیم قرارداد دارد موافقت کند یا خیر.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا