بین الملل

موج جدید عملیات موشکی مقاومت علیه صهیونیست‌ها+ تصاویر

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین یومیر، رسانه‌های فلسطینی بامداد یکشنبه با انتشار تصاویری، از موج جدید حملات موشکی گروه‌های مقاومت در نوار غزه به شهرک‌های صهیونیست‌نشین با ۱۵۰ فروند راکت و موشک خبر دادند.

همزمان گفته می‌شود که ساکنان محله «بیت حانون» در شمال نوار غزه، پیامک‌هایی از سمت ارتش رژیم موقت صهیونیستی مبنی بر تخلیه دریافت کرده‌اند.

خبرگزاری «شهاب» ساعتی بعد اعلام کرد که موج گسترده دیگری از حملات موشکی گروه‌های مقاومت فلسطینی به شهرک‌های اطراف نوار غزه با حداقل ۱۰۰ فروند راکت و موشک شلیک شده است.

 

 

منابع صهیونیستی نیز می‌گویند آژیر هشدار حملات موشکی در تقریبا تمام شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه فعال شده است.

به گفته رسانه‌های عربی، باوجود فعال‌شدن سامانه‌های پدافندی گنبد آهنین، تعداد زیادی از موشک‌های مقاومت در حال اصابت مستقیم به شهرک «عسقلان» هستند.

منابع محلی در ادامه فیلم‌ها و تصاویری از برخورد موشک‌های شلیک‌شده از نوار غزه به بیمارستان غصبی «برزیلای»، کنیسه یهودیان و یک ساختمان در عسقلان مخابره کردند.

 

 

صبح روز شنبه بود که بعد از انتشار خبرها درباره حملات بیش از دو ساعته موشکی و راکتی از نوار غزه به اهداف مختلف رژیم صهیونیستی شامل تل‌آویو، «محمد الضیف» فرمانده کل گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، از آغاز عملیات طوفان الاقصی خبر داد.

نیروهای مقاومت همچنین در اقدامی بی‌سابقه به حداقل ۷ شهرک صهیونیست‌نشین نفوذ کردند که یک شکست تمام عیار امنیتی و اطلاعاتی برای رژیم کودک‌کُش صهیونیستی محسوب می‌شود.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا