اجتماعی

دعوت تشکل‌های فرهنگیان از رای اولی‌ها و معلمان برای حضور در انتخابات مجلس

شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان با صدور اطلاعیه‌ای، دانش‌آموزان و معلمان را برای شرکت در انتخابات مجلس دعوت کرد.

به گزارش یومیر، در این بیانیه آمده است: ما معلمان و مربیان و اعضای تشکل‌های فرهنگیان، دانش‌آموزان رأی اولی، همکاران و ملت سرافراز ایران اسلامی را به شرکت پرشور در انتخابات یازدهم اسفند ۱۴۰۲ و رقم زدن مجاهدتی دیگر دعوت می کنیم.

این اطلاعیه می‌افزاید: ملت بزرگ ایران در چهل و پنج بهار آزادی، با هدایت بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از جبهه‌ها و صحنه‌ها و آزمونهای سختی گذشته‌اند و به لطف خداوند در مسیر صعود به قله‌های پیشرفت به توفیقات چشمگیری دست یافته‌اند و چشم بر گام دوم انقلاب اسلامی در اندیشه الهام بخشی و تمدن سازی در نظام  جهانی هستند.
نیل به اهداف سعادتمند جمهوری اسلامی همواره در هشیاری و در صحنه ماندن ملت را طلب کرده است . همواره ملت با بصیرت ما در بزنگاه‌ها و لحظات سخت هیچ اولویتی را بر عزت و اقتدار ایران ترجیح نداده اند.

این اطلاعیه می‌افزاید: انتخابات یازدهم اسفند ماه،  صحنه حساس و سرنوشت ساز دیگری است که  علاوه بر عزت و منزلت استقلال و آزادی، موید و متضمن تداوم رشد و پیشرفت و تعالی ایران اسلامی و جلوه گری وحدت بر آرمان‌های انقلاب خواهد بود. 
ما معلمان و مربیان و اعضای تشکل‌های فرهنگیان از  دانش آموزان رأی اولی، همکاران و ملت سرافراز ایران اسلامی را به شرکت پرشور در انتخابات یازدهم اسفند ۱۴۰۲ و رقم زدن مجاهدتی دیگر دعوت می کنیم.

در پایان این اطلاعیه آمده است: امید است با توکل بر خداوند متعال و توجهات حضرت ولیعصر (عج)، آینده‌ای باز هم درخشان تر برای ملت سرافراز  ایران اسلامی ترسیم و محقق شود.

انتهای پیام

بخش مطالب اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر مسائل تربیتی و آموزشی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا