ورزشی

سیمئونه: نزدیک بود بمیرم – یومیر

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید از نمایش شاگردانش در دیدار برابر اینتر راضی است.

به گزارش یومیر، اتلتیکو مادرید شب رویایی را برای هواداران خود در واندامتروپولیتانو رقم زد.

اتلتیکو مادرید که در دیدار رفت با یک گل برابر اینتر شکست خورده بود در دیدار برگشت باوجود  آن‌که عقب افتاد اما در ادامه دو گل به ثمر رساند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و در نهایت این تیم با درخشش اوبلاک، دروازه‌بانش، فینالیست دور قبل را حذف و راهی یک چهارم نهایی شد.

به نوشته اسپورت، دیگو سیمئونه در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار سختی بود و تلاش زیادی از خود نشان دادیم تا توانستیم به پیروزی برسیم و راهی مرحله بعد شویم. صعود به جمع ۸ تیم اصلا آسان نبود. ما دست به کار بزرگی زدیم و باید هم از عملکرد خود خوشحال باشیم. یک شب فراموش نشدنی را رقم زدیم. بازی لحظات حساس و سختی داشت. 

او درباره صحنه از دست دادن فرصت گلزنی توسط ریکلمه که با واکنش جالب او همراه شد، گفت: وقتی ریکلمه آن فرصت را از دست داد نزدیک بود از شدت ناراحتی بمیرم. اگر آن توپ گل می‌شد بازی به ضربات پنالتی کشیده نمی‌شد البته خوشبختانه ریکلمه پنالتی‌اش را تبدیل به گل کرد و در این صعود نقش داشت. 

سیمئونه در ادامه صحبت‌های خود گفت: اتلتیکو مادرید بازیکنانی با قلب‌های بزرگ دارد و مهم‌تر این‌که هوادارانی که همواره در کنار تیم هستند. وقتی برابر کادیز در لالیگا شکست خوردیم همه می‌گفتند که شانسی برابر اینتر نداریم اما ما یک شب بزرگ و رویایی را برای هواداران خود رقم زدیم و با شایستگی راهی دور بعد شدیم.

او درباره ضربات پنالتی گفت: از شدت استرس بالا نتوانستم پنالتی‌ها را ببینم.

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا