حوادث

دستگیری زورگیران زاغ‌زن و اعتراف به ۲۵ فقره زورگیری

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری دو مرد جوان که با تهدید سلاح سرد از شهروندان زورگیری می کردند ، خبر داد و گفت: متهمان به ۲۵ فقره زورگیری اعتراف کردند.

به گزارش یومیر، سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر اظهار کرد: سی ام دی ماه تیم عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در حال گشت زنی در محدوده بلوار دریا تهران بودند که به دو مرد جوان سوار بر موتورسیکلت پلاک مخدوش که افراد گذری را زاغ‌زنی می کردند، مشکوک و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می دهند.

وی گفت: متهمان در همین حین به طرف یکی از شهروندان حمله‌ور شده و با تهدید سلاح سرد از وی یک دستگاه تلفن همراه زورگیری و به سرعت از محل گریختند.

این مقام  انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی، در یک عملیات منسجم و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح، موتورسیکلت متهمان متوقف و هر دو متهم دستگیر شدند و در بررسی های بیشتر از آنها ۲ قبضه سلاح سرد و ۲ دستگاه تلفن همراه که متهمان قبل از دستگیری سرقت کرده بودند کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهمان در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۲۵ فقره سرقت مشابه با همکاری یکدیگر معترف شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ قاسم پور در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: کلیه  مالباختگان شناسایی و متهمان به همراه پرونده راهی مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا