اقتصادی

حمایت وزیر صمت از پروژه مرکز تست تصادف و استقبال از داشبورد کیفیت صنعت خودرو

روز گذشته (چهارشنبه) وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از نمایشگاه اتو اکسپو تهران، از غرفه سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نیز بازدید کرده که ضمن آن پس از شنیدن توضیحات مدیرعامل این سازمان، ضمن استقبال از داشبورد کیفیت صنعت خودرو کشور، حمایت این وزارتخانه از پروژه مرکز تست تصادف این سازمان را اعلام کرد.

به گزارش یومیر، روز گذشته (چهارشنبه) عباس علی‌آبادی در نمایشگاه اتو اکسپو حضور یافت و ضمن آن از غرفه‌ تمام شرکت‌های خودروساز و البته غرفه‌ سازمان بازرسین کیفیت و استاندارد ایران که متولی و سازمان ارزیابی و ارزشیابی خدمات کیفی و استاندارهای صنایع مختلف و خدمات کشور است، بازدید کرد.  

 وزیر صنعت، معدن و تجارت، طی حضور در غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، ضمن بازدید از توانمندی‌های این سازمان در حوزه ارزیابی و زیرساخت‌های تست خودرو،  در جریان مراحل ساخت پروژه بزرگترین مرکز تست تصادف خاورمیانه، قرار گرفت.  

ضمن این بازدید، سعید تاجیک- مدیرعامل سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران- داشبورد کیفیت و خدمات صنعت خودرو را تشریح کرد که با استقبال وزیر صمت روبرو و مقرر شد یک نسخه از این داشبورد آنلاین، در اختیار وی قرار گیرد.  

گفتنی است داشبورد صنعت خودرو ارائه‌کننده نتایج کیفیت خودروها، وضعیت خدمات فروش و پس از فروش، نتایج رضایت مشتریان از کیفیت، خدمات و… است.  

در ادامه وزیر صمت از مراحل ساخت پروژه تست تصادف خودرو نیز بازدید کرد و مدیرعامل ISQI، گزارشی از وضعیت پیشرفت پروژه، ساخت سازه، تامین تجهیزات داخلی و خارجی تست ارائه کرد.

تاجیک در گفت‌وگو با وزیر صمت، از خلف وعده بانک صنعت و معدن در تامین مالی این پروژه دانش بنیان علیرغم تایید معاونت علمی و فناوری گلایه کرد که در پی آن وزیر صمت، برای حمایت از این پروژه بزرگ ملی و پیگیری معضل تسهیلات مالی آن قول مساعد داد.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته و دستیابی به منابع موثق، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما اطلاعات کامل و تحلیل‌های به‌روز را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا