حوادث

دستگیری ۲ عربده‌کش در مرکز تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو تن از عاملان قدرت‌نمایی و ایجاد نا امنی در محله رازی تهران خبرداد.

به گزارش یومیر، سردار محمد معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در آخرین روز از تابستان امسال خبری مبنی بر قدرت نمایی دو نفر اراذل و اوباش در محله رازی تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که درپی آن ماموران به محل اعزام شده و اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: بررسی‌های اولیه ماموران حاکی از آن بود که دو نفر از افراد شرور و سابقه‌دار با استفاده از سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی و عربده‌کشی در محله کرده و اقدام به ایجاد رعب و وحشت برای ساکنان و اهالی کرده‌اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این افراد اقدام به برهم زدن نظم عمومی کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بودند، افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۱۵ رازی  هر دو متهم را که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بودند در همان محل مشاهده کرده و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند، اما این افراد در ابتدا توجهی به دستورهای پلیس نکردند تا اینکه در مواجهه با توان و آمادگی ماموران، مجبور به تسلیم شده و پس از خلع سلاح، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. 

معظمی گودرزی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت:  این متهمان پس از انتقال به مقر پلیس در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان و تخریب خودروها اعتراف کرده و انگیزه خود را قدرتنمایی و جلب توجه اعلام کردند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای دو متهم دستگیر شده و اعزام آنان به دادسرا، اظهارکرد:‌اقدامات برای شناسایی و دستگیری سایر افراد مرتبط با این پرونده و کشف جزئیات دیگر از آن در دستورکار قرار دارد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا