استان ها

مطالبه گری‌ها، تسهیل گری را به همراه دارد

به گزارش خبرگزاری یومیر استان سمنان، امیر کرم زاده روز دوشنبه 4 دی‌ماه ۱۴۰۲ در نشست با جمعی از مطالبه گران با تأکید بر اینکه در دولت سیزدهم، مطالبه گران شهر سمنان با انصاف به مطالبه گری پرداخته‌اند، گفت: یکی از اتفاقات خوب در استان سمنان، مطالبه گری درست است که درخواست‌های به‌حق شهروندان از سمت فعالان و مطالبه گران منتقل می‌شود که این امر موجب درک بهتر خواسته‌های مردمی و تصمیم‌گیری آسان برای انجام امور است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان همراهی و همدلی مطالبه گران با اداره کل میراث فرهنگی در این استان را یک برگ برنده دانست و افزود: حساسیت‌های اجتماعی و دغدغه مندی در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ارائه خدمات عملکرد مطلوب از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، نقشی مؤثر دارد.

امیر کرم زاده بزرگ‌ترین پشتوانه این اداره کل را حمایت‌های مردمی بیان کرد و گفت: همواره از این ظرفیت در راستای توسعه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان استقبال می‌شود.

او افزود: با آغوش باز پذیرای نقدهای مثبت و انتقادات مطالبه گران هستیم و البته انتظار هم داریم در صورت امکان در کنار هر نقد و انتقادی، راهکار و پیشنهادی قابل‌اجرا نیز ارائه شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: انتظار داریم اطلاع‌رسانی، مطالبه گری و انعکاس به‌موقع خبرها و نظارت دقیق و جسورانه شما مطالبه گران همواره در تمامی زمینه‌ها همراه باشد.

در این نشست مطالبه گران و فعالان فضای مجازی نیز ضمن بیان دغدغه‌های خود، از عملکرد شایسته مدیرکل و معاونان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان تقدیر و تشکر کردند و ابراز داشتند که اقدامات بی‌نظیری در طی دوساله اخیر در استان سمنان انجام‌شده است.

46

دکمه بازگشت به بالا