ورزشی

تساوی هوادار و شمس آذر در نیمه اول پرماجرا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دیدار تیم‌های هوادار تهران و شمس آذر قزوین از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه پاس تهران پیگیری شد که نیمه نخست این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید. عیسی مرادی (۱۱) برای شمس آذر قزوین و کریم اسلامی (۱۲) برای هوادار گلزنی کردند.

تفکر دو سرمربی آینده دار

مسعود شجاعی سرمربی هوادار با تیپی کاملا متفاوت نسبت به دوران فوتبالی اش کنار زمین حاضر شد. او در این دیدار تصمیم گرفت نفرات زیر را وارد میدان کند:

علیرضا حقیقی، صائب محبی، سبحان پسندیده، مرتضی منصوری، محسن سفیدچقایی، محمد عباسی، داریوش شجاعیان، امین پورعلی، فرهاد زاوشی، امین قاسمی نژاد و کریم اسلامی

همچنین سعید دقیقی نیز تیمش را با نفرات زیر وارد زمین کرد تا بتواند همچون نیم فصل اول تیمش را برای پیروزی خارج از خانه راهی میدان کند:

علیرضا جعفرپور، مهدی محمدی، محمدرضا رضایی، هومن ربیع‌زاده، حسین گودرزی، علی آزادمنش، صادق آل بوصبیح، امیرمحمد نسایی، محمد پاپی، عیسی مرادی.

نیمکت و عوامل عصبی

امیر عرب براقی داور مسابقه هربار سوت زد با واکنش تند تیمی روبرو شد که خطایشان را گرفته بود. غیر از سعید دقیقی و مسعود شجاعی سرمربیان دو تیم تمام نیمکت نشینان هوادار و شمس آذر نسبت به تصمیمات داوری اعتراض داشتند.

عصبانیت عوامل اجرایی دو تیم به روی صندلی‌های تماشاگران نیز کشید. این دیدار بدون تماشاگر بود اما مسوولان اجرایی و لیدرهای دو تیم با یکدیگر تنش لفظی پیدا کردند که با دخالت نیروی انتظامی روبرو شد.

پاس‌های کوتاه برای موقعیت گل

هر دو تیم سعی داشتند با ایجاد بازی مالکانه دز میانه میدان کنترل توپ را در اختیار بگیرند و روی دروازه رقیب فشار و خلق موقعیت کنند. از این رو پاس‌های کوتاه بهترین مسیر برای آنها بود تا با ارسال از عمق دفاع ایجاد حمله کنند. هوادار در دقیقه‌های پایانی بازی موقعیت مسلم گلزنی داشت اما جعفرپور دروازه بان شمس آذر مانع از پیروزی میزبان در ۴۵ دقیقه ابتدایی شد.

شایان ذکر است علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال نیز در جایگاه ویژه حضور داشت و بازی را تماشا کرد.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا