اقتصادیکسب و کار ایرانی

برای ارسال کالا فروشگاه اینترنتی با کدام شرکت پستی کار کنم ؟

امروزه فروشگاه های اینترنتی حرف اول را در خرید و فروش کالاها می زنند. بسیاری از افراد با توجه به مزایایی که خرید اینترنتی دارد، آن را به خرید حضوری ترجیح می دهند. این که نیازی نیست زمان زیادی را در فروشگاه های مختلف برای خرید کالای خود سپری کنند و اینکه به راحتی می توانند، بدون محدودیت از هر جا که می خواهند خرید کنند، دو دلیل اصلی برای روی آوردن افراد به خرید اینترنتی و به دنبال آن، رواج فروشگاه های اینترنتی می باشد.

یکی از چالش های اصلی برای فروشگاه های اینترنتی، انتخاب روش ارسال می باشد. می توان گفت تقریبا به همان اندازه که کیفیت کالا مهم است، کیفیت ارسال شامل هزینه ارسال، تحویل به موقع، امنیت ارسال و … نیز برای موفقیت شما در کسب و کار تجارت الکترونیک مهم است و باید به آن توجه ویژه داشته باشید. روشی که اغلب فروشگاه های اینترنتی از آن برای ارسال کالای خود از آن استفاده می کنند، استفاده از شرکت های پست خصوصی است که علاوه بر استفاده از خدمات شرکت ملی پست، مزایایی هم نسبت به آن دارد و به عبارتی کم وکاستی آن را پوشش داده است.

عوامل موثر در انتخاب شرکت پستی ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی

در انتخاب شرکت پستی ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی باید آنها را با هم مقایسه کنید. در مقایسه شان با یکدیگر، موارد زیر را در نظر بگیرید:

تحویل به موقع

ارائه خدمات تحویل به موقع برای برآورده کردن انتظارات مشتریان بسیار مهم است. یکی از چالش های ارائه خدمات در فروشگاه های آنلاین،  تحویل به موقع کالا به مشتریان است. مشتریان انتظار دارند سفارش خود را در اسرع وقت دریافت کنند.

اهمیت موضوع گاهی اوقات بسیار زیاد و اجتناب ناپذیر است، برای مثال ممکن است لازم باشد سندی ظرف 24 ساعت امضا و تحویل شود تا از نظر قانونی قابل پذیرش باشد.

هزینه ارسال

تقریبا همه مشتریان، هزینه ارسال را مهم می دانند و ممکن است بعد از اینکه از هزینه بالای ارسال مطلع شوند، از خرید خود منصرف شوند. در همین زمینه گاهی بعضی از فروشگاه ها با اتخاذ سیاست ارسال رایگان، موفقیت های زیادی در افزایش مشتریان کسب می کنند.

ایمن بودن ارسال

انتخاب نحوه ارسال کالا در ایمنی کالای ارسالی نقش بسزایی دارد. برخی از فروشگاه های اینترنتی با کالاهایی سر وکار دارند که در صورت عدم رعایت اصول و دقت کافی در حین حمل و ارسال، دچار آسیب می شوند. بسته بندی مناسب نیز برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به کالاها بسیار حائز اهمیت است.

ایجاد سهولت برای دارندگان فروشگاه اینترنتی

بسیار ایده آل است که روش انتخابی شما برای ارسال کالا، صرفا بر حمل و نقل کالا تمرکز نداشته باشد و  امکاناتی را برای سهولت شما به عنوان صاحبان فروشگاه اینترنتی فراهم کند. به عنوان مثال کالاهای شما را از درب انبار یا فروشگاه تان تحویل بگیرد و شماا را از مراجعه حضوری برای ارسال کالا بی نیاز کند، یا با داشتن انبارهایی در مکان های بهینه، به شما در تسریع تحویل کالا و افزایش رضایتمندی مشتریان تان کمک کند.

ایجاد امکان پرداخت در محل برای مشتریان فروشگاه اینترنتی

ایجاد این امکان، یک ویژگی ممتاز برای فروشگاه شما به شمار می آید؛ چرا که خیلی از افراد به دلیل ترسی که از خرید اینترنتی و کلاهبرداری های احتمالی در این زمینه دارند، ممکن است هیچ وقت آن را تجربه نکنند یا منتظر فروشگاهی باشند که امکان پرداخت در محل داشته باشد. پس با بهره گیری از این امکان، این مشتریان را از دست ندهید.

بهترین شرکت پستی ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی

استفاده از خدمات شرکت پایگان، به عنوان بهترین شرکت پستی ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی میتواند به شما در رونق روزافزون کسب وکارتان کمک فراوانی نماید. این شرکت تجربیات فراوانی در تمامی موضوعات و زمینه های ارسال کالا دارد و با ارائه تمامی خدمات لجستیک می تواند یاری رسان شما در هر بخش که نیاز است، باشد. تعدادی از این خدمات لجستیک در ادامه آورده شده است:

  • خدمات انبارداری شامل تدارک فضای مناسب برای ذخیره کالا و انبارداری بهینه
  • خدمات پرداخت در محل و دریافت وجه از مشتری بعد از تحویل کالا به او
  • خدمات بسته بندی شامل انجام بسته بندی اولیه و ثانویه و استفاده از ملزومات مناسب در این زمینه
  • خدمات ارسال شامل: ارسال پستی- ارسال 24 ساعته به تهران. ارسال به شهرستان با نمایندگی
  • خدمات ویژه لجستیک شامل: ارسال مجدد، پردازش کالاهای برگشتی، تعویض و مرجوع سفارشات ارسال شده
  • و ….

اگر شما هم در زمینه ارسال کالاهای تان یا هر موضوع دیگری در فروشگاه اینترنتی با مشکلاتی رو برو هستید و یا به تازگی تصمیم به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی گرفته اید، از خدمات شرکت پایگان غافل نشوید.

آدرس دفتر:

تهران، خیابان طالقانی غربی، بعد از میدان فلسطین، خیابان فریمان، کوچه ملک، پلاک ١٦

آدرس سایت:   https://payegan.ir/

تلفن: 54124 -021   و   66465122-021

دکمه بازگشت به بالا