علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

مقایسه بین داروهای شیمیایی و گیاهی برای درمان مشکلات جنسی

قرص ایکس اید گلدن لایف یکی از بهترین مکمل‌های گیاهی مخصوص تقویت میل جنسی مردان است. این کپسول هیچ‌گونه عوارض خطرناکی برای بدن ندارد، چرا که عصاره گیاهانی مانند و مینرال‌هایی مثل روی و سلنیوم ترکیبات کپسول ایکس اید را تشکیل می‌دهند. مهم‌ترین تأثیر این کپسول تقویت و افزایش میل جنسی مردان است که در کنار آن باعث بهبود و درمان قدرت نعوظ می‌شود و همچنین خستگی‌ها و کوفتگی بدن را بر طرف می‌کند.

بنابراین شما می‌توانید با مصرف داروی ایکس اید می‌توانید ناتوانی‌های جنسی خود را بدون ایجاد کوچک‌ترین عوارض درمان کنید و شما میتوانید این محصول را از فروشگاه تیمارطب تهیه کنید. در این مقاله می‌خواهیم با بررسی موضوعات زیر به شما بگوییم چگونه و از چه راه‌هایی می‌توانید میل جنسی خود را افزایش دهید. با ما همراه باشید.

موضوعاتی که به بررسی آن می‌پردازیم عبارتند از:

 • چگونه میل جنسی‌مان را افزایش دهیم؟
 • راه‌های افزایش میل جنسی در مردان
 • افزایش قدرت نعوظ در مردان
 • بهترین قرص تقویتی برای مردان
 • برای  چه قرصی بخوریم؟

شرایط زندگی، وضعیت روحی و روانی، برنامه تغذیه و رژیم غذایی، سطح سلامت و میزان سن از جمله عواملی که می‌تواند بر میل جنسی افراد تأثیر بگذارد. به طور کلی آنچه که موجب کاهش میل جنسی در انسان‌ها می‌شود، خستگی بدن، افسردگی و کسالت است. شما برای این که از تأثیرات این عوامل بر میل جنسی خود جلوگیری کنید، باید به رعایت برخی از موارد توصیه شده بپردازید. افزایش میل جنسی شما بستگی به برنامه و فعالیت‌های پیرامون زندگی شما دارد.
انجام انواع فعالیت‌ها و تحرکات بدنی، رعایت رژیم مناسب غذایی و مصرف انواع میوه، سبزیجات و مواد پروتئینی، دوری از استرس و ترک دخانیات و جلوگیری از مصرف الکل از جمله مواردی هستند که با رعایت آن‌ها می‌توانید میل جنسی خود را تقویت کنید. راه‌های متفاوتی برای افزایش میل جنسی در مردان وجود دارد که در ادامه مقاله می‌خواهیم در مورد آن‌ها صحبت کنیم؛ بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا با راهکارهای افزایش میل جنسی در مردان را آشنا شوید.

بهترین و موثرترین راه‌های افزایش میل جنسی در مردان

برای افزایش میل جنسی خود در کنار مصرف قرص ایکس اید گلدن لایف، می‌توانید از روش‌های متفاوتی استفاده کنید. این روش‌ها علاوه بر تأثیرگذاری بالا و نداشتن عوارض می‌تواند موجب تقویت میل جنسی شما شود، بدون اینکه حتی به پزشک مراجعه کنید. توجه داشته باشید که میزان فشار خون در کارایی دستگاه تناسلی شما تأثیر می‌گذارد، در نتیجه باید از فعالیت درست و منظم سیستم گردش خود خود مطمئن شوید. به طور کلی مواد غذایی مفید برای سیستم قلب و عروق، باعث تقویت و افزایش میل جنسی شما می‌شود.

راه‌های افزایش میل جنسی در مردان عبارت‌اند از:

 • فعالیت منظم و تحرکات ورزشی روزانه جهت آماده‌سازی و بهبود سیستم ایمنی و قلب و عروق
 • مصرف انواع میوه‌ها و سبزیجات برای افزایش گردش خون، به ویژه موز، فلفل، سیر و پیاز
 • مصرف انواع غذاهای مفید و سرشار از پروتئین مانند ماهی، روغن زیتون و آووکادو که حاوی اسیدهای چرب امگا3 می‌باشد
 • مصرف انواع ویتامین‌ها به ویژه ویتامین B1 که در خوراکی‌هایی مانند بادام زمینی و لوبیا به وفور یافت می‌شود
 • کاهش اضطراب و دوری از شرایطی که برای شما استرس به همراه می‌آورد
 • ترک عادت‌های بد مانند مصرف دخانیات و مصرف بیش از حد الکل

همان طور که اشاره کردیم شما می‌توانید در کنار مصرف قرص ایکس اید گلدن لایف از این روش‌های کاربردی جهت افزایش میل جنسی خود استفاده کنید. در ادامه مقاله اطلاعاتی راجع به افزایش قدرت نعوظ در اختیار شما خواهیم گذاشت.

افزایش قدرت نعوظ در مردان با قرص ایکس اید گلدن لایف چگونه امکان پذیر است؟

در برخی از مواقع ممکن است مشکلاتی پیرامون نعوظ شما ایجاد شود و شما نقش در آن نداشته باشید، اما همان طور که اشاره کردیم عملکرد خوب دستگاه تناسلی از گردش و جریان خون در بدن تأثیر می‌گیرد. برخی از بیماری‌های قلبی و عروقی و دیابت می‌توانند نعوظ را سخت کنند. البته با آمدن داروهایی مانند کپسول ماکاویت ام بسیاری از مسائل مرتبط با افزایش میل جنسی و تقویت نعوظ در مردان بهبود یافته است.
اما مهم‌ترین موضوعی که موجب ایجاد مشکل در نعوظ می‌شود، ترس و اضطراب است. داروهایی مانند قرص ایکس اید گلدن لایف و قطعاً روی درمان و افزایش میل جنسی تأثیر می‌گذارند، اما تا زمانی میزان اضطراب و استرس شما رو به افزایش باشد، مصرف این داروها چندان تأثیر و کارایی ندارند.
ریشه اختلال در نعوظ ایجاد اضطراب است که از تکامل ما سرچشمه می‌گیرد؛ بنابراین باید برای درمان و تقویت نعوظ به پزشک مراجعه کنید تا راهکارهای درست درمان را به شما توصیه کند. برخی از روش‌های درمانی و یا مصرف خودسرانه داروهای مختلف می‌تواند عوارض خطرناکی را برای شما به همراه داشته باشد. در نتیجه دقت کنید که همه چیز باید تحت نظر پزشک کنترل شود.

استفاده از روش‌هایی مانند هورمون تراپی، مصرف داروهای خوراکی انواع قرص‌ها و کپسول‌ها، ایمپلنت‌های جراحی، شاک ویو تراپی و مصرف مکمل‌های گیاهی می‌تواند موجب افزایش قدرت نعوظ در مردان شود.

 • هورمون تراپی: تزریق هورمون تستوسترون یا اعمال ژل‌هایی روی پوست شما برای افزایش میل جنسی
 • مصرف انواع داروهای خوراکی: انواع قرص‌های ویاگرا، لویترا و سیالیس با توجه نسخه پزشک
 • جراحی ایمپلنت: قرار دادن پمپ دستی برای تقویت نعوظ در دستگاه تناسلی و یا جراحی پروتز و ایجاد نرمی در این قسمت
 • روش نوین شاک ویو تراپی: ایجاد شوک جهت افزایش گردش خون و بهبود اختلال نعوظ
 • مصرف مکمل‌های تولید شده از ترکیبات گیاهی: داروهای افزایش میل جنسی در مردان که باید مورد تأیید پزشک باشند.

توجه داشته باشید که انواع داروهای تقویت میل جنسی و مکمل‌های گیاهی نباید بدون تجویز پزشک مصرف شوند.

بهترین قرص تقویتی برای مردان چیست؟ (قرص ایکس اید گلدن لایف)

در بین انواع داروها و مکمل‌های گیاهی، کپسول ماکاویت ام به عنوان یکی از بهترین داروهای افزایش میل جنسی در مردان شناخته شده است. این کپسول که سرشار از انواع ویتامین‌ها، مینرال‌ها و 19 آمینواسید مؤثر و مفید می‌باشد، می‌تواند تا حد زیادی سوخت و ساز بدن را افزایش دهد و موجب تولید انرژی در بخش‌های مختلف بدن شود. از دیگر ترکیبات موجود در ایکس اید می‌توان به آرژنین اشاره کرد. این اسید آمینه ضروری که در فرمولاسیون این کپسول وجود دارد، باعث افزایش گردش خون و باز شدن رگ‌های خوبی می‌شود. با افزایش خون رسانی به دستگاه تناسلی در مردان، نعوظ از کیفیت و قدرت بهتری برخوردار می‌شود.

آرژنین یکی از مواد مقوی و تأثیرگذار در ایکس اید است که علاوه بر تقویت قوای جنسی در مردان، می‌توان زودانزالی و اختلالات پیرامون نعوظ را به راحتی درمان کند. آرژنین به عنوان یک مکمل جهت افزایش و تولید اسپرم برای زوج‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از ترکیبات مؤثر در کپسول ایکس اید، روی به عنوان یک عنصر مهم و ضروری و سلنیوم به عنوان یک مینرال سرشار از خواص آنتی‌اکسیدانی است که قدرت نعوظ را در مردان تقویت می‌کند.

همان طور که گفتیم در ترکیبات مقوی این دارو از عصاره گیاه ماکا استفاده شده است. گیاه ماکا یا جنسینگ پرویی، از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و به عنوان یک دارو تقویتی مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد. این گیاه انرژی زا مناسب همه افرادی است که می‌خواهند میل جنسی خود را تقویت کنند. قدرت غذایی و تأثیرگذاری این گیاه به قدری بالا است که برخی از ورزشکاران از آن به جای آستروئیدهای آنابولیک استفاده می‌کنند.

بهترین راهکار برای افزایش میل جنسی شما چیست؟

با توجه به این که در این مقاله با راهکارهای متفاوت و روش‌های نوین درمانی جهت افزایش میل جنسی در مردان آشنا شدید، اکنون نوبت شماست که نظر خود را درباره بهترین مکمل‌ها و دارویی‌های گیاهی افزایش میل جنسی و قدرت نعوظ در مردان را به ما بگویید. به طور کلی توصیه می‌کنیم در برنامه روزانه خود فعالیت‌های ورزشی و رژیم غذایی سالم را قرار دهید و در صورتی که احساس کردید به مکمل‌های دارویی مانند کپسول ایکس اید نیاز دارید، پیش از خرید و مصرف خودسرانه آن داور، به پزشک مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که داشتن ، لزوماً برای هر دو طرف خوشایند نیست و بهتر است برای تقویت میل جنسی، از راه‌های دیگر استفاده کنید. 

 محصولات بیشتر در ترب

دکمه بازگشت به بالا