ورزشی

اینتر، رُم را چهارتایی کرد/ حضور کوتاه آزمون در اولین شکست دروسی

آفتاب‌‌نیوز :

 در دومین بازی از دیدار‌های روز دوم از هفته بیست‌و‌چهارم سری A ایتالیا، تیم‌های رم و اینتر در ورزشگاه المپیکوی شهر رم برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری ۴ بر ۲ اینتر صدرنشین خاتمه یافت.

اینتر اگرچه با گلزنی فرانچسکو آچربی در دقیقه ۱۷ از میزبان خود پیش افتاد، اما با دریافت ۲ گل در دقایق ۲۸ و ۴۴ به ترتیب از سوی جانلوکا مانچینی و استفان الشعراوی، بازنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم، اما شاگردان سیمونه اینزاگی به بازی برگشتند و تنها ۴ دقیقه پس از آنکه بازی از سر گرفته شد توسط مارکوس تورام گل تساوی را زدند. در دقیقه ۵۶ آنجلینو بازیکن رم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اینتر دوباره از گرگ‌ها پیش بیفتد. الساندرو باستونی مدافع پیش تاخته نراتزوری نیز در دقیقه ۳+۹۰ تیر خلاص را به قلب تیم دانیله دروسی شلیک کرد تا پیروزی تیم میهمان مقتدرانه‌تر شود. سردار آزمون، مهاجم ایرانی رم در دقیقه ۸۷ بازی به جای پائولو دیبالا به میدان رفت تا اولین بازی خود را برای جالوروسی تحت هدایت دروسی انجام دهد.

با این نتیجه اینتر ۶۰ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به یوونتوس فاصله خود را با نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌اش به ۷ امتیاز افزایش داد تا گام مهمی به سوی کسب بیستمین اسکودتوی خود برداشته باشد. رم، اما با قبول اولین شکست خود پس از اخراج ژوزه مورینیو و انتصاب دروسی به عنوان جانشین او، ۳۸ امتیازی ماند و فعلاً در رده پنجم باقی می‌ماند.

پیش از این بازی، اما تیم‌های فوتبال لاتزیو و کالیاری به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی را لاتزیو با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان رساند. لاتزیو اکنون با یک بازی کمتر نسبت به رم در فاصله یک امتیاز این تیم در رده ششم قرار دارد.

با این پیروزی و طبق توافق بین اینتر و بولونیا، قرارداد مارکو آرناتوویچ از حالت قرضی به قطعی تبدیل شد. طبق توافق طرفین با کسب اولین امتیاز بعد از ۵ فوریه، قرارداد این بازیکن قطعی شد.

در آخرین بازی امشب سری A از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، ساسولو میزبان تورینو خواهد بود.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا