استان ها

انتخابات، تبلور اراده مردم برای تعیین سرنوشت است

یومیر/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تبلور اراده مردم برای تعیین سرنوشت در مسیر تمدن‌سازی نوین اسلامی است.

علی نظری امروز، ۱۰ اسفندماه، از دانشگاهیان خواست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، مشارکت حداکثری داشته باشند و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یک نظام الهی، توحیدمحور و مردم‌سالار است که سردمدار مبارزه با استکبار فرعونی و نظام سلطه است.

وی تصریح کرد: دشمن با تاکتیک‌ها و روش‌های جنگ شناختی و جنگ نرم، همه ابزارهای رسانه‌ای را به‌کار گرفته است تا ناامیدی و یأس را در جامعه گسترش بدهد و بتواند به اهداف شوم خویش دست پیدا کند.

رئیس دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: اما ملت سربلند ایران اسلامی، همیشه تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) هوشیار است و توطئه‌های دشمنان را با حضور حداکثری در صحنه‌های مختلف، خنثی کرده و ناکام گذاشته است.

نظری اضافه کرد: حضور حداکثری در انتخابات، نماد ایستادگی در برابر خواست‌های دشمنان است و از سوی دیگر، مشارکت حداکثری و انتخاب نماینده اصلح، باعث شکل‌گیری یک مجلس قوی و کارآمد خواهد شد که می‌تواند نظام مسائل و چالش‌های کشور را رفع کند یا کاهش بدهد.

وی بیان کرد: از عموم مردم استان لرستان، به‌ویژه دانشگاهیان دانشگاه لرستان دعوت می‌کنم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، حضور و مشارکت حداکثری داشته باشند تا اقتدار مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بیش از پیش، افزون‌تر شده و دشمنان ناامیدتر شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا