ورزشی

تهران میزبان پلی‌آف والیبال شد

آفتاب‌‌نیوز :

سازمان لیگ فدراسیون والیبال در نامه‌ای به مدیران باشگاه‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران در سال ۱۴۰۲ اعلام کرد که تمامی مسابقات پلی‌آف و پلی‌اوت به صورت متمرکز در تهران سالن فدراسیون (پلی‌آف) و خانه والیبال (پلی‌اوت) برگزار خواهد شد.

از طرف دیگر سازمان لیگ در اطلاعیه خود دو روش برای برگزاری مرحله پلی‌آف اعلام کرده که باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر باید یک روش را انتخاب کنند.

سازمان لیگ اعلام کرده که «با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، عدم تعیین میزبان مسابقات باشگاه‌های آسیا از سوی کنفدراسیون آسیا و کمبود زمان مناسب جهت انجام اقدامات منجر به معرفی و حضور قهرمان لیگ برتر برای حضور در این مسابقات، همچنین فشردگی برنامه تیم ملی به منظور حضور شایسته در لیگ ملت‌ها، سازمان لیگ در راستای بازنگری ضروری نسبت به تقویم برگزاری مسابقات لیگ برتر این فصل دو پیشنهاد را جهت برگزاری ادامه مسابقات به حضورتان ارسال می‌کند. خواهشمند است نسبت به انتخاب یکی از دو روش ذیل حداکثر تا روز شنبه ۲۱ بهمن ماه سال جاری اقدام فرمایید.»

دو روش مد نظر فدراسیون والیبال به شرح زیر است:

۱) برگزاری مسابقات هفته ۲۶ در تاریخ یکشنبه ۶ اسفند و برگزاری مسابقات دور اول پلی‌آف (یک‌چهارم) در تاریخ های ۲۳ الی ۲۸ اسفندماه و نیمه نهایی در تاریخ‌های ۵، ۷ و ۹ فرودین ماه سال ۱۴۰۳ و فینال ۱۵، ۱۷ و ۱۹ فروردین ماه

۲) مسابقات دور برگشت طبق تقویم اعلام‌شده برگزار شود و رقابت‌های پلی‌آف (یک‌چهارم) در تاریخ‌های ۵ و ۶ فروردین ماه و ۹ فرودین ماه نیمه‌نهایی و فینال ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ به‌صورت تک‌بازی (تمام مراحل پلی‌آف) برگزار شود.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا