ورزشی

آمده‌ام چالش های باشگاه را بر طرف کنم/ باید در حد نام فولاد باشیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، بهرام رضائیان با حضور در جمع عوامل تیم فوتبال فولاد گفت: این افتخار نصیب بنده شده که وارد باشگاه بزرگ و خوشنام فولاد خوزستان شوم. با علم به گذشته و افتخارات زیادی که فولاد داشته برای هر کسی باعث افتخار است که در این باشگاه خدمت کند. فولاد خوزستان در مهد فوتبال ایران، در خوزستان همیشه افتخار کسب کرده و همه عزیزان دوست دارند که فولاد به جایگاه گذشته و روزهای اوج بازگردد و به همین خاطر همه ما دوست داریم که قهرمان شویم.

وی در ادامه به شاگردان مارتینز گفت: ما خیلی به شما امید داریم، شما در باشگاه‌های دیگر هم فعالیت کرده‌اید و می‌دانید که باشگاه در حال حاضر یکسری مشکلات دارد اما با توجه به اینکه فولاد ساختار خوبی دارد می‌شود در ادامه اتفاقات خوبی رقم زد. هیئت مدیره و در رأس آقای دکتر رضایی و آقای ابراهیمی مدیرعامل گروه فولاد امروز این دلگرمی را به بنده دادند که همه این چالش‌ها را رفع کنم. من هم از طرف باشگاه و همه شما بازیکنان به این عزیزان قول دادم که باشگاه را به مسیر موفقیت برگردانم. باشگاه دچار یکسری چالش‌ها شده ولی ما اطمینان داریم که با خودباوری می‌توانیم به همراه آقای مارتینز سرمربی بادانش، شما بازیکنان و هواداران خونگرم خودمان نتایج خوبی کسب کنیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه فولاد خوزستان در پایان گفت: امیدوارم که ورود بنده به فولاد بتواند حداقل کمکی به این مجموعه کند. البته کار اصلی و مهم بر دوش شما بازیکنان است که در زمین مسابقه بازی می‌کنید. ما هم با تمام وجود به شما کمک می‌کنیم تا تمامی مشکلات تیم را با کمک هیأت مدیره رفع کنیم. برای شما بهترین آرزوها را دارم. مردم خوزستان و هواداران با این تیم زندگی می‌کنند، با این تیم خوشحال می‌شوند و ناراحت می‌شوند و امیدوارم تیمی در حد لیاقت مردم بزرگ خوزستان و نام فولاد باشیم.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا