ورزشی

ستاره آرژانتینی استقلال به زودی در تهران

گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی مدنظر جواد نکونام هفته گذشته با مدیران باشگاه استقلال به توافق کامل رسید تا در ادامه مسابقات لیگ برتر پیراهن آبی را بپوشد.

با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال بسته شده بود مدیران این باشگاه با بلانکو به توافق دست یافتند تا او قراردادش را با باشگاه ایبار فسخ کند تا به عنوان بازیکن آزاد استقلالی شود.

به این ترتیب پس از انجام توافقات لازم قرارداد بلانکو با ایبار فسخ شد تا برای ثبت قرارداد جدید با استقلال بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، مشکلی وجود نداشته باشد.

این مهاجم قرار بود امشب برای حضور در تمرینات استقلال راهی ایران شود اما این اتفاق رخ نداد تا شایعاتی شکل بگیرد.

پیگیری‌ها حکایت از این دارد که بلانکو برای رسیدگی به امور شخصی خود از مدیران استقلال درخواست کرده است تا چند روز بیشتر در اسپانیا بماند. وی گفته است که روند اداری وی در سرزمین ماتادورها چند روز دیگر طول می‌کشد.

بلانکو در گفت‌وگویی که با مدیران این باشگاه داشت اعلام کرد به توافقاتی که با باشگاه انجام داده است پایبند خواهد بود و ظرف دو سه روز آینده و پس از اینکه کارهای شخصی خود را در کشور اسپانیا به پایان رساند، وارد ایران می‌شود تا در تمرینات آماده‌سازی آبی‌پوشان برای ازسرگیری مسابقات لیگ برتر شرکت کند.

وی تاکید کرده است که «نه تنها مشکلی برای آمدن به ایران ندارد بلکه برای چالش جدید در تیمی که طرفداران میلیونی دارد لحظه‌شماری می‌کند.»

بلانکو در اسپانیا تمرینات اختصاصی و ویژه‌ای را پشت سر می‌گذارد تا از شرایط مطلوب جسمانی خارج نشود.

وی با برنامه تمرینی که از یوسو سسما مربی و بدنساز استقلال گرفته است روند آمادگی جسمانی خود را پشت سر می‌گذارد.

قرارداد این مهاجم آرژانتینی با استقلال به مدت دو فصل خواهد بود.

بلانکو سابقه بازی در ایبار، رئال اویدو، آنتالیا اسپور، مالاگا و … را در کارنامه خود دارد.

258 258

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا