حوادث

دستگیری ۳۰ خرده فروش و معتاد متجاهر در گرمسار

یومیر/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از اجرای طرح آرامش در شهر با هدف تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع اوری و ساماندهی معتادان خبر داد.

سرهنگ دوم داود آقا زاده شامگاه ۷ بهمن ماه اظهار کرد: با هدف تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع اوری و ساماندهی معتادین متجاهر ،طرح آرامش به مدت ۲۴ساعت توسط مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر و عوامل انتظامی در شهر گرمسار اجرا گردید.

وی افزود: با تلاش بی وقفه مامورین انتظامی و با هماهنگی مراجع قضایی در اجرای این طرح تعداد چهار پاتوق معتادین متجاهر جمع آوری و پاکسازی انجام و تعداد ۳۰نفر معتاد متجاهر و خرده فروش انواع مواد مخدر دستگیر و مقدار ۵۶گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین در این عملیات تعدادی آلات و ادوات استعمال و یک لیتر مشروبات الکی کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظانی گرمسار با بیان اینکه تعدادی از دستگیر شدگان از خرده فروشان مواد مخدر در سطح شهر بودند افزود: همچنین یک نفر سارقنیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی شد.

وی گفت: مابقی دستگیرشدگان که از معتادین متجاهر بودند به علت اعتیاد شدید به انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی به کمپ ترک اعتیاد تحویل داده شد.

وی افزود: همچنین در این طرح یک باب منزل مسکونی که بعنوان پاتوق استعمال مواد مخدر استفاده می شد و نارضایی شدید شهروندان را در پی داشته با حکم قضایی و نصب بنر پلمپ شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است؛ خاطرنشان کرد: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه بی نظمی و هنجار شکنی خواهد ایستاد و انتظار می رود مردم عزیز شهرستان گرمسار در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک و فعالیت مجرمانه مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا