علمی و پزشکی

چهره تهاجمی تازه‌ترین مدل شاسی بلند نام‌آشنای نیسان در ایران/ عکس

شرکت نیسان در آوریل سال ۲۰۱۴ برای نخستین بار از نسل سوم شاسی بلند مورانو پرده برداشت و آن را به بازار آمریکا عرضه کرد. این خودرو که یکی از قدیمی‌ترین شاسی بلندهای عرضه شده در بازار آمریکا محسوب می‌شود و در ایران هم ماشین شناخته‌شده‌ای است.

معرفی نیسان مورانو ۲۰۲۴

نیسان تیپ پایه S نیسان مورانو 2024 را حذف کرده و اکنون تیپ پایه این خودرو همان تیپ SV خواهد بود. تیپ SV که نسخه محرک جلو است 39 هزار و 255 دلار قیمت دارد که نیسان قیمت آن را نسبت به نسخه سال قبل 760 دلار افزایش داده است.

چهره تهاجمی تازه‌ترین مدل شاسی بلند نام‌آشنای نیسان در ایران/ عکس

البته بخشی از این افزایش قیمت به افزایش هزینه حمل تا مقصد مربوط می‌شود که از ۱۲۹۵ دلار سال قبل به ۱۳۳۵ دلار در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

امکانات رفاهی و ایمنی

نیسان برای شاسی بلند قدیمی مورانو در مدل 2024 نسبت به سال قبل تغییرات خاصی را در نظر نگرفته و فقط تیپ SV این خودرو اکنون به شکل استاندارد از سقف پانوراما بهره می‌برد.

نیسان مورانو 2024 بر اساس نوع تیپ به امکاناتی متعددی چون سیستم اطلاعاتی سرگرمی نیسان کانکت با اندروید اتو و اپل کارپلی، کنترل تهویه اتوماتیک دو منطقه‌ای، چراغ‌های جلو و عقب LED، سیستم صوتی پریمیوم Bose با 11 بلندگو، نورپردازی داخلی LED، تریم طرح چوب، صندلی‌های چرمی با دوخت الماسی و رینگ‌های 20 اینچی مجهز شده است. تمام تیپ‌های این خودرو نیز به پکیج Safety Shield 360 نیسان شامل سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده مجهز شدند.

چهره تهاجمی تازه‌ترین مدل شاسی بلند نام‌آشنای نیسان در ایران/ عکس

مشخصات فنی

نیسان مورانو 2024 همانند قبل از موتور 3.5 لیتری V6 تنفس طبیعی بهره می‌برند که دارای تکنولوژی زمان‌بندی متغیر سوپاپ بوده و می‌تواند قدرتی برابر با 260 اسب بخار را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس CVT به چرخ‌های جلو یا تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در یومیر مراجعه کنید.

۵۸۵۸

تیم تحریریه علمی پزشکی

من به عنوان یک نویسنده علمی و پزشکی، تمام تلاشم را می‌کنم تا با ارائه مطالبی قابل فهم و مفید، به شما در درک بهتر مسائل سلامتی کمک کنم و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهم تا بهترین اقدامات را در این زمینه انجام دهید.
دکمه بازگشت به بالا