بین الملل

عالمی: تجربه استقلال عامل برتری بر نساجی شود/ هواداران به حمایت استقلال خوزستان بروند

عالمی: تجربه استقلال عامل برتری بر نساجی شود  هواداران به حمایت استقلال خوزستان بروند

مربی سابق استقلال گفت: استقلال با استراتژی مشخصی در هر بازی به میدان می‌رود و امیدوارم تجربه عامل پیروزی دیگری بر نساجی شود.

ایمان عالمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص دیدار‌های استقلال و پرسپولیس برابر نساجی مازندران و استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی‌های سختی پیش روی هر دو تیم است و به صورت همزمان برگزار می‌شود که حساسیت را افزایش می‌دهد. با درایتی که از جواد نکونام سراغ دارم، تیم او در شرایط خوبی به میدان خواهد رفت و با توجه به انتقال تجربه نکونام که در نساجی مربیگری کرده، استقلال با فضای ورزشگاه وطنی غریبه نیست و می‌تواند بازی خوبی را ارائه کند تا در پایان برنده این دیدار حساس شود.

استقلال شناخت فنی لازم را از نساجی دارد

وی ادامه داد: استقلال با استراتژی مشخصی در هر بازی به میدان می‌رود و شناخت فنی لازم را از نساجی دارد. در بازی رفت هم برتری پرگلی به دست آمد، اما شرایط این بازی متفاوت است، چون نساجی برای ماندن در لیگ برتر نیاز به امتیاز دارد و در بازی‌های پایانی خود هم نتایج خوبی گرفته، پس بازی دشواری برای هر دو تیم خواهد بود که امیدوارم تجربه استقلال عامل پیروزی دیگری بر نساجی شود. بدون تردید پرسپولیس هم به دنبال آن است نا برابر استقلال خوزستان برنده شود. دو تیم رقابت پایاپایی را در کورس قهرمانی دارند و باید منتظر ماند تا در هفته پایانی قهرمان این فصل لیگ برتر را دید.

تقاضای جالبی از هواداران استقلال شده

مربی سابق استقلال درباره دعوت مدیرعامل استقلال خوزستان از هواداران استقلال برای حمایت از تیمش در دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: همان‌طور که در بازی با فولاد، صنعت نفت و نفت مسجدسلیمان، هواداران استقلال خوزستان حامی استقلال تهران هستند، در بازی‌هایی که استقلال خوزستان با پرسپولیس دارد هم این انتظار طبیعی است که هواداران استقلال به حمایت از هم‌نام خوزستانی بروند. این موضوع بر جذابیت بازی می‌افزاید. تقاضای جالبی شده و در روز تعطیل، هواداران استقلال می‌توانند از استقلال خوزستان حمایت کنند تا بتواند نتیجه بگیرد که این موضوع به سود هر دو تیم است. این کار قشنگ به سود دو استقلال خواهد بود ولی دلیل نمی‌شود استقلال تهران برابر نساجی مازندران برنده نشود و باید در آن بازی با قدرت کامل بازی کند.

انتقادها به داوران افزایش یافته

عالمی در مورد هجمه‌های زیادی که بر روی داوران وجود دارد، گفت: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باعث شده تا تعداد کسانی که حرف خود را به اطلاع همنوعان خود می‌رسانند بیشتر شود. در گذشته انتقاداتی که می‌شد نهایتاً از سوی هواداران در ورزشگاه بود و آنهایی که از خانه یا محل کار بازی‌ها را می‌دیدند هم صدای انتقادشان را نهایتاً چندین نفر می‌شنیدند. الان شبکه‌های اجتماعی باعث شده تا انتقاد‌ها به داوران تا حد زیادی افزایش پیدا کند. کمیته داوران فدراسیون فوتبال در این هفته‌های پایانی از بهترین داوران استفاده خواهد کرد و البته ناظران ویژه هم برای هر بازی انتخاب می‌شود. امیدوارم که فشار‌ها از روی داوران برداشته شود تا آنها قضاوت خوبی داشته باشند و اشتباه تأثیرگذاری نکنند.  

دکمه بازگشت به بالا