حوادث

کشف ۴۳ تن پیش‌ساز مواد محترقه از ۲ انبار در تهران

سازمان اطلاعات پلیس تهران از پلمب دو انبار حاوی مواد پیش ساز نارنجک‌های دست‌ساز و کشف نزدیک به ۴۳ تن اکلیل سرنج و پودر آلومینیوم خبر داد.

به گزارش یومیر، سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در آستانه چهارشنبه‌سوری اعلام کرد:‌ روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران گزارشی  مبنی بر تهیه و تولید مواد پیش سازمواد منفجره و محترقه در انبارهایی  واقع در شورآباد کهریزک دریافت کردند که با توجه به نزدیکی چهارشنبه آخر سال موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت. 

در همین راستا نیز تیمی از ماموران پلیس اماکن پس از شناسایی انبارهای موصوف و هماهنگی با مرجع قضائی  ابتدا به یکی از این انبار ها اعزام و در بازرسی  از آن موفق به کشف ۳۵ تن و ۵۲۵کیلوگرم اکیل سرنج شدند. در ادامه از انبار دیگر که منتسب به مالک همین انبار بود نیز بازدید شد که در جریان آن مقدار هفت تن و ۴۵۰ کیلوگرم از مواد پیش ساز موصوف کشف و توقیف شد.

برابر اعلام پلیس پایتخت در مجموع  از هر دو انبار مذکور ۴۲ تن و ۹۷۵ کیلو گرم اکلیل سرنج و پودر آلومینیوم کشف شد. هر دو انبار نیز تا زمان تعیین و تکلیف پرونده قضائی پلمب و مواد کشف شده توقیف شد.

مطالب پیشنهادی:

ویدیو/ اجرای سراسری کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک»

کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» در سراسر کشور اجرا می‌شود

هشدار پلیس به مخلان آرامش در چهارشنبه‌سوری/ برخورد با فروش موادمحترقه غیرمجاز

پیش از این سرهنگ علی همه‌خانی، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس تهران از برخورد با فروشندگان موادمحترقه و مخلان نظم و آرامش مردم در چهارشنبه‌سوری خبر داده بود.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا