استان ها

تکمیل پروژه گازرسانی به شهر عنبرآباد تا تیرماه ۱۴۰۳

یومیر/کرمان در نشست فرماندار عنبرآباد با مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان، از تکمیل پروژه گازرسانی به شهر عنبرآباد در سال آینده سخن به میان آمد، ضمن اینکه ۶۰۰ کیلومتر لوله‌گذاری در روستاها نیز در دستور کار است. 

یزدان افشاری پور ۲۷ دی ماه در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: دغدغه ما تکمیل گازرسانی به تمام نقاط شهر عنبرآباد است که باید هر چه سریعتر علمک‌گذاری انجام شود.

فرماندار عنبرآباد راه‌اندازی اداره گاز شهرستان را در تسریع روند گازرسانی مؤثر دانست و افزود: باید همه خدمات در حوزه گاز در همین شهرستان انجام شود و نیروی انسانی و خودرویی نیز نسبت به حجم کار تامین شود. 

افشاری پور همکاری شهرداری عنبرآباد را در روند گازرسانی مثبت ارزیابی کرد و گفت: شهرداری عنبرآباد در بحث لوله‌گذاری در شهر همکاری بسیار خوبی با شرکت گاز داشته که باعث شده ۹۵ درصد کار انجام شود.

وی افزود: یکی از مطالبات جدی مردم شهر عنبرآباد آسفالت معابر است و کار خانه آسفالت آماده بهره‌برداری است و منتظر اتمام علمک گذاری شرکت گاز هستیم. 

فرماندار عنبرآباد با بیان اینکه نگاه همه مسئولان برای اجرای پروژه گاز رسانی مثبت بود، گفت: با پرداخت تسهیلات مورد نیاز به مردم، برای دریافت اشتراک اقدام خواهند کرد.

تکمیل گازرسانی به شهر عنبرآباد، تیرماه سال آینده 

محمدرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان نیز در این دیدار با بیان اینکه گازرسانی به شهر عنبرآباد تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ به پایان خواهد رسید، گفت: با انتخاب پیمانکار جدید کار علمک‌گذاری با سرعت انجام خواهد شد.

وی افزود: به بیش از ۱۵ هزار نفر در استان کرمان تسهیلات برای لوله کشی گاز منازل پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان بیان کرد: ۶۰۰ کیلومتر لوله‌گذاری گاز در روستاهای شهرستان عنبرآباد انجام می‌شود که بعنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های گازرسانی است.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا