ورزشی

سکوهای قهرمانی تا حماسه حضور/ ورزشکاران پای وعده خود هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین، گروه استان‌ها: انتخابات یازدهم اسفند ماه فردا است و اقشار مختلف مردم و ورزشکاران و جوانان و بسیجیان و طلاب و روحانیان و دانشجویان و… هر کدام به نوعی تلاش دارند که مردم را برای حضور پای صندوق‌های رأی دعوت کنند.

ورزشکاران اما در این عرصه پیشگام هستند ورزشکارانی که همین چند روز قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن درخشش خوبی داشتند و حالا خود را آماده می‌کنند تا در حماسه انتخابات یازدهم اسفند ماه، یعنی انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نقش آفرین باشند.

ورزشکاران استان سمنان در هر لباس و رشته و رسته ای که فعالیت دارند، همیشه در همه عرصه‌های در زمره پیشگامان و پیشتازان بودند و این نشان از بصیرت و البته درایت آنها است که می‌دانند در چه عرصه‌ای باید حضور پرشور داشت و در چه زمانی، چشم جهانیان و به خصوص معاندان به مشارکت مردم ما دوخته شده است.

سکوهای قهرمانی تا حماسه حضور/ ورزشکاران پای وعده خود هستند

مشارکت پرشور ورزشکاران استان سمنان

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در گفت وگو با خبرنگار آنلاین، ضمن اشاره به اهمیت انتخابات بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اول آذرماه با ورزشکاران به ایران قوی اشاره کردند و این ایران قوی با مشارکت قوی میسر می‌شود. این موضوعی است که ورزشکاران قهرمان ما در رشته‌های مختلف در سراسر استان سمنان آن را به خوبی می‌دانند و بر آن صحه می‌گذارند.

محمد تقی علوی با بیان اینکه جامعه ورزشکاران استان سمنان در کنار دیگر آحاد جامعه مشارکت قوی و حداکثری را در انتخابات یازدهم اسفندماه خواهد داشت، ابراز کرد: امروز ما اعتقاد داریم که اگر ایران قوی وجود دارد به برکت همین جوانان است که در عرصه‌های مختلف به خصوص ورزش افتخار آفرینی می‌کنند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران استان سمنان بارها توانسته‌اند پرچم کشورشان را به اهتزاز در بیاورند، تاکید کرد: در انتخابات یازدهم اسفندماه نیز شاهد حماسه سازی دوباره مردم استان به خصوص جامعه ورزش خواهیم بود.

نقش آفرینی در آینده ایران اسلامی

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ادامه داد: ورزشکاران ما در استان می‌دانند که اگر بخواهیم در آینده ایران مان نقش داشته باشیم حتماً باید انتخابات یازدهم اسفندماه حضور پرشور داشته و البته به نفرات اصلح رأی بدهند و لذا شاهد مشارکت جامعه ورزشکاران خواهیم بود.

علوی با بیان اینکه جوانان ورزشکار ما در یک جا می‌توانند گوی سبقت را از بزرگ‌ترها و پیشکسوت‌ها بربایند و آن هم در حضور پای صندوق‌های رأی است، ابراز کرد: نیروی نشاط و جوانی ورزشکاران استان سمنان نه تنها در انتخابات حاضر شده بلکه مردم را هم به مشارکت دعوت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ورزشکاران ما همچنین در این روز لبیک نیز به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌گویند، افزود: هیأت‌های ورزشی نیز هر کدام نه تنها ورزشکاران خود بلکه آحاد جامعه را برای حضور در انتخابات تشویق کرده و شاهد حضور پرشور همه مردم در این رویداد عظیم خواهیم بود.

سکوهای قهرمانی تا حماسه حضور/ ورزشکاران پای وعده خود هستند

وعده ما پای صندوق‌های رأی خواهد بود

ورزشکار مطرح جودو و کوراش ایران و نایب قهرمان بازی‌های آسیایی هانگژو و قهرمان مسابقات جهانی در گفت وگو با خبرنگار آنلاین، رأی دادن با یک مسؤولیت اجتماعی دانست و گفت: ورزشکاران و ورزش دوستان به این وظیفه اجتماعی شأن آگاه هستند.

دنیا آقایی با بیان اینکه از همه ورزش کاران و ورزش دوستان می‌خواهیم که با حضور پرشور پای صندوق‌های رأی، مشارکت قوی را به نمایش بگذارند، ابراز کرد: وعده همه ما ورزشکاران استان سمنان یازدهم اسفند ماه پای صندوق‌های رأی خواهد بود.

مبینا سنگسری نایب قهرمان رشته دو و میدانی و پرش سه گام استان سمنان نیز که توانسته نایب قهرمانی کشور را نیز کسب کند، ضمن دعوت برای حضور پای صندوق‌های رأی، گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی شرکت در انتخابات یک مسئولیت اجتماعی است و لذا وعده دیدار ورزشکاران ما پای صندوق‌های رأی آن هم در روز یازدهم اسفندماه خواهد بود تا حضور پرشوری را به نمایش بگذاریم.

همه ما برای ایران قوی سهیم هستیم

پرستو باقری نایب قهرمان مسابقات تکواندوی ناشنوایان جهان نیز در گفت وگو با خبرنگار آنلاین، با اشاره به ضرورت مشارکت در انتخابات بیان کرد: من به عنوان یک ورزشکار در استان سمنان وظیفه دارم که از همه ورزشکاران و ورزش دوستان و علاقمندان به ورزش و مردم هم استانی دعوت کنم تا پای صندوق‌های رأی حضور داشته باشند.

باقری در ادامه و با اشاره به اینکه همه ما در روز یازدهم اسفند ماه با حضور در پای صندوق‌های رأی در ساختن کشورمان و آینده ایران زیبا و قوی سهیم خواهیم بود، ابراز کرد: تلاش ما این است که بتوانیم با حضور پای صندوق‌های رأی همچنین افراد اصلح را نیز به عرصه خبرگان و مجلس برسانیم.

سکوهای قهرمانی تا حماسه حضور/ ورزشکاران پای وعده خود هستند

درخشش ورزشکاران استان سمنان در میدان‌ها

رضا بهزادی قهرمان رشته دوی استقامت و از ورزشکاران به نام استان سمنان در گفت وگو با خبرنگار آنلاین، با بیان اینکه همه ورزشکاران استان در انتخابات حضور خواهند داشت، ابراز کرد: جامعه ورزش استان می‌داند که رأی دادن یک مسؤولیت مدنی است و لذا همه باید در انجام آن کوشا باشند و از آنجا که جامعه ورزش استان همواره در میدان‌ها درخشیده، در میدان یازدهم اسفند نیز شاهد حماسه سازی خواهیم بود.

مرتضی شریفی از ورزشکاران رشته بدنسازی نیز در گفت وگو با خبرنگار آنلاین، ضمن بیان اینکه ایران قوی با مشارکت قوی ساخته می‌شود، گفت: ورزشکاران به خوبی می‌دانند که حضور در انتخابات یکی از ارکان و عناصر قدرت ساز برای کشورمان است.

شریفی با بیان اینکه همه ما مشکل داریم و هزینه‌ها حتی برای ورزشکاران شاید از مردم دیگر بیشتر هم باشند اما باید اذعان کرد که عدم مشارکت ما پای صندوق‌های رأی هم چیزی را حل نکرده و برای مثال قیمت‌ها را کاهش نمی‌دهد، ابراز کرد: ما برای تغییر وضعیت موجود هم که شده باید پای صندوق‌های رأی حاضر باشیم و بتوانیم افراد کاردان را به مجلس و خبرگان برسانیم تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

وی با بیان اینکه از نمایندگان آتی مجلس شورای اسلامی نیز می‌خواهیم که به ورزشکاران بها بدهند، افزود: مشکلات مالی برای ورزشکاران بسیار است و مشخص نیست که چند درصد از آنها بتوانند در راه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای خود باقی بمانند و از آن کناره‌گیری نکنند موضوعی که به واسطه مشکلات زیادی که در ورزش وجود دارد، اصلاً بعید و دور از ذهن نیست.

ورزشکاران استان سمنان همچنین علاوه بر دعوت مردم برای حضور پای صندوق‌های رأی، مطالبات جدی را نیز دارند که نمایندگان بعدی استان سمنان در مجلس شورای اسلامی می‌بایست به این درد دل‌ها گوش فرا دهند بسیاری از مراکز ورزشی ما وضعیت خوبی ندارد و برخی دیگر نیمه کاره رها شده است.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا