اقتصادیکسب و کار ایرانی

باتری‌های 60 آمپر مناسب چه ماشین‌های هستند؟

از آنجایی که خودروهای ایرانی و خارجی سیستم برق متفاوتی برخوردار شده‌اند و در هر کدام از آنها میزان مصرف برق برای حرکت خودرو متفاوت است باید باتری‌ها را با آمپر و ولتاژ‌های مختلف تولید کرد. میزان ظرفیت باتری اهمیت بسیار زیادی در هنگام خرید این محصول خواهد داشت.

 زمانی که شما می‌خواهید یک باتری را بخرید باید به ولتاژ آن توجه کنید تا با خودروی شما سازگاری داشته باشد. باتری‌های ۶۰ آمپر برای خودروهای مناسب هستند که میزان مصرف برق پایین و یا متوسطی دارند. همانطور که می‌دانید شرکت‌های بسیار زیادی وجود دارند که انواع باتری ۶۰ آمپر را تولید می‌کنند. اگر بخواهید یک باتری مناسب را برای خودروی خودتان خریداری کنید باید به برند محصول و کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید. برای شناخت خودروهایی که با باتری‌های ۶۰ آمپر سازگاری دارند این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

باتری ۶۰ آمپر یعنی چی؟

عدد ۶۰ ظرفیت باتری را نشان می‌دهد. باتری‌های ۶۰ آمپر با ولتاژ ۱۲ تولید می‌شود. این یعنی یک باتری ۶۰ آمپر درهر ساعت ۲۰ آمپر را  تامین می‌کند. ظرفیت باتری‌ها تاثیر بسیار زیادی برای سیستم برق رسانی خودرو دارند. در این سیستم مهمترین قطعه باتری است که باید از کیفیت بالایی برخوردار شود و بتواند با توجه به میزان مصرف برق خودرو، برق لازم را تامین کند.

 در صورتی که یک باتری دچار مشکل شود نمی‌تواند برق مورد نظر خود را استخراج کرده و ماشین روشن نخواهد شد. گاهی اوقات نیاز است که به شما به باطری سازی مراجعه کرده و باتری خودرو را شارژ کنید. این کار باعث می‌شود که برق مورد نیاز شما از طریق باتری برای خودرو فراهم شود.

باتری 60 آمپر و خودروهای سازگار با آن

اینکه باتری ۶۰ آمپر برای چه خودروهایی مناسب است باید با توجه به میزان مصرف برق خودروها سنجیده شود. از آنجایی که تنوع خودروها بسیار بالا است نمی‌توان به طور قطع بیان کرد که تنها باید از یک باتری ۶۰ آمپر برای خودرو خود استفاده کنید. گاهی اوقات می‌توان باتری‌ها را با آمپرهای کمتر و یا بیشتر و با توجه به نوع تولید کننده خودرو نیز برای آنها مورد استفاده قرار داد.

 در حالت کلی باتری‌های ۶۰ آمپر برای خودروهایی که دارای برق متوسطی هستند مانند پژو ۲۰۰۸، اچ سی کراس، وانت آریسان، توسان، آریزو ۵، جک، تویوتا کمری، ریو، لیفان، ام وی ام، تندر ۹۰، کیا سراتو و غیره مناسب هستند. اگر شما هم دارنده یکی از خودروهای فوق هستید به راحتی می‌توانید با خیال راحت یک باتری ۶۰ آمپر را برای خودرو خودتان انتخاب کنید. در صورتی که شما به درستی از یک باتری نگهداری کنید می‌توانید طول عمر آن را افزایش دهید.

عمر باتری 60 آمپر چقدر است؟

در حالت طبیعی عمر مفید اکثر باتری‌های خودرو بین دو تا سه سال است. اگر خودرو در زمان ۲ الی ۳ سال معادل ۵۰ هزار کیلومتر را طی کند ظرفیت باتری تمام خواهد شد. اگر بتوانید از باتری‌ها به درستی مراقبت کنید می‌توانید باعث افزایش طول عمر آنها شوید. سعی کنید از تجهیزات جانبی برقی کمتر استفاده کنید و زمانی که خودروی شما خاموش است چراغ‌های خودرو خاموش باشند.

 در صورتی که در هوای سرد فشار زیادی به خودروی خودتان وارد نکنید باعث می‌شود که باتری طول عمر بیشتری پیدا کند. باتری‌ها در انواع مختلف اسیدی و اتمی تولید می‌شوند. این تنوع باعث شده که ویژگی‌های مختلفی در باتری‌ها وجود داشته باشد. امروز اکثر باتری‌ها از نوع اتمی هستند و بسیاری از افراد باتری اتمی را برای خودشان انتخاب می‌کنند. برای خرید باتری ۶۰ آمپر باید به نکات مختلفی هم توجه داشته باشید.

در انتخاب باتری باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مهمترین قطعه در سیستم برق‌رسانی خودرو باتری است که باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید. یکی از نکات مهم در خرید باتری ولتاژ آن است که باید با خودرو شما سازگار باشد. از نکات مهم دیگر می‌توان به قدرت دینام برای شارژ باتری و فضای موجود برای قرار دادن باتری هم اشاره کرد.

 از آنجایی که باتری‌ها با سایزهای مختلفی تولید می‌شوند شما باید نوعی را انتخاب کنید که بتوانید آن را به راحتی درون خودرو قرار داده و فضای مناسبی داشته باشد. از نکات مهم دیگر برای خرید می‌توان به برند این محصول نیز اشاره کرد. انتخاب برندهای با کیفیت که دارای گارانتی هستند به شما کمک می‌کند تا بتوانید از مزیت‌های بیشتری برخوردار شوید. از نکات مهم دیگر برای خرید این محصول می‌توان به روش خرید هم اشاره کرد. در صورتی که شما قرارداد غیر حضوری را برای خودتان انتخاب کنید می‌توانید از مزیت‌هایی مانند صرفه‌جویی در وقت و هزینه برخوردار شوید.

بهترین برندهای باتری ۶۰ آمپر

باتری‌های ۶۰ آمپر توسط شرکت‌های مختلفی تولید می‌شوند. از شرکت‌های مطرح که این باتری‌ها را با کیفیت بالا تولید می‌کنند می‌توان به شرکت سپاهان باتری، صبا باتری، آذرباتری، وایا باتری و غیره اشاره کرد. هر کدام از این شرکت‌ها محصولات خود را با برندهای مختلفی وارد بازار می‌کنند که ویژگی‌های گوناگونی دارند. در صورتی که شما بخواهید بهترین برندهای باتری را برای خودتان انتخاب کنید باید به سایت یک مجموعه معتبر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. ما به شما توصیه می‌کنیم که مجموعه باتری ایراندوست را برای خرید خود انتخاب کنید. خرید انواع باتری‌های ۶۰ آمپر خودرویی توسط این مجموعه با قیمت بسیار مناسبی انجام خواهد شد.

خرید از باتری ایراندوست چگونه است؟

برای خرید از باتری ایراندوست کافی است به سایت این مجموعه مراجعه کنید و با توجه به نیازی که دارید یک باتری را انتخاب نمایید. باتری‌های ۶۰ آمپر توسط این مجموعه با تنوع بسیار بالایی به فروش می‌رسند. یکی از این محصولات که باتری ۶۰ آمپر ویگور نام دارد با کیفیت بالا توسط این مجموعه به فروش می‌رسد که برای خرید آن می‌توانید به صورت غیرحضوری سفارش خود را ثبت کنید.

 این شرکت روش غیرحضوری را برای شما فراهم کرده تا خرید باتری ۶۰ آمپر رونیز با سرعت بسیار بالایی برایتان انجام شود. اگر می‌خواهید برندهای دیگر را برای خودتان خریداری کنید هم کافی است در سایت این مجموعه محصول خود را جستجو کرده و به راحتی یک باتری ۶۰ آمپر با کیفیت را در اختیار بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا