ورزشی

باید بازیکنان بیشتری از تهران در تیم های ملی پایه وجود داشته باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، میرشاد ماجدی رئیس هیأت فوتبال استان تهران پس از پایان مجمع انتخاباتی و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسئولیت بزرگی بر دوش من است و امیدوارم در کنار همکاران در هیأت رئیسه فوتبال استان تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون فوتبال بتوانیم تغییرات محسوسی را در مدت ۱۸ ماهی که به عنوان مسئول خدمتگزار هستم به وجود بیاوریم. از تمام عزیزانی که به عنوان رفیق در کنار ما نشسته‌اند از و همچنین از مهرداد سراجی، مجید کیومرثی و آن دوستانی که به نفع من از حضور در انتخابات کنار رفتند، تشکر می‌کنم.

او خطاب به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در دو سال گذشته و در بخش استعدادیابی توانستیم بالغ بر ۳۰ هزار کودک را مورد بررسی قرار دهیم. با قاطعیت می گویم که از لحاظ نیروی انسانی در بین ۳ کشور برتر قاره آسیا قرار داریم؛ ما باید فعالیت استعدادیابی در تهران را بیشتر کنیم تا بازیکنان بیشتری از این استان در رده‌های مختلف ملی داشته باشیم.

ماجدی ادامه داد: زمانی که من در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بازی می‌کردم، همیشه ۵، ۶ بازیکن از استان تهران در ترکیب تیم وجود داشت. اکنون به عنوان رئیس کمیته جوانان فدراسیون اذعان می‌کنم که به اندازه انگشتان دست بازیکن تهرانی در تیم‌های ملی پایه وجود ندارد. مهاجرت و نتیجه گرایی باعث این عامل شده که ما از استعدادهای جوانان تهرانی غافل باشیم. این قول را می‌دهم همانگونه که پرقدرت در فدراسیون فوتبال کار کرده‌ام در هیأت فوتبال استان تهران هم فعالیت داشته باشم و انشاالله در کنار تمام مدیران باشگاه‌ها و خود مهدی تاج بهترین اتفاقات را در تهران رقم خواهیم زد.

او در پایان خاطر نشان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا اداره کل ورزش و جوانان استان تهران داشته باشم. باید این دغدغه را داشته باشیم که اگر این دو نهاد خدایی نکرده با هم مشکل داشته باشند ضربه آن را فوتبال پایتخت خواهد خورد. ما از تفکرات و نظرات علی جوادی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران استفاده خواهیم کرد تا یک کار گروهی را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا