ورزشی

واکنش باشگاه استقلال به ادعای جعل امضا + عکس

آفتاب‌‌نیوز :

هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص شکایت از مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره توسط علیرضا خانی عضو هیات مدیره این باشگاه بیانیه‌ای را منتشر کرد.

با سلام و عرض ادب خدمت هواداران عزیز باشگاه استقلال ایران 

احتراما پیرو نشر متن شکواییه یکی از اعضای هیات مدیره علیه مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره باشگاه باستحضار میرساند:

صاحبان امضای مجاز در باشگاه استقلال جهت امضای اسناد تعهدآور، مدیرعامل به همراه یکی از اعضای هیات مدیره و آنلاین باشگاه است.

از اینرو، انحصار امضای دوم هرگز در اختیار آقای علیرضا خانی نبوده و به همین جهت وقتی ایشان از امضای قرارداد خودداری کرد، عضو دیگر هیات مدیره قرارداد را امضا کرد.

 لازم به ذکر است این تغییر و جابجایی امضای دوم به عنوان متمم با هولوگرام و کد رهگیری در قرارداد ثبت شده است.

ضمنا سابقا اکثریت هیات مدیره طبق یک مصوبه اختیار امضای دوم را به عضو موظف و نایب رییس هیات مدیره آقای فرشید سمیعی تفویض کردند. در حالیکه گفته شده امضای آقای سمیعی روی امضای خانی زده، در سند منتشر شده امضای آقای سمیعی در کادری قرمز مشخص شده که با فاصله زیادی با امضای آقای خانی در بخش متمم قرارداد، قرار دارد.

هیات مدیره باشگاه استقلال ایران خروج اسناد و مدارک توسط عضو شناخته شده و متخلف منجمله اسناد ناقصی که منتج به تشکیل پرونده علیه باشگاه استقلال شده را به شدت محکوم کرده و از مدیرعامل محترم درخواست پیگیری این موضوع و تحت تعقیب قراردادن فردخاطی تا حصول نتیجه را دارد.

هیات مدیره باشگاه استقلال در این مقطع که آرامش در باشگاه حکمفرما است و تیم در صدر جدول لیگ برتر شرایط خوبی دارد، هرگونه تنش و تشنج که منجر به تخریب آرامش باشگاه استقلال شود را محکوم می‌کند. بدون شک این هجمه‌ها به شکل هدفمند و به قصد تخریب استقلال صورت می‌گیرد و هواداران فهیم استقلال مراقب این تحرکات باشند.

 همچنین از نهاد‌های نظارتی تقاضای پیگیری و برخورد با فرد خاطی را داریم.

 در خبری که منتشر شد، خانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با طرح شکایت در مراجع قضایی، علی خطیر مدیرعامل و فرشید سمیعی عضو هیات‌مدیره این باشگاه را به جعل امضا و اثر انگشت خود متهم کرد.

بر این اساس خانی در شکایت خود نوشته است که باشگاه استقلال با انعقاد قراردادی به عنوان مستاجر با فردی به عنوان موجر، امضا و اثر انگشت او را در این قرارداد ثبت کرده، در حالی که او از انعقاد قرارداد مطلع نبوده و هرگز آن قرارداد را امضا نکرده و اثر انگشتی را هم ثبت نکرده است. خانی در این شکایت صراحتا علی خطیر و فرشید سمیعی را به جعل متهم کرده است.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا