اجتماعی

اضافه شدن ۲۵۰۰ خودرو و آمبولانس به ناوگان امدادی هلال‌احمر

معاون برنامه‌ریزی و امورمجلس جمعیت هلال‌احمر از اضافه شدن ۲۵۰۰ خودرو و آمبولانس به ناوگان امدادی هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش یومیر، نامدار عبدالهیان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه ۱۵۰۰ خودروی امداد به تجهیزات این جمعیت در کشور افزوده شده است، گفت: در راستای افزایش سطح ارائه خدمات این جمعیت به اقشار مختلف مردم، یک هزار دستگاه آمبولانس امداد نیز خریداری شده است.

وی با بیان اینکه امروز مدیریت سازمان امداد ونجات هوایی جمعیت هلال احمر کشور به یکی از فرزندان ایلام سپرده شده است، افزود: در ایام اربعین حسینی ۱۱۰۰ متر ساختمان امدادی و درمانی هلال‌احمر در کمتر از ۶۵ روز در سال جاری، برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی افتتاح و بهره‌برداری شد.

معاون برنامه‌ریزی و امورمجلس هلال‌احمر با اشاره به اینکه هلال‌احمر در راستای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی به عنوان بزرگ‌ترین همایش و اجتماع مسلمانان در سطح جهان، در تلاش برای تقویت زیرساخت‌ها در استان ایلام است، تصریح کرد: با توجه به مرز مهران و استقبال زوار برای تردد از این مرز، با تلاش دبیرکل جمعیت و مجموعه همکاران سال گذشته اعتبارات بسیار خوبی از مجلس برای توسعه زیرساخت‌های این جمعیت در استان‌ها جذب شد.

عبدالهیان با اشاره به اینکه امروز یک نگاه راهبردی و برنامه‌ای به فعالیت‌های هلال‌احمر در کشور وجود دارد، گفت: نقش تجهیزات و امکانات در ارائه خدمات به مردم در هلال‌احمر بسیار مهم است، در سال گذشته ۱۵۰۰ خودروی امداد به تجهیزات جمعیت افزوده شد و همچنین یک هزار دستگاه آمبولانس امداد نیز خریداری شده که به شهرهای استان ایلام نیز یک آمبولانس تعلق خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه ناوگان امداد هوایی این جمعیت باید تقویت شود، بیان کرد: با اعتبارت جدیدی جذب شده، امید می‌رود بتوانیم در استان‌هایی مانند ایلام که در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی داشته و حقی بزرگ بر برگردن جامعه دارند، خدمات ارزنده‌ای در شأن این مردم عزیز ارائه شود.

انتهای پیام

بخش مطالب اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر مسائل تربیتی و آموزشی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا