حوادث

بازداشت عامل اصلی شهادت سرهنگ پرکاس

آفتاب‌‌نیوز :

مجتبی قهرمانی روز جمعه اعلام کرد: با پیگیری‌های دستگاه قضایی و در نتیجه بیش از چهارماه کار اطلاعاتی و فنی مرزبانی استان هرمزگان در تعامل با سربازان گمنام امام زمان (عج)، مخفیگاه عامل اصلی شهادت شهید مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان در استان یزد شناسایی شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری هرمزگان، وی ادامه داد: به دستور مقام قضایی با اعزام تیم اطلاعات و عملیات مرزبانی استان هرمزگان به استان یزد، در نتیجه همکاری بسیار خوب مسوولان قضایی و انتظامی این استان، فرد مورد نظر در یک عملیات غافلگیرکننده دستگیر و در حال انتقال به هرمزگان است.

قهرمانی تصریح کرد: پیش از این، پنج نفر دیگر از عاملان شهادت سرهنگ پرکاس دستگیر شده بودند که با دستگیری این شرور مسلح به عنوان عامل اصلی این جنایت، تمامی اعضای این باند دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه عواقب بسیار سنگینی در انتظار اخلال گران نظم و امنیت کشور است، خاطرنشان کرد: افرادی که سودای چنین جرایمی را در سر می‌پرورانند، آگاه باشند و بدانند که برخورد دستگاه قضایی با آن‌ها سخت و پشیمان کننده خواهد بود.

رییس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به نقش تعیین‌کننده حافظان امنیت کشور در شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت و تکمیل روند تحقیقات به منظور مشخص شدن زوایای پنهان فعالیت‌های مجرمانه این افراد، از اقدام به موقع و مقتدرانه نهاد‌های امنیتی و انتظامی و همکاری بسیار خوب مقامات و مسوولان قضایی در استان‌های یزد و هرمزگان در این خصوص قدردانی کرد.

سرهنگ شهید مسعود پرکاس «رییس اداره مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان» شامگاه روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، در درگیری با باند اشرار در آب‌های نیلگون خلیج فارس بر اثر اصابت گلوله قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.

شهید سرگرد سعید مریدی «رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان» نیز ۲۱ فروردین ماه امسال در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید و سومین شهید نیروی انتظامی و مرزبانی استان هرمزگان سرگرد شهید “محمدرضا اسدالهی” فرمانده پاسگاه انتظامی چارک شهرستان بندرلنگه است که ۲۱ اردیبهشت ماه امسال در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.

بازداشت عامل اصلی شهادت سرهنگ پرکاس

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا