ورزشی

عکس| فوق‌ستاره برزیلی شوکه شد/ واکنش نیمار به چمن آزادی: این امکان ندارد!

آفتاب‌‌نیوز :

صبح امروز ویدیویی در فضای مجازی و رسانه‌های ورزشی ایران با موضوع ترمیم سنتی چمن ورزشگاه آزادی منتشر شد که طی آن کارگران با گره‌زنی چمن در نقاط خالی و همچنین جابجایی تکه‌ای بخش‌های نامساعد چمن، سعی در بهبود کیفیت چمن ورزشگاه آزادی داشتند.

اتفاقی که بازتاب زیادی در رسانه‌های بین‌المللی هم داشت و حتی صفحه رسمی لیگ برتر فوتبال عربستان هم این ویدیو را پوشش داد و در خصوص آن نوشت: «ورزشگاه آزادی که سه‌شنبه میزبان بازی نساجی و الهلال است؛ فاجعه‌آمیز»

انتشار این ویدیو در حساب کاربری این نهاد در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) واکنش جالب و البته تامل‌برانگیز نیمار را در پی داشت. فوق‌ستاره برزیلی الهلال که سه‌شنبه شب در ورزشگاه آزادی به همراه سایر ستاره‌های بین‌المللی این تیم به مصاف نساجی خواهد رفت، در واکنش به این ویدیو با استفاده از اموجی خنده نوشت: «این امکان ندارد.»

نکته عجیب اینجاست که چرا به این شکل چمن ورزشگاه آزادی مورد ترمیم قرار گرفته و اگر مسئولان امر مجبور به انجام این کار بودند، چرا اجازه داده شده چنین ویدئویی انتشار پیدا کند که مورد انتقاد و تمسخر رسانه‌های خارجی و ستاره‌های الهلال قرار بگیرد.

نکته عجیب اینجاست که توئیت تمسخرآمیز و انتقادی نیمار نسبت به چمن ورزشگاه آزادی، در فاصله حدود ۴۰ دقیقه، بیش از ۳۵۸ هزار بازدید داشته و علاوه بر آن، بیش از هزار کامنت گرفته و ۳ هزار نفر آن را لایک و هزار نفر آن را بازنشر کرده‌اند.

حالا باید دید در ساعات آینده و منتهی به بازی به خصوص با حضور بازیکنان و اعضای این تیم در ورزشگاه آزادی دامنه واکنش‌ها به وضعیت بد چمن این ورزشگاه چه ابعادی پیدا خواهد کرد.

عکس| فوق‌ستاره برزیلی شوکه شد| واکنش نیمار به چمن آزادی: این امکان ندارد!

عکس| فوق‌ستاره برزیلی شوکه شد| واکنش نیمار به چمن آزادی: این امکان ندارد!

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا