ورزشی

تساوی تاجیکستان و اردن در نیمه اول – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال اردن و تاجیکستان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا امروز جمعه ۱۳ بهمن از ساعت ۱۵ در ورزشگاه «احمد بن علی» قطر با قضاوت «فومینگ» چینی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بازی پایاپای و هجومی دو تیم در نیمه اول

تاجیکستان و اردن که از تیم‌های شگفتی ساز این دوره از رقابت‌های جام ملت‌ها بودند امروز در مرحله یک چهارم به مصاف هم رفتند تا تیمی که قرار است راهی نیمه نهایی شود مشخص شود. دو تیم بازی را پایاپای و هجومی آغاز کردند و از همان ابتدای بازی حملات و تاکتیک‌های متعددی را روی دروازه یکدیگر انجام دادند تا به گل برسند اما مدافعان دو تیم اجازه باز شدن دروازه‌ها را ندادند.

حملات ادامه داشت تا اینکه بازیکنان تاجیکستان در دقیقه ۱۵ بازی صاحب موقعیت بسیار خوبی شدند که پاس رو به بیرون را احسان پنجشنبه به تیر دروازه اردن زد تا جدی‌ترین صحنه بازی را شاهد باشیم.

در دقیقه ۲۸ بازیکن تیم فوتبال تاجیکستان در برخورد با بازیکن اردن دچار مصدومیت شد، مصدومیت شدید زویروف باعث شد قدر به همراهی تمش نباشد و تاجیک‌ها یک تعویض اجباری را داشته باشند.

دو تیم بازی کاملاً هجومی را ارائه می‌کردند این بار بازیکنان اردن پشت محوطه جریمه تاجیکستان صاحب موقعیت شدند و بازیکن اردن یک شوت سنگینی به سمت دروازه حریف دروازه‌بان تاجیکی‌ها یعنی یتیموف را به واکنش وا داشت. دفع ناقص یتیموف توپ را به بازیکنان اردنی رساند اما در ادامه باز هم شوت بازیکنان اردن را آنلاین کرد و مانع گلزنی آنها شد.

بازی پایاپای دنبال می‌شد و دو تیم بدون وقفه به روی دروازه‌یکدیگر حمله می‌کردند تا به گل برسند اما دفاع مستحکم تیم‌ها مانع گلزنی شدند تا نتیجه این دیدار در نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا